čist peti dan..

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

n
Last edited by Nikajlo on Mon Dec 07, 2009 10:27 pm, edited 1 time in total.
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

@tess

DA L MI ŠTETI DROGA LETI!!!!


još sam se i iskreno nasmejao u ovaj jebeni dan! thanx again!

al sam se napio, jbg! tj. još se napijam... i slušam WEITER, WEITER INS VERDERBEN... (napred, napred u propast!!)

jeben jebeni dan...
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

[
Last edited by Nikajlo on Mon Dec 07, 2009 10:28 pm, edited 1 time in total.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: čist peti dan..

Post by tess »

Eto jos malo i izgurao si jos jedan dan.Imas pobedu.Lepo si rekao,nemoj nista da razmisljs,samo po defaultu ujutru zgutaj taj blok i nazad u svakodnevna sranja.Mora i sunce da izadje. Zeza ziza,al Nikajlo nije pizda!
dal' mi steti droga leti?
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: čist peti dan..

Post by YugoS »

Haj' dobro je !
Jebiga,da si se juce sjebo,danas bi bio ocajan sa svim onim stvarima koje ti je Tess nabrojao.

Sto cugas i kojim je to intenzitetom ?
Jel' onako ponekad ili je ozbiljnije ?

E da,ja nisam cugator nikakav,par puta godisnje i to je to,mada necu ni to.Jednom sam se napio na Bloku i dusu ispovracao,fuj.
Presta sam i da duvam.

Guraj,s nadom u bolje sutra,prekosutra.

:-"
narkoman sam al' najlepsi.
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

p
ini..
Last edited by Nikajlo on Mon Dec 07, 2009 10:27 pm, edited 1 time in total.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: čist peti dan..

Post by tess »

Dobro je sto ides da trosis djonove al na cipelama. Ja iz svog iskustva znam da setnja moze da bude dobra psihoterapija.Posebno ako imas nekoga da te prati,s kim mozes da pricas o svojim sranjima i mozda dobijes neki dobar savet.Medjutim tesko je naci takvo drustvo za setnju,ali nije lose ici sam,iskjucis se od svih sranja,slusalice u usi i pici kao Pola Redklif.Ja npr. imam dva kera.crnog labradora(muzjak) i zenku sar planinca, koja je skroz blesav pas.Oni su super drustvo samo sto ne dele savete.Imaju skroz drugu filozofiju o zivotu i instiktivno se sklanjaju od losih stvari.Najbitnije im je da im se postuje njihova teritorija,da imaju vode i hrane i kad osete miris zenke koja je u teranju prvi stignu do nje.Moji kerovi ,moje naredbe izvrsavaju bez dvojbe,jer sam ja njihov Bog,veruju mi,veruju da ja znam sta je najbolje za njih.Dok ja takvo poverenje nemam ni u koga,ali ipak sam ja samo dzukela,a ovo su rasni psi. P.S. kapiram dok god budes delio(ovde ili negde drugde) svoje muke,svoja sranja i ostalo " You'll never walk alone!"
dal' mi steti droga leti?
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

T
Last edited by Nikajlo on Mon Dec 07, 2009 10:28 pm, edited 1 time in total.
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

j
Last edited by Nikajlo on Mon Dec 07, 2009 10:29 pm, edited 1 time in total.
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

ovo ću verovatno da skinem sutra, ppdne!

pivo je čudo!
Last edited by Nikajlo on Mon Nov 16, 2009 4:55 pm, edited 1 time in total.
Post Reply