Cena Nalorexa ili nekog drugog blok. u Bg. ili Ns

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Cena Nalorexa ili nekog drugog blok. u Bg. ili Ns

Post by 7474 »

winston85 wrote:
7474 wrote:koji su vam to fazoni??
Tajna sine, vojna tajna... stara... :-D

hahahahahahahha

jako mi je smešno što sam gomilu ljudi sa ovog foruma upoznao i lično.. i sad kad čitam ove neke razgovore iz vemena kad se nismo poznavali, jako mi je smešno!!

e, sine Winstone!!!!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Cena Nalorexa ili nekog drugog blok. u Bg. ili Ns

Post by 7474 »

čekaj, ajd sad još jedno pitanje dok sam ovde..

el ja mogu da se prebacim sa naloreksa na to drugo govno, što je regano u SER?? mislim, el isti rad? blokira opijate (mislim te centre u brainu) ili i još nešto drugo??
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Cena Nalorexa ili nekog drugog blok. u Bg. ili Ns

Post by winston85 »

7474 wrote:čekaj, ajd sad još jedno pitanje dok sam ovde..

el ja mogu da se prebacim sa naloreksa na to drugo govno, što je regano u SER?? mislim, el isti rad? blokira opijate (mislim te centre u brainu) ili i još nešto drugo??
Ej, STARA, mislim da je naltrexone koji je registrovan u nacionalnom registru lekova srbije blokator i za alkohol. Zato je nesto i jeftiniji... Mislim da je tako 80posto, cak se secam da je cini mi se Mauriko pisao da je popio pivo na moru preko naltrexona i bilo mu lose.
Provericu, prijateljica ima knjigu lekova u prodaji u srb i objasnjenja i indikacije ostale gluposti...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Metadonac
Posts: 18
Joined: Wed Mar 02, 2011 8:46 pm

Re: Cena Nalorexa ili nekog drugog blok. u Bg. ili Ns

Post by Metadonac »

Ne znam tačnu cenu Nalorexa ali znam da je smrt za jetru jako je hepatoksičan, naravno i heroin je i ako već mora u redu ako je čovek rešio zaista da prestane pa mu treba nešto da ga pogura u kriznim časovima kad dodje ono uzeo bih, a da, ne mogu imam blokator jebote umreći a ja ne želim da umrem, samo hoću reći poželjno je što kraće kažu do 6 meseci. Ja lično mislim da bi najbolje bilo kad bi moglo da se čovek skine bolnički i da provede u bolnici jedno mesec dana ili mesec i po i to da svaki dan radi sa terapeutom ili svaki drugi, adekvatna terapija, grupne terapije gde se ljudi ipak malo ohrabre da govore o svojim problemima pred drugima a to mnogo, mnogo, znači, verujte mi probao sam u A.A. i N.A i taj segment je u redu. e tek onda kad izadje iz bolnice jedno nedelju dve kući strogo da ne izlazi nigde ako treba da bude i zaključan znači matorci da ga paze isključen telefon mobilni na fiksni se ne javlja nije tu i tek onda blokator još četiri meseca za 6 meseci već će proći ako je rešen, naravno, i ta psihička kriza još ako ispuni život nečin, dalje od istog društva dakle druženje sa novim ljudima nalaenje posla makar i gradjevina samo da je što više okupiran i pod uslovom da mu je to prvo ili drugo skidanje već za treće skidanje kakvi bakrači, komune ili blokatori taj je gotov za supstituciju u 90% ako ne i više slučajeva, kao što je moj bio ništa nije vredelo, baš ništa. Nažalost kažem ali opet se tešim da se prvi put u životu osećam oslobodjen od heroina niti ga sanjam a da pomislim o njemui ma nema šanse mesec dana prodje nekad da mi se ne javi misao a radim normalno ponašam se normalno nisam posegao za njim ni kad sam imao emotivnih problema ogromnih kao nekada, zahvaljujući metadonu i andidepresivima ali pre svega metadonu. Iako metadon neće rešiti sve vaše probleme i nervoze i depresije čak i on je predvidjen da bude dodat radu na sebi, dakle da vremenom kako opada onaj osećaj blagog zadovoljstva kao na početku ili kao kod nekih, kod mene recimo traje malo manjim intenzitetom već godinu i nešto ja sam zadovoljan srećan a nisam uradjen, razgovorljiv a nisam na dopu, jednostavno funkcionišem kao što normalni ljudi funkcionišu i šale se a ja ne bih mogao jer sam sjebao hormone i neurotransmitere ..jebiga i žao mi je jako zbog toga ali ću možda jednog dana prestati i sa metadonom sada kada sam posao našao možda upišem ponovo prava prvu godinu sam dao da dam i drugu i budem vrednovan kao sa višom strručnom spremom i onda ako se ukaže prilika mogu u firmi da predjem na bolje radno mesto u direkciju ili komercijalu ili čak i sa mojim znanjem oko računara i više od servisiranja znam i o umrežavanju i radio sam to kući iz zezanja na dva kompa mada se malo i zaboravlja kada se ne radi zatim dodele naloga administrator, power user, user i još i ne slutite koliko ima naloga, naravno osim sistem inžinjera za šta mi je zafalilo novca da uradim pripremu i položim kao Voyager recimo.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Cena Nalorexa ili nekog drugog blok. u Bg. ili Ns

Post by Voyager »

x
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: Cena Nalorexa ili nekog drugog blok. u Bg. ili Ns

Post by zagrepcanka »

molim da mi netko odgovori na ovo pitanje..netko tko je upucen...
naime ja sam se raspitivala o revia, nalorex i drugim lijekovima za blokadu narkotika,kod nas u ljekarnama toga nema...rekla sam mužu da sam naručila iz inozemstva(mada nisam,jer ne znam kako to ide s carinom),ustvari sada pokušavam dobiti prijatelja u srbiji da mi on tamo kupi...jer sam tu na forumu pročitala da tamo ima...
e sad moje pitanje je...kako izgledaju te tablete? da li su to kapsule ili obične tablete? koje su boje?
jer trenutno razmišljam o opciji da mu uvaljam neke vitamine slična izgleda...a reći mu da us blokatori...
on nije fizički ovistan...i ja ga pokusavam spriječiti u povremenom dogiranju...danas kada sam mu rekla da sam to naručila...pristao je na uzimanje...pa bi ja za početak probala sa vitaminima...možda i upali:-))
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Cena Nalorexa ili nekog drugog blok. u Bg. ili Ns

Post by zeleni »

a šta ti nemaš gugl?

Image

Image

teško da nešto liči na tu tabletu, ova je dosta mala. i prilično gorka.
neam pojma...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: Cena Nalorexa ili nekog drugog blok. u Bg. ili Ns

Post by zagrepcanka »

hvala,imam google al nisam mogla naći to....kaj su sve takvog oblika?
nema neke običnije?
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Cena Nalorexa ili nekog drugog blok. u Bg. ili Ns

Post by zeleni »

nalorex, naltrexon i ovo što je na n je tog oblika
kad si čekala toliko, bolje sačekaj još koji dan da ti stignu prave tablete, nego da te on izvali da ga rolaš...

znaš da, ukoliko bi on navučen popio blokator, kreće neopisiva zajebancija. onako, da ne poželiš ni najgorem neprijatelju...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Cena Nalorexa ili nekog drugog blok. u Bg. ili Ns

Post by zeleni »

nego, totalno mi je suludo da u zg nema blokatora po apotekama.
što ne pozoveš tu vinogradsku ili kako se zove, pa pitaš gde možeš da ih kupiš?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply