dr. popovic

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

dr. popovic

Post by nenormalan-a-lud »

ako se neko lecio kod u klinici dr.popovica u bg neka kaze neka iskustva,voleo bi da se neko javi i da kaze nesto vise o tome
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
J
Posts: 10
Joined: Wed Aug 31, 2005 7:55 pm
Location: bg

Post by J »

klinika dr popovica je skupa ali dobra
sam dr popovic je jako iskusan i dobar psihijatar
sada koriste unekcije antaxona u vidu depoa
ali nije u tome caka

fora je sto samo lecenje traje dugo
14 meseci apsolutne apstinencije
u pocetku vudjanje svaki dan\
posle dva meseca ide dva puta nedeljno
pa onda jednom nedeljno
pa onda jednom mesecno

tamo su tri doktora
sva tri vrlo dobra, ukljucujuci i popovica

ako zaista zelis da se skines i imas para toplo ti preporucujem ovu kliniku

poz
this world
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re:

Post by Modesty »

J wrote:klinika dr popovica je skupa ali dobra
sam dr popovic je jako iskusan i dobar psihijatar
sada koriste unekcije antaxona u vidu depoa
ali nije u tome caka

fora je sto samo lecenje traje dugo
14 meseci apsolutne apstinencije
u pocetku vudjanje svaki dan\
posle dva meseca ide dva puta nedeljno
pa onda jednom nedeljno
pa onda jednom mesecno

tamo su tri doktora
sva tri vrlo dobra, ukljucujuci i popovica

ako zaista zelis da se skines i imas para toplo ti preporucujem ovu kliniku

poz
Reci mi samo,molim te,koliko košta to 14 mjesečno zadovoljstvo?Ako znaš,naravno ili barem od prilike i dali se mora dolaziti baš svaki dan ako neko nije iz BG,čak ni iz okoline?
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: dr. popovic

Post by saša-ex »

Ordinacija "Dr. Popovic"vec skoro godinu dana ne funkcionis u starom sastavu, tj. promenila je ime u ordinacija "Singidunum", koju sada vodi dr. Lidija Opalic zajedno sa dr. Majom Jacimovic. Tehnicar je Miroslav Milanovic. Inace, od pre nekoliko dana dr. Maja je dobila diplomu Americkog udruzenja psihijatara, koja omogucava ordinaciji Singidunum da za sada bude jedina ustanova u Srbiji koja moze zvanicno da koristi subutex u lecenju. I kad sam sve vec ovo naveo, bio bi red i da napisem da je njihov broj telefona 011/2434-207.
Last edited by saša-ex on Thu May 13, 2010 2:09 pm, edited 1 time in total.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: dr. popovic

Post by zvrky »

Cmok za dr Maju :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: dr. popovic

Post by Modesty »

saša-ex wrote:Ordinacija "Dr. Popovic"vec skoro godinu dana ne funkcionis u starom sastavu, tj. promenila je ime u ordinacija "Singidunum", koju sada vodi dr. Maja Jacimovic zajedno sa starom ekipom dr. Lidijom Opalic i tehnicarem Miroslavom. Dr. Popovic vise ne radi tamo, iz razloga koji nisu za siru diskusiju...Inace, od pre nekoliko dana dr. Maja je dobila diplomu Americkog udruzenja psihijatara, koja omogucava ordinaciji Singidunum da za sada bude jedina ustanova u Srbiji koja moze zvanicno da koristi subutex u lecenju. I kad sam sve vec ovo naveo, bio bi red i da napisem da je njihov broj telefona 011/2434-207.

Hvala Sale(sorry ako te smeta taj nazim,to ja iz milja;)
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: dr. popovic

Post by sanela »

Svaka čast, pozdrav i cmok za dr. Maju i od mene :)
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: dr. popovic

Post by Modesty »

saša-ex wrote:Ordinacija "Dr. Popovic"vec skoro godinu dana ne funkcionis u starom sastavu, tj. promenila je ime u ordinacija "Singidunum", koju sada vodi dr. Maja Jacimovic zajedno sa starom ekipom dr. Lidijom Opalic i tehnicarem Miroslavom. Dr. Popovic vise ne radi tamo, iz razloga koji nisu za siru diskusiju...Inace, od pre nekoliko dana dr. Maja je dobila diplomu Americkog udruzenja psihijatara, koja omogucava ordinaciji Singidunum da za sada bude jedina ustanova u Srbiji koja moze zvanicno da koristi subutex u lecenju. I kad sam sve vec ovo naveo, bio bi red i da napisem da je njihov broj telefona 011/2434-207.
zvala sam i razgovarala sam sa njihovim dr. ali što to meni vrijedi kad ni zbog posla ni zbog djeteta ne mogu biti tamo...meni treba održavanje u Bosni!!!
Nije mi jasno da baš nitko nema info. o subotexsu,kako ga mi odavjde možemo nabaviti,ili evo konkretnije pitanje...dali se sa bosanskim receptom može dići taj lijek u Hrvatskoj?
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: dr. popovic

Post by rajouno »

poljubac za maju! :D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: dr. popovic

Post by Modesty »

:D :D :D možda bi trebali otvoriti klub Majinih fanova(štićenika) :lol: :lol:
nedao Bog da ćujem tj. pročitam da neko stavi da je to liječenje skupo,pa to je preko svake mjere,jer ono što se da jednom dobro i kvalitetnom doktoru je samo jutarnja doza dopa...pa ljudi,o kojoj skupoći pričamo i još uz to kad dodamo da nas droga oduzima sve životne radosti,nerjetko i sam život a ovaj drugi(doktro) NAM SVE TO VRAĆA....pa kako nekog onda nije stid napisati SKUPO JE!!!!
Post Reply