nije mi dobro...

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

nije mi dobro...

Post by HonkyTonkWoman »

prije tjedan dana su me prebacili na suboxon.nije mi dobro.nece ga tijelo.cuclam ih ko bombone ali mi je stalno lose.prepisano mi je isto kao i subovi 2 od 8mg jucer navecer me uhvati nervoza stavim pola , u 6 ujutro zjenice ko tanjuri ,vristim na dragoga bez razloga,bacam stvari...opet stavim cjeli.u 2 popodne jos pola. koji je ovo k..? NIJE MI DOBRO...nizak krvni tlak,pogledam nuspojave:nadem se u pola.paranoja ili?? ne mogu vise.
SISTER MORPHIN
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: nije mi dobro...

Post by YugoS »

Jesi li ovih dana brljala sa nekim opijatima ?

Jesi li ga protjerala kroz venu ?
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: nije mi dobro...

Post by HonkyTonkWoman »

ne ne ne.
SISTER MORPHIN
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: nije mi dobro...

Post by HonkyTonkWoman »

i uostalom sta ne bi taj naloxon trebao kroz dupe izac jer navodno se ne aktivira ako nije iv.? ne kuzim ovaj suboxon ni 2% ,tri puta mi je slabiji ,a da ne pricam o zivcima i probavnim problemima..
SISTER MORPHIN
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: nije mi dobro...

Post by AnAna_mo »

Evo ako te zanima i ja se skidam sa hepa nakon pune tri godine i ni meni nije ni najmanje dobro, vozim biciklo zadnjih pet dana, non stop vodopad znoja niz leđa, ne vidim dalje od tri metra ispred sebe...
Kad sam tempirala da mi počne zikra za radnih dana misleći da će mi obaveze pomoći - grdno sam se prevarila!
Ne idem na predavanja, ali sam u subotu riješila prvi kolokvij.
Uglavnom, nisi sama u sranju.
Plaćam ja, plaćaš ti, ali to tako treba da bude.
Eto toliko od mene...
Potpis.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: nije mi dobro...

Post by winston85 »

Hej ljudi a da probate sa zajem od zalfije? Jako dobar za jacanje krvne slike i jaca nerve... Neki vid meditiranja kao sto je posmatranje zalaska sunca itd...
setnja po parku ili jos bolje ako ima neka suma u blizini. Ali caj od zafije obavezno, 2puta dnevno. kipucom vodom preliti kafenu kasikicu zalfije i poklopiti 20min. pozdravljam
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: nije mi dobro...

Post by HonkyTonkWoman »

ma sve to stoji...ali koji ce mi kad mene krizica lovi svakih par sati? noge bole,zeludac naopako ma sta nije...nije kriza ona prava ali osjetim je a pijem suboxona vise nego subova prije.istina da sam volila se bocnut sa subom ali da mi treba 3 puta vise xona nego subova ne kuzim. valjda ce se naviknut tijelo..
SISTER MORPHIN
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: nije mi dobro...

Post by winston85 »

Vidi draga, nema tu sta da se navikava, to su blokatori, zacepljuju ti nervne zavrsetke tj receptore a tu za robu mesta nema. jel pijes jos nesto? Bens, diazepam...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: nije mi dobro...

Post by HonkyTonkWoman »

misare pijem. sta nije receno da blokator poseres ako ga normalno koristis? ne dopam se godinama koji ce mi k...blokator?
SISTER MORPHIN
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: nije mi dobro...

Post by winston85 »

pa baci blokove ako mozes bez njih, jebu kevu bubrezima i jetri. jesi mozda pila risar?
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Post Reply