antagonisti

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

antagonisti

Post by nenormalan-a-lud »

Cao ljudi i ljudice,momci i momchice,hteo bih ako neko zna da mi objasni na koji nacin funkcionishu ti antagonisti,znam da nisu kao nalorex ali voleo bih da znam da li ponekad mogu da popijem neko pivo i sl. hvala unapred
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ja ti ne znam, nisanikad pila nijedan taj blokenzi: a mislim da možeš piti - zašto ne bi mogao, nije alkohol dop. Ili?
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

pa ne znam,meni je ovaj psihijatar rekao da ne smem ni kap alkohola da pijem,jer moze da mi se slosi a samo on ima neki lek koji moze to da ispravi,ne znam mozda je rekao to samo da me zaplasi,ali bas bih voleo da mi neko kaze ko je pio te antagoniste,to je kao voda i pije se svaki dan isto kao nalorex ali nema onih pojava kao kod nalorexa,nadam se da ce se javiti neko ko je to koristio,inace terapija traje 7 nedelja svakodnevno.........poz
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ja sam pila sve vrste blokatora,i čula sam da je to jedno te isto,tj, da deluju samo na opoidne receptore u mozgu što znači da možeš uzimati sve sem opiata(za koje znamo koji su).
Ne mogu ti ovo tvrditi sa sigurnošću od 100%,tako da ću se raspitati,i sledeći put ti reći nešto više...
Pozdrav :smt006
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

pepeljuga84 hvala unapred mnogo ce mi znaciti ako imas gde da se raspitas
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hej NAL-procitaj pod blokatorima imas dobrih informacija.
Kao i pod nalorex....
sa srecom
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

hmmm

Post by nenormalan-a-lud »

Luna,koliko sam ja razumeo ovo nema veze sa nalorexom,u tecnom je stanju i pije se,pijem ih vec dva dana i pijem bensedine,nije mi jasno kako ne sme nista da se uzima a bensedini deluju,to mi je malo simnjivo,i dalje cekam nekoga ko je koristio to da razmenimo iskustva :)
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ne, znam da nema nego kazem da pod tom temom ima nekih info-koje ti mogu koristiti.
Iako je nalorex tema-tj nije nalorex nego blokatori....
eto sve naj bolje
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Alkohol i benzodiazeppini (CNS) podjednako prze mozak kao extasy. Doktorka sa klinicke medicine mi je pricala i tamo su gledali mozgice u teglama :shock: i kaze da izmedju alkohola i extasya, odnosno receptora i transmitera koji se vise nikada ne obnavljaju od ovih supstanci kao sto je kod ostalih moguce. Mozgovi su velicine oraha, sprzeni, ne postoje....

Da li je neko od vas ko hoce da cirka alkohol preko blokatora, i ostalih preparata zna sta je delirijum tremens ili kako covek izgleda u tom stanju. Ja sam svog oca videla u delirujumu i umro je od ciroze jetre....

Ziveli ljudi sta da vam kazem

P.S. Tetidis je za alkohol keva :) Ko ima problem sa cirkom neka se raspita malo vise o ovom preparatu, a mogu i ja da dam koju info ali dosta sam smarala.... :-D
exerspid
Posts: 4
Joined: Wed Dec 19, 2007 9:13 pm

Re: antagonisti

Post by exerspid »

e pazi taj antagonist je mnogo zajeban, u 95% sluchajeva ako se ne uzme anti dot inekcija deshava se shok ili over, ali ako primish anti dot nemash problema
ja sam bio na toj inekciji 6 meseci i veruj mi da sam se navukao na red bull i jedino shto sam radio bensedine i diazepame
verovatno si kod popovica primio taj antagonist, gde i ja:-) jedini ih on daje kod nas, i veruj mi nisu za zezanje ...
Post Reply