brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISKUSIL

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
gogim
Posts: 15
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:27 pm

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by gogim »

Draga gospođo spreman sam otići bilo di jer volju imam a i novac imam, tako da ću ići bilo di na detoks da me se očisti jer imam jako veliku toleranciju i jako sam navučen ni sam više neznam jer ne pratim, kad mi dođe otvorim vrećicu i crtam, kad se isprazni opet je dopunim itd.jedino šta želim poslije detoksa kojeg bi volio da mi prođe što bezbolnije ugradit blokator jedino tad ću bit siguran i moći ću se kontrolirat. Puna mi kapa svega, dok ovo pišem kraj mene na kauču mi spava sin a kraj njega sklupčan pas, zajedno spavaju, grižnja me pojede, a i strah da neću doživit njegovo odrastanje...
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by ziki »

Ne razumem se mnogo u implatante ali citajuci ovo setio sam se, pre nekih 3,4 meseca jedan moj prijatelj koji je ugradio to nije mogao da se uradi zbog tog blokatora a psiha ga je razvaljivala.
Vodio sam ga na par mesta da proba neku robu, poneo je kesh za jedno 15 grama dopa.
Na kraju je uzeo strahovito dobar dop jer ga malo kao pipa nesto..jedva da oseti da ubije crva.
Neznam kolko je dobar taj blokator,znam neke slucajeve gde su ljudi u nameri da ga probiju uzimali enormne kolicine dopa i over..
...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by ivica »

Gogime, koliko ti treba hepova da te pokrije? Ali reci iskreno nemoj preuveličavat ko neki mulac kad to nisi a ode te nitko ne poznaje privatno pa baš zato reci iskreno.
ignorance is bliss!
User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by majka NS »

gogim wrote:Draga gospođo spreman sam otići bilo di jer volju..., tako da ću ići bilo di na detoks da me se očisti jer imam jako veliku toleranciju i jako sam navučen ni sam više neznam jer ne pratim, ...jedino šta želim poslije detoksa kojeg bi volio da mi prođe što bezbolnije ugradit blokator jedino tad ću bit siguran i moći ću se kontrolirat. Puna mi kapa svega, dok ovo pišem kraj mene na kauču mi spava sin a kraj njega sklupčan pas, zajedno spavaju, grižnja me pojede, a i strah da neću doživit njegovo odrastanje...
Dragi "gogim"
"razbi me" ovim što si gore napisao... uh...
"pp" sam ti poslala u 19h, vidim još ga nisi preuzeo, kad se registruješ, stići će ti, ako te interesuje, potrudila sam se i saznala brojeve telefona, pa ću ti i to pustiti.
Rekla sam ti da ne mlati pare, VELIKI JE ČOVEK, i veliki stručnjak za narkomaniju, budi iskren sa njom, moguće ti ponudi još bolje rešenje od onog što mi znamo. A kvalitetan savet - šta ti je najbolje u tvom slučaju - ćeš sigurno dobiti. Napisala sam ti koje sve titule ima, i veliki rad i znanje - iskustvo, što je ovde jako bitno, da te ne uhvati neki šarlatan.
Meni se ona obratila sa: "znate li vi da je narkomanija izlečiva bolest, i koliko ih izlečenih slobodno živi i šeta sada..." - kupila me za sva vremena!
Po njoj je greh i zločin po ljudsku psihu i organizam - skidanje na suvo, i to koliko ovisnik pati dok se skida, sve to može i drugačije...
Mene su prvo pitali, imamo li para (proklete pare, ne valja ni kad ih imaš - ni kad ih nemaš), nisu me to pitali da bi me klepali, nego je moglo sve i drugačije, ja sam morala preko redovnih institucija, i prezadovoljna sam, kao i sin.
I ja sam se bojala INSTANT rešenja, i nekih klinika sa 000.000.000.- nečega, a posle si zombi ... i šta dalje ...kako normalno živeti...
Veliki pozdrav,
sa željom da uspeš i da nam se ovde javljaš koliko si čist, dan po dan, ... godinu po godinu
Last edited by majka NS on Tue Jan 10, 2012 10:15 am, edited 1 time in total.
User avatar
gogim
Posts: 15
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:27 pm

