čist peti dan..

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
Nikajlo

čist peti dan..

Post by Nikajlo »

nnnnnnnnn
Last edited by Nikajlo on Mon Dec 07, 2009 10:21 pm, edited 1 time in total.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: čist peti dan..

Post by AnAna_mo »

Pa da bi počeo sa blokatorima, moraš biti čist od svih opijata, u što spada i Trodon. Pa vidi nekako da smanjuješ i skineš skroz, pa onda...
Potpis.
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: čist peti dan..

Post by Mauriko »

Kako... budi jak i izdrzi...
Aj pa se javi da vidimo kako si.
Who dares, wins !
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

nemam fizičku krizu.. popio 2 kutije trodona, ostalo mi još 2.. o njima se premičljam.. el mogu da ih ne popijem, pa kad u ponedeljak, 19.10. odem na urin-test, budem totalno čis i krenem na blok odma...
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: čist peti dan..

Post by Mauriko »

Pa nemas krizu upravo zbog djonova... a posle toliko dana ona bi i trebala biti minimalna...
Jedno je sigurno, ceka te duga borba. Ne znam tvoju pricu al sve su nam iste po tom pitanju.
Who dares, wins !
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: čist peti dan..

Post by AnAna_mo »

Bit ćeš pozitivan na testu.
Potpis.
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: čist peti dan..

Post by Mauriko »

A kako ti Ana znas da ce biti pozitivan-??????
Svako ponaosob ima jedinstven bioritam... mozda je covek fenomen pa izbaci za 3 dana :-D A tek 9-10 dana.
Nema ljutnje, samo pitam kako znas, jer ocito ja ne znam.
Who dares, wins !
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: čist peti dan..

Post by AnAna_mo »

Au izvini, ja mislila da se sutra testira - sutra je ponedjeljak. Tek sam sad skontala kad si ti napisao datum.
U pravu si za to što kažeš da svatko ima poseban bioritam i te fore..
Ali postoji i jedno "pravilo", koje se potvrdi u većini slučajeva..
Ako je čovjek navučen dugo vremena, evo recimo godinu dana uzima bez prestanka, test mu može biti pozitivan i nakon deset-dvanaest dana.
Ako je npr. bio čist godinu dana i uzme samo jednom, moguće da bude negativan nakon tri dana.
Potpis.
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: čist peti dan..

Post by HonkyTonkWoman »

to nije tocno.neki sam dan o tome citala.npr.ako ti se droksas svaki dan i par dana si cist,izaci ce iz organizma prije nego nekome vikendasu ili nekome ko to radi rjetko,njemu ce se vidjeti dulje vremena.jedino trava zna ostat oko mjesec dva kod kronicnih duvera...i to sam sigurna.pozdrav bravo nikolaj samo tako nastavi!! :smt041
SISTER MORPHIN
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: čist peti dan..

Post by AnAna_mo »

Prvi put to čujem.
Ja sam govorila za sebe i čula sam masu sličnih priča...
Dok sam prve dvije godine drogiranja uzimala svaki dan, nakon skidanja sam bila pozitivna sedmi dan.
I kad sam se taj put skinula, bila sam čista nekih dva-tri mjeseca. Znala sam da mi je testiranje za tri dana, točnije četvrti dan rano ujutro. Odlučila sam ipak uzeti i nakon tog jednoktarnog recidiva, bila sam čista na testu.
Potpis.
Post Reply