Hitno potreban odgovor u vezi sa Nalorexom !

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

eXtreme
Posts: 5
Joined: Thu Mar 11, 2010 12:11 pm

Hitno potreban odgovor u vezi sa Nalorexom !

Post by eXtreme »

Ovako , bio sam cist skoro tri meseca . I pre par dana padnem,uzimao sam mozda nekih 4-5 dana .
Naravno posle tih pet dana resim da stanem , prvi dan onako , drugi dan sam osetio blagu krizicu ..
E sad treba mi odgovor dali danas , tj .treci dan mogu da popijem bar polovinu "Nalorexa" ???? :rolleyes:

BTW. Moj prvi post ,tj.imao sam ranije stari nick ali sam password izgubio :axe:

Svako dobro !
eXtreme
Posts: 5
Joined: Thu Mar 11, 2010 12:11 pm

Re: Hitno potreban odgovor u vezi sa Nalorexom !

Post by eXtreme »

Ima li ko da odgovori , hitno mi treba odgovor :
User avatar
supergenije
Posts: 95
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:33 pm

Re: Hitno potreban odgovor u vezi sa Nalorexom !

Post by supergenije »

Ako si uzimao na venu sacekaj jos jedan dan, a ako si na nos jos 2 dana.
eXtreme
Posts: 5
Joined: Thu Mar 11, 2010 12:11 pm

Re: Hitno potreban odgovor u vezi sa Nalorexom !

Post by eXtreme »

Na venu sam uzimao .. najgore od svega je sto moram da ga uzmem danas (mislim moram )
I nemam nikakvu krizu,bas nista !
Sta mislis , dal da uzmem jednu cetvrtinu pa da sacekam malo ..pa ako sve bude ok jos jednu cetvrtinu ..
Treba da radim danas a jos sam rovit pa mi je rizicno izlaziti bez njega napolje .. on mi jako pomaze psihicki !

Hvala na odgovoru !
User avatar
supergenije
Posts: 95
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:33 pm

Re: Hitno potreban odgovor u vezi sa Nalorexom !

Post by supergenije »

Bio sam u indenticnoj situaciji par meseci cist pa vezao 3-4 dana,i naravno da sam hteo jos, a pritom sam znao ako uzmem jos da cu se opet navuci sto nisam zeleo! tako da sam NA SVOJU RUKU popio blokator i to ceo uz par bensedina. Zveknula me je krizica, ali nije bilo strasno(znojenje, lupanje srca) i taj dan sam skoro ceo prespavao i sutra sam bio ok.
Jebiga nisi uzimao dugo tako da ne verujem da ce ti se nesto strasno desiti, ali znas i sam da nije dobro uzimati blok dok jos ima dopa u krvi. Ne mogu sad da ti napisem popi ga jer svaki organizam deluje drugacije. Odluci sam.
eXtreme
Posts: 5
Joined: Thu Mar 11, 2010 12:11 pm

Re: Hitno potreban odgovor u vezi sa Nalorexom !

Post by eXtreme »

Hvala na odgovorima , popio sam pola pa cu da javim kako sam prosao .. pozdrav ;)
User avatar
supergenije
Posts: 95
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:33 pm

Re: Hitno potreban odgovor u vezi sa Nalorexom !

Post by supergenije »

Bice valjda ok, u slucaju da ne daj Boze nesto krene naopako obavesti svog lekara ili nekog vec.
Verujem da nece,pozdrav.
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: Hitno potreban odgovor u vezi sa Nalorexom !

Post by Mauriko »

Pa gde treci dan ... supergenije nisi mu trebao reci da ga popije... tj. nisi mu ti rekao, nemoj pogresno da me shvatis, nisi ti on ili on ti... svakom je drugaciji organizam... trebao je da saceka jos 2 dana...al valjda ce sve biti ok... A isto kontam da ga nije popio uradio bi se opet... :D
Who dares, wins !
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Hitno potreban odgovor u vezi sa Nalorexom !

Post by 7474 »

uuuuuuuuuuuuuf!

grom i pakao!

pa šta bi s onim da se ode u apoteku,kupi jebeni MOP test koji košta oko 200 din i vidi se da li u organizmu još ima dopa. ako nema, blok ako ima, čekanje...


aj baš javi kako si prošao... nadam se da je sve OK!!!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
eXtreme
Posts: 5
Joined: Thu Mar 11, 2010 12:11 pm

Re: Hitno potreban odgovor u vezi sa Nalorexom !

Post by eXtreme »

Sve je proslo bez ikakvih problema :)
Morao sam da ga popijem zbog samog sebe , jer sam rizican kada izadjem napolje ...Ovako , sigurica !

Hvala i pozdrav
Post Reply