čist peti dan..

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: čist peti dan..

Post by YugoS »

Nik,
sve sto prolazis,prolazio sam i ja.Cak je i situacija oko mene i u meni slicna.

Ja sam pokleknuo jer nisam radio na sebi.Blokator ide uz psihoterapiju kao i sve.
Ne bude li strucne pomoci sporo ce ti ici oporavak i samo ces rizikovati pad.

Pisem iz iskustva.
Dok nisi pao trazi strucnu pomoci,obavezno i sto prije!

Pozdrav.
narkoman sam al' najlepsi.
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

kji
Last edited by Nikajlo on Mon Dec 07, 2009 10:23 pm, edited 1 time in total.
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

j
Last edited by Nikajlo on Mon Dec 07, 2009 10:37 pm, edited 1 time in total.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: čist peti dan..

Post by tess »

Gde ces bre aj nezajebavaj gari!?! Naravno da te cima rovac,pa tek ce da te cima.Poslusaj molim te Yugu,potrzi pomoc idi na psihoterapiju.Pricaj sa nekim.Idi na sastanke.Raspitaj se dal u raskrscu ili negde mozes da prisustvujes sastancima .Samo nemoj da se nejavljas,sta ti to znaci?glupo ti da pises... zar nismo utvrdili "no pain,no game" !Samo gutaj te blokatore i brzine menjaj,bolje nego da kenjas i brzine menjas. Ajde garisa preterano kakis.Nedaj se!
dal' mi steti droga leti?
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: čist peti dan..

Post by PsyTechGirl »

Nikajlo wrote:
PsyTechGirl wrote:Ja samo svratila da vidim kako si ..
Čuvaj se i bori se matori jer, jedan je život!!!

Promenih sliku.. Ova mi je bila prva na ovom Forumu.. A kontam da će biti i poslednja..
Dugo sam ja već ovde, možda mi je vreme da malo počnem da gubim konce nad svim ovim .. a možda i nije.. Videćemo..

A tebi u svakom slučaju još jedan veliki pozdrav i poljubi mi ono malo slatko detence koje imaš!! :heart:
Čuvaj ga i budi dobar tata i dobar muž.. Jer svako dete to zaslužuje!!
Hug!

pozzzz PTG!
sad kad je slika promenjena, dugujem ostatak priche..
samo da nadjem vremena..
detence nemam gde da poljubim, prekrile su ga jebene boginje i ako ga samo dodirnes, jedna od njih prsne..
jbga, proci ce i to..

gledam da ga chuvam. i da budem dobar.. i ne ide mi lose.. *nadam se*

kako se ti drzish?

Neka, neka.. Kada prodju boginjice, postaće još jači i neuništiviji!! :wink:

Ja nisam loše.. Malo sam emotivno rastrojena, ali dobro.. Da nije toga, život bi mi bio klasika, pa prema tome.. U svemu uživam.
I lepom i ružnom. Jer, da nije ružnog, ne bismo znali šta je lepo..

Veliki pozdrav tebi i samo se bori.. Veruj da imaš za šta!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: čist peti dan..

Post by skybeatz »

Hej bro,ja tebe ne kontm...okj dr ti dao troxe,i pretpodtavljamd asi dobio i raspored po kom pijes,kako bi ublazio silovanje receptora usled nedodtatka H-a..
rivotril je sedativ i deluje ko antieptileptik..ideal komb. sa trod.
medjutim posto je induvidiualno rivotril te moxe povuci na agresivno ponasanje ja sam imo ispade..medjutim
kad ga uzmem s besom,sve ok nekako se uklopi..e sad sta taj nalorex radii dal uopste radi na tvojoj volji zelj to je induvid.

ja stvarno nista neosecam nalorex jer uvek u sebi imam ovo od gore..a zahtevao sam pregled jetre...
psiha mi je ok i fizicki sam ojacao,,ali osetim emocije onako kako treba i hejta i lava.
pozdrav svima i nemesajte velike kolicine alkohola ako ste na terapiji..moze svasta da se desi...bar se meni desilio al od cega neznam..
Post Reply