Potrebna Pomoc ( Nalorex )

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
uske_za
Posts: 1
Joined: Mon May 17, 2010 9:57 pm

Potrebna Pomoc ( Nalorex )

Post by uske_za »

Ovako imam problem sa bratom !
Nije se drogirao mosec dana , svo vreme je bio nalorex ( izmrvljn u casi soka ).. znaci 100 % nije mogao da ga promasi ili sta ti ja znam izbegne ! I juce je probao da se uradi , naravno nije ga uradilo .. sta sada da radim ????
Koliko sada treba dana da prodje da bih smeo opet nalorex da mu dam ?
Znaci bio je cist mesec dana , jednom ga uzeo .. jel isto treba da prodje vise od 5 dana ili posto je samo jednom uzeo moze i dan - dva ?
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Potrebna Pomoc ( Nalorex )

Post by winston85 »

Ja sam jednom pokusao da se uradim preko nalorexa i nisam uspeo naravno. Sutra dan mi je keva dala nalorex i nista mi nije bilo, niti me je sta bolelo. Ako nisi siguran sacekaj dan, ako mozes to vreme da ga drzis na oku. I reci mu da se ne zeza sa tim, uspece mu jednom, slucajno...
Pozzz
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Visions

Re: Potrebna Pomoc ( Nalorex )

Post by Visions »

Bolje nemojte sa tim da se zezate,moze covek da umre.Ako hoce da nastavi da se dozira ostavite ga na miru.Bolje takav da pozivi dok nenadje resenje nego da umre jer, Nalorex nesme nikako da se mesa sa opijatima bilo koje vrste.Sta da se radi,usponi i padovi...Sada nesme vise nista da uzima:ni opijate,ni Nalorex.Sto pre zovite i pitajte doktora koj ga leci sta sad sa njim jer u njegovom telu je doslo do reakcije gore od apstinencijalnog sindroma-krize i mora da dodje do stabilizacije stanja da bi mogao da nastavi ili sa jednim,ili sa drugim.
VIPserbia
Posts: 27
Joined: Fri Feb 23, 2007 6:07 pm
Location: Subotica

Re: Potrebna Pomoc ( Nalorex )

Post by VIPserbia »

g
Post Reply