Zavisnost o trodonima i Suboxon NIKAD!!!!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Migoda
Posts: 6
Joined: Mon Sep 13, 2010 11:07 pm

Zavisnost o trodonima i Suboxon NIKAD!!!!

Post by Migoda »

Evo me frishka sa stola za umiranje.
Sve forume sam pretrazila i svi su tvrdili suboxon i zavisnost o trodon moze. Jedina je razlika što svaki čitalac propušta da postoje dve stvari:

1. postoji zavisnost o heroinu, uzimanje suboxola, pa dodavanje trodona

2 postoji zavisnost o trodonu i u tom stanju uzmeš suboxol

Znači,sve sam pretražila i nisam našla odgovor, te juče životom naterana uzala pod jezik četvrtinu pa josh jedno četvrtinu.
Hoću da Vam kažem da noćas zamalo nisam umrla. Bilo je strašno. Nikad u životu nije bilo toliko bolno intenzivno da sam pomišljala da se ubijem . To je bilo orgijanje pronalaska koji nije ni sam sebi jasan. Ja sam vrištala celu noć, nidak to nisam radila. Ne znam kako sam prevazišla taj najbori deo. Da moj momak je rekao imaš trodon i ja sam ga poila. Od toga je bilo malo bolje ali ne dobro. Sad sam dan posle ove agonije, ne znam ni napred ni nazad šta da radim. Dosta mi je bola, ne zelim više da osetim bol.

Poslednje rešenje mi je da mi kad dodje kriza uzmez 30 kapi metadona, ali da li ćemi t pomoći_

Javite se molim vas, :axe:
Post Reply