dr. popovic

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

perica

Re: dr. popovic

Post by perica »

Super je blesavi Dr. Aca. e,sada ono gore je najbolje nesto sto sam ja upoznao. A,probao sam i u Juznoj Africi da se lecim.
sta je problem kod tebe? kome si saradnik? ides li i dalje dnevno,i da li ste skoro krenuli. kako od sankcija mozes da budes na kompu i ovakvom forumu. malo se zezam.
User avatar
misty
Posts: 201
Joined: Thu Feb 21, 2008 9:02 am
Location: Srbija
Contact:

Re: dr. popovic

Post by misty »

Meni on čovek deluje skroz nekako nezainteresovano i bukvalno kad pričaš sa njim deluje mi kao da gleda kroz tebe a da misli o ko zna čemu...to je moje mišljenje..
A da ja sam saradnik mom dečku u lečenju i u Drajzerovu smo krenuli otprilike pre tri meseca...
Odlazimo kod Plašića jednom nedeljno, pa smo onda krenuli jednom u dve nedelje a u zadnje vreme jednom u tri nedelje...
Skoro je napravio recediv pa smo se odlučili u dogovoru sa Plašićem da legne u bolnicu...
Nakon toga mislim da mu je potreban zaista dobar psihijatar pa ćemo krenuti u Singidunum kod doktorke Maje...
Ma nekako mi je to u Drajzerovoj skroz neozbiljno, šta doktor može da sazna o pacijentu i opšte da ga upozna ako ga viđa jednom u dve ili tri nedelje... i to na po 15 minuta
Kako se tebi on čini, koliko već dugo ideš kod njega? Jel si ti zadovoljan sa njim?Kako izgledaju tvoje terapije?

A da nisam te razumela, što bih ja bila pod sankcijama? :D
Ena
Posts: 7
Joined: Sun Jun 22, 2008 5:34 pm

Re: dr. popovic

Post by Ena »

u drajzerovoj itekako brinu o vama!! ja sam isla 3 godine u dnevnu bolnicu i jedna od prvih polaznika sam,dok je takoreci dnevna bila u fazi kreiranja.jer dosta odgovora na nasa pitanja nisu imali.kad dodjes do dnevne bolnice onda ti se poklanja sva paznja, ne smao tebi nego celoj porodici. jer u dnevnu bolnicu idu samo privilegovani tj oni koju budu procenjeni da imaju sansu da se izvuku zbog podrske porodice,volje itd. najtoplije vam preporucujem drajzerovu
User avatar
misty
Posts: 201
Joined: Thu Feb 21, 2008 9:02 am
Location: Srbija
Contact:

Re: dr. popovic

Post by misty »

Ena a jel bi mogla da mi pružiš malo detaljnije informacije o njihovoj dnevnoj bolnici? Jel si išla svaki dan i kako je to izgledalo?
Kod kog doktora si išla?

Pozdravljam te!
Ena
Posts: 7
Joined: Sun Jun 22, 2008 5:34 pm

Re: dr. popovic

Post by Ena »

U pocetku je naravno dispanzerski dok se detoks ne obavi a posle kao sto rekoh po proceni doktora ti ponude dnevnu bolnicu ili ne.Tamo se dolazi samo uz pratnju roditelja ili blizeg clana porodice i verujem da ti kao pratilac nisi dovoljna jer je naravno poenta nauciti nekim pravilima i ostale clanove porodice tj iz njegovog okruzenja.Po polasku u dnevnu bolnicu ide se 3 meseca svaki dan od 9 do 12-13 sati i tu se naravno prica o iskustvima problemima itd.posle toga po proceni doktora opst prelazi se u nedeljnu koja traje vise od godinu dana,znaci ide se u bolnicu jednom nedeljno.i naravno posle toga se prelazi u mesecnu tj jednom mesecno.dosta pacijenata tokom tok tog perioda ili odustane ili padne.......tako da ni oni ne zele da ulazu niti trud niti vreme u nekoga ko nema malo bolje predispozicije za uspesan zavrsetak dnevne bolnice. ogromnu paznju tamo poklanjaju pacijentima,da smo se mi poceli osecati kao domaci i sto god da nam je zatrebalo u svakom trenutku dobijes sto god pozelis.cak je bilo moguce i na privatni telefon zvati doktora.znaci dnevnu najtoplije preporucujem svima i uvek imam lepo secanje iz iste.plus sto mi je promenila zivot,naucila kako da zivim ponovo korak po korak a i sada imam najbolju mogucu komunikaciju sa svojim roditeljima i bratom.i jednostavno uzivam u plodovima rada,ali teskog rada.bilo jeste uspona i padova ali to je normalno u zivotu. Mene je kratko vreme u dispanzeru pratila doktorka Popovic ali po prelasku u dnevnu dobili smo novog doktora to je Jelica Sataric koja je znala da resi problem u rekordnom roku i da te posavetuje sa dve recenice.ali ona je prestala da radi pocela je valjda privatno nisam sigurna ali svi ostali doktori su jako dobri i veruj mi nemoj da biras doktore nego prihvati pomoc od bilo kojeg specijaliste.svi oni rade svoj posao manje vise uspesno jer najveci deo posla pcekuje se od tebe tj nas. Znaci dnevna nije zafrkancija ako te jednom izbace ili odustanes ne mozes nikada da se vratis to je pravilo. nadam se da sam ti pomogla i puno srece ti zelim.pozdrav
Ena
Posts: 7
Joined: Sun Jun 22, 2008 5:34 pm

