dr. popovic

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: dr. popovic

Post by zvrky »

Mene nije stid da napisem da je skupo ( ovo sto pricam nema veze ni sa singidunumom ni sa bilo kojom drugom ordinacijom)
Dok smo se drogirali krali smo zato smo i imali,vrsili razne prevare i ljigavstine kako bi dosli do para kada odlucimo da se lecimo sve to prestaje i pare nestaju prema tome skupo je da! Ne kazem da zbog toga ne treba da se lecimo ali ne mozes mi reci da nije skupo. Koliku platu treba da ima jedan prosecan gradjanin da bi mogao to da plati? Kladim se da 99% nas zivi ne prosecno vec ispodprosecno ....
P.S, Za maju veliki cmok :))
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: dr. popovic

Post by joesspappa »

Plus dodao bih na zvrkijevu pricu samo mali detalj, nase lecenje uglavnom placaju nasi najblizi... za njih je svakako skupo...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: dr. popovic

Post by Modesty »

Sve to stoji dragi moji ali poenta je da nije ništa skuplje od naših života ako se istinski zalažemo..pa nije za svakog ni komuna.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: dr. popovic

Post by zvrky »

A kako placaju? Tako sto pozajme malo vecu sumu pa to posle vracaju mesecima a mozda i godinama...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: dr. popovic

Post by Modesty »

Ok,skupo je..a šta predlažete,koja je poruka...ne idite doktorima ili šta?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: dr. popovic

Post by zvrky »

ne predlazemo nista ali...
pa kako nekog onda nije stid napisati SKUPO JE!!!!
Zasto stid?
Ne mogu da kazem ma super je ordinacija i lekari i sve je to idealno a ja cu da idem da zickam na terazijama jer nemam za cigare a ne za tretmane...jbg bash..
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: dr. popovic

Post by Modesty »

dobro,dobro zvrky...nisam mislila baš tako....jedno je nemati para a drugo je nekm reći da je skup u nekom ružnom kontekstu.....to što neko nema para ne znači da je ovaj drugi skup.Ti znaš dobro da o kome ja govorim,koliko ona ima izdataka,troškova zbog mene,i mnogih drugih......ono što ja dam na seansu to ona potroši na telefon zovući me i slične...neću ni govoriti o njenom vremenu koje mi poklanja besplatno.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: dr. popovic

Post by zvrky »

Ona je poseban slucaj :D treba je nagraditi.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: dr. popovic

Post by rajouno »

ole ole oleee za majuuuuuuuuuuuu :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: dr. popovic

Post by joesspappa »

Ne poznajem doticnu licno, mada bih rado popricao sa njom jer cuo sve naj o njoj i njenom zalaganju i odnosu poverenja pacijent-lekar. U sustini sve je u pacijentu, koliko i kome ce da se preda, da se otvori i kaze ono sto je na srcu... Naravno to sve ne vredi nista ako dr. ne upakuje lepo i potrazi resenje... mada to trazenje resenja... hm... bit je preuzeti odgovornost za zivot. A da je skupo otici u neku kliniku i kao u dragstoru odraditi skidanje do sledece bolje seme... jeste... ali opet to je do neceg drugog. Do pacijenta. Nijedan lekar se nece zalagati za onog koji mu recidivira 100-ti put. Mozda i hoce, ali samo u pocetku. Okrenuce se onom koji ga postuje i zeli da ostane cist. Za takvog pacijenta, takav nacin nije skup. Znaci opet dolazimo do toga da sve zavisi iz kog ugla gledamo na stvari...
POZ
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
Post Reply