Evo mene o5...Pomoc,pls :( :( :(

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Evo mene o5...Pomoc,pls :( :( :(

Post by check021 »

Proslo je evo,dve godine od mog prvog pojavljivanja ovde i od mog prvog odlaska u bolnicu.Prvo je islo,detox kuci sa troxima POD NAZOROM,pa je uspelo,pa na blokator.Pa onda...sjebem.Pa onda o5 kuci detox,pa DETOX sjebem i stave me 1 put u bolnicu na detox.prodje 12 dana,ja kuci o5 blokator.Pa onda...prodje 5,6,7meseci,sjebem se ,i odradim se,i opet u bolnicu(overio jer mi je bila tolerancija 0,a ja uzeo i Troxa i Meta).Pa opet 12 dana detoxa ,i evo opet na blokator.E sad... 2 jebena puta sam vec lezao u K.B.C Vojvodina,i 2 puta na blokator.I evo...opet pocinje zelja u mozgu za tim osecajem.Ja ZNAM da bi me Trodon smirio i da bi ta zelja nestala i da bi sve bilo super samo...Kako to da odradim kad sam na Nalorex-u.Ajde odbro,iskuliram nalorex 30 sati pa odradim trodon,pa sacekam 2 dana,pa uzmem blok.Znam da toliko i u bolnici treba da tramadol izadje iz krvi.E sad...ZELJA JE OPET TU. I STA DA RADIIIIM??? Najradije bi otisao i trazio trodone od lekara,ali mi 100% nece dati s obzirom na moj karton.Kako i sta da radim?? Ljudi pomagajte,jer cu POLUDETI!!!!!!! Ja bi samo to 1 vece malo da osetim rad jebenog Trodona,ne treba heroin,samo Trox je dovoljan i to je to...ali kako i sta ??? Kako do njega? I sad sam skroz sjeban... :( Zaista...
Na metadon verovatno posle 2 puta lezanja u bolnici mogu,ali su moji rekli da ako odem na metadonsku terapiju,mogu da odjebem od kuce.A ja idem na fakultet,20 godina imam,nezaposlen... Ne znam ,POMOZITE MI ...Zeljaaa ,psiha...a to moze i veeeliku gluuupost da napravi.Samo nemojte molim Vas kao Boga smiri se uz Flormidal,Rivose,Bengule kad eto...sve to imam i o5... :( :( HVALA PUNO UNAPRED.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Evo mene o5...Pomoc,pls :( :( :(

Post by oxo »

a gle stvarno, opet ti
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Evo mene o5...Pomoc,pls :( :( :(

Post by AnAna_mo »

A jebi ga brate, prošao si sve to nekoliko puta, skinuo si se i valjda bio dobar jedno vrijeme. Sad se opet skini.
Ustvari ne opet nego o5.
Potpis.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Evo mene o5...Pomoc,pls :( :( :(

Post by saša-ex »

Moj savet ti je da konacno,po prvi put,odes na lecenje...
SAMO CEO ŽIVOT...
check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: Evo mene o5...Pomoc,pls :( :( :(

Post by check021 »

Brate,bio sam 2 puta u Metadonskom Centru za skidanje... I uvek nalorex... A zivim sa roditeljima,nemam prihode,a uslov im je da ako odem na metadonsko lecenje,LETIM IZ KUCE. Kontam da vise nece pokusavati sa Nalorexom,vec...metadonom... Sta raditi? I ne bi bas da lezim o5 10 (12) dana tamo ,a odem cist... ???
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Evo mene o5...Pomoc,pls :( :( :(

Post by saša-ex »

Ti bas ne volis da slusas....Ja pricam o lecenju, a ne bljuvotinama koje spominjes.
SAMO CEO ŽIVOT...
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Evo mene o5...Pomoc,pls :( :( :(

Post by oxo »

a sta ti check021 uopste hoces?
check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: Evo mene o5...Pomoc,pls :( :( :(

Post by check021 »

oxo wrote:a sta ti check021 uopste hoces?
Brate,ja sam ZALECEN nalorexom,i vise ga ne pijem...Pa me mami sad Trodon i slicne stvari opet...
E sad...nisam povratnik da sam zavistan,ali su mi trodoni potrebni definitnivno dok je ovaj period jer kakav sam opet cu hors uzeti,i onda mi ne gine PROPAST!!! samo taj radic da osetim ,i to je sve sto trazim... Dosta je Nalorexa bilo...a i pokusaja Nalorexa...
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Evo mene o5...Pomoc,pls :( :( :(

Post by Vuk »

check021 wrote: samo taj radic da osetim ,i to je sve sto trazim...
Možda ti je i dobra ideja, pokušaj sa djonovima, a ako baš ne uspe pokušaj sa dopom, nije uspevalo do sada ali ko kaže da neće :-D
Moon child
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Evo mene o5...Pomoc,pls :( :( :(

Post by AnAna_mo »

Jao jao umirem!
Može, nema problema. Šlagiraj se jedno vrijeme trodončićima da osjetiš radić.
Onda kad ti taj radić više ne bude dovoljan pređi na heroinčić koji će ti također davati radić, ali malo jači.

Ma ustvari šta serem, odma pređi na dop. Uštedi si vrijeme.
Potpis.
Post Reply