jeftiniji implant

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

lizard king
Posts: 20
Joined: Tue Jun 06, 2006 1:33 pm
Location: moj mali grad
Contact:

jeftiniji implant

Post by lizard king »

interesuje me ako neko zna gdje jeftinije proci, jer sam zvao kliniku "vorobjev"kod kojih sam bio na skidanju i ugradio na 2 mjeseca sada trebam na 6 rekli su mi da je 1600e.Volio bih se malo raspitati i o ostalim mjestima jer vec sam dosta pukao na tretman nezalim vredjelo je barem sto se tice skidanja,zelje u ovoj prvoj fazi znam da je tek pocetak ali za sada je sve ok
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: jeftiniji implant

Post by sanela »

lizard king wrote: 1600e.
eura? :shock:
lizard king
Posts: 20
Joined: Tue Jun 06, 2006 1:33 pm
Location: moj mali grad
Contact:

Re: jeftiniji implant

Post by lizard king »

da nazalost jutros sa ih zvao
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: jeftiniji implant

Post by sanela »

Pa to je fakat pljačka...
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: jeftiniji implant

Post by simon_says »

U -jeee..mnogo jeee...mislim da je cena negde oko 500 e na 2 metra, u Bgdu,ja sam toliko platio poslednji put negde kod crkve Sv.Save,a cujem da ima neka klinika kod Banditen stadiona(stadiona JNA)...
Malo vise i bolje se raspitaj...
ANONYMOUS does not forgive
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: jeftiniji implant

Post by Mauriko »

Na 3 meseca je 450e, a na 6 meseci je 800e....
Miklosiceva.
Who dares, wins !
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: jeftiniji implant

Post by Beobandit »

Ja kada sam ugradio implant nisam imao nezeljene efekte kao dok sam pio Nalorex, mucnina, gubitak apetita, znaci nisam imao onu zelju za hranom i onaj lep ukus hrane koju volim. Kada su mi uveli i flnnirin izgubio sam i onomalo apetita a devojka je rekla skoro ili on ili ja jer je po pola sata trajalo dok mi se ne digne.
Kod prozaka je to noirmalno a i kod mnogih drugih antidepresiva. Samo posle mesec dana na implantu poceo sam da osecam da dobijam napade nekog ludila. Mozak godinama pod opijatom a sada nema iz cistog mira sam morao da odlazim nekada jer mi nije prijalo drustvo, poznojio bih se samo odjedanput i gomila drugih problema kao posledica droge za koje bi bilo potrebno godine muka i muka resavati ih a nemoguce da prodje bez recidiva. Tada sam kada sam video sta sam napravio od zivota vratio se ojadjivanju Srbije da bih imao za drogu. I rekao sebi ili ti placaju Metadon ili stetu koju napravis samo steta koju sam pravio nije imala cenu. Mladi ljudi koji uzmu drogu ko zna da li ce se vise moci unormaliti. A i normalno je lekar nema pravo nijedan da trazi evropsku platu dok meni ne da evropsko lecenje tj izbor lekova i medicinskih sredstava. Nema sta tu on ili ona se slaze ili ne slaze. Moje lecenje, moj zivot. Ako pogresim pogresio sam ja i ja izgubio a ne lekar da se igra na meni eksperimentise i 5 puta me stavlja na blokatore kada vidi da sizim na njima. Znaci implant mi je bolji bio nego blokatori, citava 2 meseca nisam uzimao drogu.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: jeftiniji implant

Post by sanela »

Beobandit wrote: Znaci implant mi je bolji bio nego blokatori, citava 2 meseca nisam uzimao drogu.
Wow, koji uspjeh...
Jel ovo misliš da nisi uzimao samo opijate ili ovdje uključuješ i kokain?
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: jeftiniji implant

Post by Beobandit »

Mislim na heroin u to vreme kokain nisam toliko uzimao. Opste je poznato da kokain ne prija osobama koje su na heroinu ili su skoro prestale sa uzimanjem heroina. Boli stomak, nervoza, izgubljenost, treses se i ostalo. Ja i dan danas verujem da meni ne treba spustanje kokainom i da nemam toliko nezeljenog efekta kokaina jer kao podlogu imam Metadon. Mada je terapija mala ali opet organizam je lepo smiren i ne oseca se tenzija koju kod bivsih heroinskih zavisnika i zavisnika od opijata izaziva kokain. Godinama smo spustali pritisak opijatima i nama je i normalan tesko podnosljiv a jos kada ga kokain podigne normalno je da dodje do pojave nervoze da ne znas sta ces sa sobom a ljudi to najcesce pokusavaju da smire tako sto smrcu jos i jos jer prvih 20 minuta ta nervoza i to je maskirano kokainskom euforijom i onim lepim radom na pocetku a nervoza javlja vecu drugoj fazi a kada koka skorz krene da pusta onda je sacuvaj boze.
I tako se napumpavas napumpavas a posle tih 20-30 minuta je sve gore i gore stoga vise smrces na kraju poludis i mras heroin. Ja zato pokusavam da uzmem drugu liniju tek kada skroz popusti. Mada nekada i ne uspavam pa mi sklanjaju koku u orman. U fazonu ostavi to vise ako boga znas a ja nee odgovaram ni9sta jer ne mogu da govorim nego mucam i guram ih.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: jeftiniji implant

Post by oxo »

ludnica brate
Post Reply