Blok u Istocnoj Srbiji

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
PrincBezHorsa
Posts: 9
Joined: Tue Mar 16, 2010 3:09 am
Location: sol III

Blok u Istocnoj Srbiji

Post by PrincBezHorsa »

Prvo bih da pozdravim svu veselu druzinu sa foruma (prvi mi je post, a red tako nalaze, jel te)

- a zatim da priupitam

Imali ovde nekog iz Istocne Srbije (prvenstveno - Bor i Za) ko bi mogao da me uputi gde (grad, apoteka) bi mogo da se nabavi blok bez recepta

Hvala
"There must have been a door there in the wall when I came in"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Blok u Istocnoj Srbiji

Post by 7474 »

ako si na terapiji odvikavanja od dopa, na nekoj klinici/ambulanti za lečenje bolesti zavisnosti, tada tvoj lekar sasvim sigurno zna apoteku u kojoj se nabavlja blokator.

ako to pokušavaš sam, mada ne bi trebalo, uzmi neki telefonski imenik i cimaj apoteku po apoteku.

good luck!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
PrincBezHorsa
Posts: 9
Joined: Tue Mar 16, 2010 3:09 am
Location: sol III

Re: Blok u Istocnoj Srbiji

Post by PrincBezHorsa »

Sam sam. Tj. kuci sa mojima

Postoji mogucnost da mi ortak poslovno zapali za BG, pa ako neko ima info gde bi mogo u Bg-u da se podigne bez recepta.. mnoooogo bi mi pomogo, i dobio vecnog duznika, i mocnog saveznika :D
"There must have been a door there in the wall when I came in"
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Blok u Istocnoj Srbiji

Post by YugoS »

Ja sam ga svojevremeno kupovao u Sarajevskoj ulici u Beogradu.
To je bila 2004.

:D
narkoman sam al' najlepsi.
Post Reply