nije mi dobro...

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: nije mi dobro...

Post by HonkyTonkWoman »

a pa kako da ih bacim kad su nam uvaljali te xone sugave majcice mila cak se i ona cudi ...jebote .
SISTER MORPHIN
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: nije mi dobro...

Post by winston85 »

Pa reci im da ti ne gode, da ih telo nece. tako se mozes sjebati. jesi probala nalorex? i jel pijes ikakav AD ili bilo kakav stimulator?
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: nije mi dobro...

Post by HonkyTonkWoman »

koliko ja kuzim a ne kuzim,kuzim da ti kuzis jos manje. u suboxonu i je nalorex ili naloxon pitaj boga idem sutra dr.pa cu vidit.
SISTER MORPHIN
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: nije mi dobro...

Post by winston85 »

E pa to je brate mili najbolje resenje...
Nije fora u blokatorima, vec kako smiriti besnog psa, da tako kazem.
Ja imam sasvim drugu terapiju, i sto se mene tice sasvim je svejedno koji je blokator. Mnogo su bitnije one druge stvari tipa F29, F32...itd...
mislio sam na tu terapiju...
p.s. puno srece zelim...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: nije mi dobro...

Post by AnAna_mo »

Winston, nije tebi baš jasno. :D
Njoj fizički smeta blokator,a i smatra da joj nije potreban jer heroin ne uzima već 4 godine.
Fora je u tome što je ona na Subutexu bila 4 godine i sada su je kao i sve ostale prbacili na Suboxon-u kojem je jedan od sastojaka blokator Naloxon (tako se zove ako se ne varam?)
Kontaš sad?

Seko Morphine, drži se!
Potpis.
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: nije mi dobro...

Post by HonkyTonkWoman »

tocno ana shvatila si.i bokte opet cjelu noc provedem u svom vlastitom znoju..nakon toliko godina pa boze dragi koji meni ovo treba?
SISTER MORPHIN
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: nije mi dobro...

Post by winston85 »

Hej, kapiram. :D
jbg, malo ostrokavio mozak tokom svih ovih godina...hvala Ana...
Nemam sa tim iskustva, jbg...
Pa kako to ide, sta ti radi? ima li veze sa metadonom?
Lep pozdrav
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: nije mi dobro...

Post by tess »

HonkyTonkWoman wrote:tocno ana shvatila si.i bokte opet cjelu noc provedem u svom vlastitom znoju..nakon toliko godina pa boze dragi koji meni ovo treba?
Honky Tonk zenice ne daj se.Znam da ti je frka,da zeza stomak,ostali delovi tela i nervoza.Samo se seti kakva je prava kriza od dopa i hepa i odmah ce ti biti bolje.Jbg i sama kazes da si se malo bockala subovima.Znaci unosila si neku vrstu opijata u sebe i to na najgori moguci nacin, Ali ok. Vec si unela blokator u sebe i sad ce on za 3-4dana da ti izbaci i to malo opijata sto imas u sebi i sto je najvaznije za 3-4 DANA BICES SKROZ CISTA ZNACI SLEDECE NEDELJE SI SLOBODNA I OD SUBOVA I OD SVIH SRANJA.sAMO IZDRZIJOS PAR DANA.nE POSUSTAJ I IZVINI STO TI SE MESAM U ZIVOT.pOZZ p.s I Probaj taj caj od zalfije,sto ti je predlozio neko.
dal' mi steti droga leti?
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: nije mi dobro...

Post by winston85 »

Naravno tess, Caj od Zalfije zakon... 2puta dnevno po kafenu kasikicu preliti kipucom vodom i poklopiti bar20tak min. Rezultati, naravno nisu momentalni, ali posle mesec dana ispijanja caja uporedi krvnu sliku sa ranijom bez ovog caja...
i da pije se u srkovima bez secera...Toplo ga preporucujem svima.... :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: nije mi dobro...

Post by HonkyTonkWoman »

evo da se javim...zadnjih par dana mi je bolje koliko toliko.psihijatar mi je povecao dozu i sad sam na 2 i pol velika i mislim da je to too much. uopce nisam zadovoljna , jako velika terapija mi je to a ja jedva guram dan po dan. misare sam izbacila jer mi od njih srce tuce ko blesavo.eto toliko,pozdrav
SISTER MORPHIN
Post Reply