Katapresan

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
berserekandr
Posts: 2
Joined: Sun Mar 04, 2012 7:25 pm

Katapresan

Post by berserekandr »

Pozdrav narode.

Da ne tupim mnogo, odmah prelazim na stvar.

Zelim da se skinem konacno, da batalim sve.

Uspeo sam subom da se koliko toliko skinem, ostaje mi da iskuliram 5-6 dana bez icega, da izadje sub iz organizma, da bih mogao da pocnem da uzimam blokator svako jutro po tabletu.

Zelim da nabavim Katapresan da mi umiri jezu, to jednostavno mroam da kupim da bih uspeo da izdrzim do bloka, jer uvek puknem u ovom periodu, zbog te jebene jeze, anksioznosti i neugodnosti.

Molim vas, pomagajte, gde moze da se kupi, u kojoj apoteci, koliko para? Obisao sam gomilu apoteka u bgu, nigde nema,a uopste nije skup, oko 400-500 kinti je kutija, samo sto nigde nema.

Ako neko ima nacin da nabavi, ili zna bilo kakve informacije, MOLIM vas posaljite mi privatnu poruku, ako mi neko nadje kutiju toga, dacu m u 2000 za to, samo mi nabavite sto pre.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Katapresan

Post by zeleni »

je l katapresan beše na recept ide ili je u slobodnoj prodaji?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
berserekandr
Posts: 2
Joined: Sun Mar 04, 2012 7:25 pm

Re: Katapresan

Post by berserekandr »

ne treba recept, i to je najbolje od svega, ali ne mogu nigde da ga nadjem...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Katapresan

Post by zeleni »

jesi probao u igoru?
tamo vala ako nema...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Katapresan

Post by ivica »

Kad te presa katapresan zabije te o dno. Dakle kad te pressa katapresan. To je za tlak e to... to ti snižava tlak. To uzimat bez znanja doktora ... budi pažljiv.

E! već ti je drugi dan kako krv uzavrela ??? Oj junače! :rock:
ignorance is bliss!
Post Reply