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by gogim »

ivica wrote:Gogime, koliko ti treba hepova da te pokrije? Ali reci iskreno nemoj preuveličavat ko neki mulac kad to nisi a ode te nitko ne poznaje privatno pa baš zato reci iskreno.
Hepa mi treba brdo, da izdržim od jutra do jutra sa skoro nikakvim spavanjem 45 kom. jer ih pijem po 15 kad krenem pit a rijetko ih pijem jer je grijeh koliko ih spizdim, a da ubijm crva i da spavam normala 60. a dok sa pajdom mogu bez beda da je stiska preguram sa tricom ajde 3 i po i da mi bude bolje nego sa tih 45 kom.I nemam šta koga lagat nit sam ja ponosan na to nit sam se ja došao natjecat s nekim, u banani sam totalnoj i nedaj bože nnikom jer ovo je više neznam ni sam jer nekog gušta više tu nema ja to ne osjećam nisam se uradio da sam ustoniran od kad sam izašo iz ćorke prije neznam ni sam točno, 5. god. ne osjećam ga ne vidim više one ljepote i gušta radi kojeg sam ga i počeo trošit a opet kad povučem, to je to.postao sam ovisnik o navici, o gorčini u grlu da mi ljepše sjedne cigara, a o sexu da i ne pričam kad je nekad bilo vidi vraga a danas vidi zeca, totalna pušiona samo zlo i naopako od njega.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by ziki »

Pomenuo si jedno 4.puta da si bio u zatvoru, a ovamo nisi upucen nista.
A dop ti je pred nosom kazes, jos si i pun para imas firmu..
Ma daj..
...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by ivica »

ziki wrote:Pomenuo si jedno 4.puta da si bio u zatvoru, a ovamo nisi upucen nista.
A dop ti je pred nosom kazes, jos si i pun para imas firmu..
Ma daj..
Pa vidiš da nezna ko mu glavu nosi. Nije ni meni baš jasna slika, netko za koga znaju svi da je đanki otvara firmu i kupuje strojeve i uz to se nemože skinit i pokušava sve i kroz masu kombinacija "dolazi" ovdje po savjet. Neznam brate ,ja da imam love imao bi i informacije. A za doć do love i firme i strojeva ti treba jaka volja koju hors uzima. Ma daj.. ima svakakvih ljudi.

Gogime, spremi par tisuća nećega u kuvertu i uvali nekom od inspektora iz narkotika tako da ti počisti bližu okolinu, znaš dobro šta pričam, i lipo se odi skini negdi i ne zajebavaj!!! Poslije kada se vratiš miran i staložen, očekivaj da će te netko prebit jednom za hvala za kuvertu, ali samo jednom i platitćeš svoju cijenu koja je mala naspram cijene koju ćeš platit ako se ne ostaviš dopanja i tih kakica. Uostalom što ima veze da te proglase "drukerom" što te boli briga za svijet kojem ne pripadaš .. bla bla bla
ignorance is bliss!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by sanela »

ivica wrote:
Gogime, spremi par tisuća nećega u kuvertu i uvali nekom od inspektora iz narkotika tako da ti počisti bližu okolinu, znaš dobro šta pričam, i a
Joj ivice, vala i ti lupetaš...
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by ziki »

Ma ivica je u pravu, covek koji odlezi u zatvoru uglavnom izuči materiju bolje nego na kembridžu a ne trazi savet na ovakvim mestima.
Jedino ako ovaj izmislja da je bio u zatvoru da bi ispao mangup.
Pametan covek obicno cuti o takvim stvarima.
Znaci kao sto kaze i majmun na ivicinom profilu ne radi se to tako..
Budi iskren ima ovde pametnih ljudi koji ti mogu pomoci a ne avioni, kamioni, corka a ovamo neznam sta da radim...
A Voyagera nema vec 5. dana?
...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: brzo skidanje i implatanti (blokatori) POMOĆ KOJI SU ISK

Post by ivica »

ziki wrote:Ma ivica je u pravu, covek koji odlezi u zatvoru uglavnom izuči materiju bolje nego na kembridžu a ne trazi savet na ovakvim mestima.
Jedino ako ovaj izmislja da je bio u zatvoru da bi ispao mangup.
Pametan covek obicno cuti o takvim stvarima.
Znaci kao sto kaze i majmun na ivicinom profilu ne radi se to tako..
Budi iskren ima ovde pametnih ljudi koji ti mogu pomoci a ne avioni, kamioni, corka a ovamo neznam sta da radim...
A Voyagera nema vec 5. dana?
To jest, mada je kod narkomana bolja škola neka komuna. A ovo sam mu predložio jer mu je tako najbolje,šta, druka svu ekipu pa ode se skinit sa dopa. I kad se vrati neko od preostalih što nisu u međuvremenu u zatvoru ili negdje drugo ga opali po glavi kao osvetu i tako čovik ima jako malu mogućnost da se vrati na dop jer neće niko tit imat posla sa njim a što je najvažnije njemu neće niko nedostajat jer će se promijenit. S vremenom će zaboravit i sav đir i šprehu i sve. A uostalom oporavit će se, vratit u formu i udebljat 20tak kila pa aj mu se suprostavi :-D Pa `el tako?!
ignorance is bliss!
Post Reply