PROBIJANJE NALOREKSA TRODONIMA

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Locked
dragoljub
Posts: 13
Joined: Wed Jun 24, 2009 3:50 pm

PROBIJANJE NALOREKSA TRODONIMA

Post by dragoljub »

ima li neko LIČNIH iskustva da je preko Naloreksa popio Trodone i da li dolazi do istih efekata koji se javljaju sa Heroinom ili ne ?
Pitam iz razloga što mi neki ljudi prodaju priču da su se uradeli trodonima preko naloreksa i da im je bilo super , bez mučnine i bez poznatih efekata koje proizvodi sudar opijata i opioida sa naloreksom ... neko tu laže ! ili ovi što prave Naloreks koji kako piše blokira i receptore za opioide ili lažu narkomani ...
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: PROBIJANJE NALOREKSA TRODONIMA

Post by oxo »

i meni su pricali da su se uradili dopom preko nalorexa i da im je bilo super

pa sam ja probao i mogu ti reci da nije nimalo super

pio sam i trodone preko blokatora,kazacu ti kakav je rezultat ako mi kazesh shto pitash?
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: PROBIJANJE NALOREKSA TRODONIMA

Post by AnAna_mo »

oxo wrote:pio sam i trodone preko blokatora,kazacu ti kakav je rezultat ako mi kazesh shto pitash?
Pa bolan hoće čovjek da se sredi.. :wink:
Potpis.
dragoljub
Posts: 13
Joined: Wed Jun 24, 2009 3:50 pm

Re: PROBIJANJE NALOREKSA TRODONIMA

Post by dragoljub »

ma da se radim... brinem zbog devojke moje koja je isto na blokatorima kao i ja koja mi je ispala juče sa tom pričom kao slučajno da vidi šta ja znam o tome... ja sam odavno čuo za tu priču ali nekako ne mogu da verujem da je to moguće ! a ako je moguće bar da znam da jeste pa da joj čeprkam po džepovima i da radim test sa njom ! popizdeo sam ! a što je najgore našao sam joj već tordone u džep pre 3-4 nedelje ... kao za drugaricu ! ah !odlepio sam ! zgaziću je ! daj te mi odgovor ili sutra kupujem sam trodone da probam ako mi bude loše to je dobar znak ako mi se uradim ... JA NE ZNAM ŠTA ĆU DA URADIM SA NJOM !
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: PROBIJANJE NALOREKSA TRODONIMA

Post by sanela »

Izvini dragoljube, ali ne mogu da vjerujem kakve gluposti pišeš...
Gluplji izgovor za postavljanje ovakvog pitanja nisam još čula...

Ova tema ide pod ključ!
Locked