Re: dr. popovic

Post by Ena »

Da
Last edited by Ena on Sun Jul 26, 2015 3:02 pm, edited 1 time in total.
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: dr. popovic

Post by simon_says »

Ena wrote:u drajzerovoj itekako brinu o vama!! ja sam isla 3 godine u dnevnu bolnicu i jedna od prvih polaznika sam,dok je takoreci dnevna bila u fazi kreiranja.jer dosta odgovora na nasa pitanja nisu imali.kad dodjes do dnevne bolnice onda ti se poklanja sva paznja, ne smao tebi nego celoj porodici. jer u dnevnu bolnicu idu samo privilegovani tj oni koju budu procenjeni da imaju sansu da se izvuku zbog podrske porodice,volje itd. najtoplije vam preporucujem drajzerovu
ti si jedna od prvih polaznika koja je isla 3 godine dok je dnevna takoreci bila u fazi kreiranja?
jesi sigurna u to sto pises?koje je to godine bilo?koje doktorka popovic iz drajzerove?nokad cuo za nju...
izvini,ali malo si se zanela,privilegovana Ena.
p.s.drugari,vi ljubite maju,a ja ljubim majinu sestru
ANONYMOUS does not forgive
Ena
Posts: 7
Joined: Sun Jun 22, 2008 5:34 pm

Re: dr. popovic

Post by Ena »

Pa da ti kazem i jesam privilegovana. i znam zasto sam to napisala. Nije svakome preporucena dnevna bolnica iz gore navedenih razloga. Ako ti nesto nije jasno slobodno pitaj, a nemoj da sumnjas u tacnost ovih podataka, jer je tako najlakse.......
Sve sto sam rekla tako je i to govorim iz iskustva, jel bi ti se vise svideo odgovor, ma da bila sma u drajzerovoj papci nista ne rade kako treba? Sorry ako ti se ne dopada mozes drajzerovu i da zaobidjes niko te ne tera da ides tamo.

A privilegovana jesam bila i ponosna sam time!!!hahahah
conto1
Posts: 1
Joined: Wed Apr 29, 2009 7:21 am

Re: dr. popovic

Post by conto1 »

procitao sam vasa zapazanja u vezi dnevne bolnice i imam jedan komentar ,bicu vrlo kratak!!
ja sam bio clan te experimentalne famozne dnevne bolnice u Drajzerovoj 1999 god. i jedan sam od trojice koji je zavrsio u potpunosti.Eto ako izracunate to je 10 godina apstinencije ,nisam ovo napisao da bih se hvalio vec da ukazem na to da bih stigli do tog cilja morate totalno promeniti svoj zivot i okolinu i nikad ne podceniti protivnika koji stalno chuchi i ceka vasu slabost.Ja sam konkretno bio zadovoljan dnevnom bolnicom u kojoj mora da ucestvuje cela porodica da bih se uslo u srz problema,sad imam svoju porodicu i zivim totalno drugi zivot (zivot koji sam samo zamisljao dok sam bio navucen kao pas)!Ali mislim da svako to moze samo ako voli sebe i svoju porodicu,pozdrav za Dr. Sataric i sve koje pokusavaju da se izbore sa ovom bolescu!!! IZDRZITE I BUDITE JAKI!!!
Post Reply