Napravio recidiv preko blokatora sta sad?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
Fabi
Posts: 6
Joined: Thu Nov 20, 2014 1:49 pm

Napravio recidiv preko blokatora sta sad?

Post by Fabi »

Juce sam izasao sa lecenja i popio pola naltrexona, jutros ceo i popodne me djavo nadje i popusim cetvrtinu grama na foliju i naravno nista, ali djavo me kopkao sta ce biti.

Sad me zanima da li smem da nastavim sa naltrexonom sutra ujutru kao po terapiji ili moze nesto da mi se desi?
User avatar
Heroin Rehab 4 YU
Posts: 39
Joined: Tue Jun 07, 2016 8:38 pm
Location: Beograd

Re: Napravio recidiv preko blokatora sta sad?

Post by Heroin Rehab 4 YU »

Stara je tema, ali možda nekom zatreba...

Nije mu bilo ništa, kad je sledeće jutro popio blokator.

Ali da nije bio na blokatoru tog dana... a uzeo heroin, pa blokator preko dopa - e to je najgori osećaj koji sam ikada osetio u životu.
Inače pisanje i igre rečima mi nisu strani, šta više, ali to iskustvo se jednostavno ne opisuje rečima.

To je kompresovana kriza od 7+ dana u 6 sati, telo bukvalno gori, i ne možeš ništa, ni 10g tu ne pomaže, jednostavno misliš - ako sad ne umrem, nikad neću. Desilo mi se to 2 puta, a od toga sam jednom bio na ulici, i uopšte se ne sećam gde sam i kako završio.
You Are Infinite Consciousness Having A Human Experience. You Are A God In Amnesia.
Post Reply