subotex=suboxone

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

antox
Posts: 11
Joined: Sun Nov 29, 2009 6:11 pm

Re: subotex=suboxone

Post by antox »

jel neko od vas možda šmrče na nos suboxone,ja jesam subotex stalno a ovaj još nikako???pozz
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: subotex=suboxone

Post by YugoS »

Neki su nesto pisali o tome.Nisam upratio sta je bilo "dan poslije".
Ja sam predlagao da ga se jos isproba u varijanti Cepica,posto ja ne smijem,a i nekako mi onako....

:unibrow:
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: subotex=suboxone

Post by tess »

ja sam cuo da u varijanti cepica najbolje sljaka.Znaci gurnes tabletu u prkno(a ne pod jezik) i stond dojaja.Licno nisam probao,ali ako neko jeste nek javi da znamo njegova iskustva u topljenju suba guznim misicima ili kako se vec medicinski to kaze.
dal' mi steti droga leti?
jjanis
Posts: 4
Joined: Sun Dec 20, 2009 6:10 pm

Re: subotex=suboxone

Post by jjanis »

Evo ovako.
Preko 4 godine sam na subutexu,sad odnedavno na subuxonu. Uglavnom odlučila sam se s toga skinuti jer nikad nisam voljela tablete.
Ne pijem sub već 5-6 dana ali ne znam jesam li u krizi. Naime,dobro spavam bez pomoći ikakvih supstanci i sve ok osim nepodnošljive bezvoljnosti i depre. Nemam volje za obavljanje poslova kojih je poprilično,a i u glavi mi je metež ko ka se oćeš srediti. Dop već duuugo ne uzimam. Bojim se da ne pokleknem i popijem sub,a bila bi šteta nakon ovih par dana čišćenja.
Zanima ne ima li tko iskustva i je li se tko skidao s njega. Koliko ća trajati ova krizica,ako je ovo upoće kriza.
Hvala
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: subotex=suboxone

Post by YugoS »

Nekoliko je ljudi pocelo pisati o skidanju sa buprenorfina(subutex ili suboxone),ali niko nije nastavio pisati.
Ja bih volio da znam,jer sam i ja dugo na bupronorfinu.
Postoje sam razne price,od "ma nije neka kriza" i moze se izgurati,pa do opisa pravih uzasa.Ja fakat ne znam puno,ali znam da moras spustati polako i dosljedno.

U svako slucaju nemoj dop ni u masti.Bolje istopi manju kolicinu suboxona,nego opet na ulicu i pocetak heroinske price!

Ipak da sve to odradis uz nadzor ljekara bilo bi najpametnije i najbolje!

Pisi.
Pozdrav i nedaj se.
narkoman sam al' najlepsi.
jjanis
Posts: 4
Joined: Sun Dec 20, 2009 6:10 pm

Re: subotex=suboxone

Post by jjanis »

YugoS wrote:Nekoliko je ljudi pocelo pisati o skidanju sa buprenorfina(subutex ili suboxone),ali niko nije nastavio pisati.
Ja bih volio da znam,jer sam i ja dugo na bupronorfinu.
Postoje sam razne price,od "ma nije neka kriza" i moze se izgurati,pa do opisa pravih uzasa.Ja fakat ne znam puno,ali znam da moras spustati polako i dosljedno.

U svako slucaju nemoj dop ni u masti.Bolje istopi manju kolicinu suboxona,nego opet na ulicu i pocetak heroinske price!

Ipak da sve to odradis uz nadzor ljekara bilo bi najpametnije i najbolje!

Pisi.
Pozdrav i nedaj se.
Hvala ti na savjetu. Nije da omalovažam liječnike,ali ne želim da mi uvaljuju antidepresive i sl,ionako ih neću piti. I sa dopa sam se skinula sama,i sa heptanona isto.
Borim se,Bog mi je svjedok al što vrime više prolazi sve se više bojim da ću pokleknuti i popit sub. Ako ga popijem onda me opet čeka ista muka,6 dana skidanja nizašto. Što dani više prolaze ,meni je lošije. :vom:
Namjeravam zatrudniti,a tek sad vidim koliku ovisnost stvara sub pa me strah da ne bi i beba bila ovisna ako se rodi.
Prvih mi se dana činilo da sam odlično prošla,a zadnja dva dana mi je katastrofa. :vom:
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: subotex=suboxone

Post by YugoS »

Vjerujem da ti je tesko.
Ali bih volio,ako ti nije frka da napises malo detaljnije oko tegoba,da uporedis krizu od suba i metadona,koje su razlike.
Sa koliko suba si prestala?
Jesi li isla postepeno ili si naglo napravila rez?

Hajde molim te,bar napisi iskustva do danas.

Pozdrav.
narkoman sam al' najlepsi.
jjanis
Posts: 4
Joined: Sun Dec 20, 2009 6:10 pm

Re: subotex=suboxone

Post by jjanis »

Stalno sam bila na 2 mg. Zadnjih dana sam pila po pola,znači 1 mg. Jedan dan sam jednostavno zaboravila popiti i pomislila kako mogu bez toga,da je problem samo u glavi. I kažem ti,bilo mi je dobro prva 3 dana,valjda ga je još bilo u organizmu,ali nakon toga sam počela primjećivati želju za dopom koju duuuugo,godinama nisam osjetila. Uvukao mi se neki nemir u kosti,zijevam ko debil,oči mi suze. Ne da mi se ništa radit,lagano me jeza prolazi,dosadno mi je za popizdit iako imam gomilu posla. Ne mogu reći da imam proljev,ne bole me mišići, ne povraćam. Otprilike kao nakon 3-4 dana uzimanja dopa. Fali ti,ali nisi još puno navučen. Interesantno je da me vuče dop ,a ne sub. Valjda zato jer mi je ovaj suboxon odvratnog okusa,diže mi se želudac pri samoj pomisli na njega.
jjanis
Posts: 4
Joined: Sun Dec 20, 2009 6:10 pm

Re: subotex=suboxone

Post by jjanis »

Gotovo je,odustala sam. Popila sam pola suba,odnosno 1 mg. Moram ići raditi,trgovac sam . kako da radim sa kupcima u onakvu stanju?
Samo,sad me pere grižnja savjesti. 6 dana sam izgurala i odustala. Jebem ti drogu.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: subotex=suboxone

Post by YugoS »

Ne moj da te grize savjest.Zamisli da si uzela dop,e to bi bilo bas bez veze.
Posto nisi na visokoj miligrazi,probaj gurati sa 1 mg sto duze.Ako mozes izgurati svaki drugi ili treci dan sa 1 mg,kasnije ces to prorjediti,pa ces piti 0,5mg, i sve tako dok jednog dana ne osjetis da ti ista treba.Znaci,samo polako i ne povecavaj miligrazu.

Ovu vrstu savjeta stvarno ne rado dajem,ali si napisala da neces kod doktora,sto je ipak najbolja stvar.

Hajde,probaj tako,drzim ti palceve i samo nemoj ulica,heroin i taj djir.Tada bi te griznja savjest pojela.

Pozdrav.
narkoman sam al' najlepsi.
Post Reply