čist peti dan..

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

@ Tess
ja sam trodone koristio samo u medicinske svrhe (i pre par godina ih zloupotrebio na koncertu Asian Dub Foundation..) i to prema terapiji koju mi je odredila moja sajkologica! naravno da postoji opasnost od epi attacka, zato, takodje u okviru terapije dobijesh i neki lek protiv toga.. (rivotril, u mom sluchaju).

ispalo je da sam troggse pio samo 4 dana normalno i josh 3 dana potpuno nenormalno...
o tome cu opsirnije u nastavku zapochetog.. samo da nadjem vremena..

@STG
u pravu si, ima vr4emena, upoznacemo se.
o tvom avataru i obecanju koje sam ti dao, takodje u nastavku..


samo da nadjeem vrmn!!

pozzzzzzzzzzzzz!
zurim na Effing job!
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: čist peti dan..

Post by tess »

opustenko radosavljevic.
dal' mi steti droga leti?
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

tess wrote:opustenko radosavljevic.
blago tebi!
Hej, tess, shta bi sa tvojim paklenim planom? Javljam se sa phonea, ovom prilikom, pa me mrzi da te trazim po frm.. Opera Mini je stvarno mini. Esi okej?
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: čist peti dan..

Post by tess »

Hmm moj plan?Pa da ja imam plan!Aj odgovoricu ti na toj temi kako cupkam u mestu, i sta sam jos saznao da neverujes. E sam okej.Ma gde sam okej,trudim se da mi totalna tama ne preovlada u svakom planu,nadi,ideji.Kad mi se zamraci,bude ono ko je ugasio svecu al jbg.Ne gudriram se dopom,ali veruj mi ovo nije resenje,da me izvinu sve dame,ali moram da iskoristim ovako poredjenje da bi Nikajlu najrealnije shvatio da se osecam kao olabavljena,iznurena kita posle celodnevnog dana na setu za snimanje svedskog filma,a ocekuje ga jos scena agresivne zavrsnice sa ejakulacijom u koleginu ruku, Takodje iz ovoga sto sam napisao mozes dosta toga da zakljucis. Nego je si ti izgurao taj peti dan gari? Neposustaj! Jel vodis malog mozda na Vosine tekme?
dal' mi steti droga leti?
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

nastavak broj jedan
Last edited by Nikajlo on Mon Dec 07, 2009 10:25 pm, edited 1 time in total.
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

tess wrote:Hmm moj plan?Pa da ja imam plan!Aj odgovoricu ti na toj temi kako cupkam u mestu, i sta sam jos saznao da neverujes. E sam okej.Ma gde sam okej,trudim se da mi totalna tama ne preovlada u svakom planu,nadi,ideji.Kad mi se zamraci,bude ono ko je ugasio svecu al jbg.Ne gudriram se dopom,ali veruj mi ovo nije resenje,da me izvinu sve dame,ali moram da iskoristim ovako poredjenje da bi Nikajlu najrealnije shvatio da se osecam kao olabavljena,iznurena kita posle celodnevnog dana na setu za snimanje svedskog filma,a ocekuje ga jos scena agresivne zavrsnice sa ejakulacijom u koleginu ruku, Takodje iz ovoga sto sam napisao mozes dosta toga da zakljucis. Nego je si ti izgurao taj peti dan gari? Neposustaj! Jel vodis malog mozda na Vosine tekme?

e šta sve stane u ovako malo redova...

-odgovori kako cupkaš u mestu, pa ću ja tebi nešto odgovoriti.. (kako sam ja otcupkao i ostao čist, više od mesec dana..-znam da nije neko ludilo, al je mesec jebenih dana!!)
-poredjenje ti i nije neko.. mogao bi svako da ti pozavidi, he he !
-izgurao peti dan! i uskoro ću i pedeset peti i petsto pedeset peti (itd, skontao si šta mislim)..

-malog sam vodio na Vošu, al na basket. imam kolegu, klinac-grobar, pa smo se dgvrli da odemo na tekmicu, kad budu igrali ovi i oni.. vodimo decu (on sestrića), al je meni neka frketina od tog otvorenog prostora i razularene mase i gužve (ono, ideš s detetom, nem pojma, pričaću kad bude bilo..)

peace, gari! (dej si se setio ovog GARI???? ha ha ha, brutalno.. garant si poslednji put bio u Novom Sadu jako davno, ha?)
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: čist peti dan..

Post by YugoS »

Nik,pozdrav drug.
Napokon si se javio.Jebiga,ovde na Forumu kad neko dodje i pocne sa pisanjem i jos je svjez i rovit,ekipa ceka sa strepnjom.Bar mi koji navijamo da ne dodje do kakvih padavina i to.

Dobro je sto se drzis.
I pazi kad opisujes to stanje dok jos nisi poceo sa skidaonom,da ti sjecanja ne potpale fitilj.
Jebiga ti momenti kada si bio pun dopa znaju izledati bajkovito,pa ne zaboravi da su te upravo dzepovi puni horsa i doveli da se patis.

Nisam bas srocio naj bolje,ali znas na sta mislim.

Bice bolje,nedaj se !
narkoman sam al' najlepsi.
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

dej si, Yugo!
dobar?

znaš ko mene jbe; oni koji čekaju suprotno.. na milion tema imaš ono, kao, e, ajde napiši kad ti je bilo najgore.. ili , kad će više taj pad, to dno..
zato sam ja prvo napisao najgori momenat, pa onda ide ka happy endu.. i kontam da to nije svakom zabavno....


thanx na javljanju!

ovo za fitilj i ostalo, sve znam.. hvala na obraćanju pažnje.. za sada sam sto posto siguran u sebe.. al kontam da neće uvek tako biti.. zato planiram da visim na forumu, da me drži bistrim i na oprezu..

sve si dobro sročio!
pozzzzzzzzz za tebe i OSTALE!
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: čist peti dan..

Post by tess »

Nikajlo wrote:



-odgovori kako cupkaš u mestu, pa ću ja tebi nešto odgovoriti.. (kako sam ja otcupkao i ostao čist, više od mesec dana..-znam da nije neko ludilo)

peace, gari! (dej si se setio ovog GARI???? ha ha ha, brutalno.. garant si poslednji put bio u Novom Sadu jako davno, ha?)
Pisacu ti o tome na onoj mojoj temi pakleni plan,ali trenutno sam poprilicno nervozan i mrzovoljan,pa kad prodje.... Novi Sad volim i bio sam vise puta bas zaljubljen u njemu.Ipak ste malo drugaciji od nas i rekao bih bolji.Iako su begradjani poznati po raznim stvarima,ali nam sarm i nije neka odlika.Moze se reci da dugo nisam bio u NS (od zadnjeg exit-a),ali iz njega uvek nosim lepe uspomene(nevezano za exit). Kuckamo se kad budem bolje volje.
dal' mi steti droga leti?
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

već danima odlažem javljanje..

obećao sam sebi jedan (makar) VEDAR i pozitivan post...


al ni ovo nije taj dan!


tako da...
borim se protiv napora na poslu, dosade kod kuće, ovčijih boginja itd...


a baš je weekend bio dobar... kako nisam pokupio neki dobar utisak iz njega!?
nema veze.. nailaze bolji dani..
Post Reply