subotex=suboxone

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Mistake
Posts: 1
Joined: Tue Oct 13, 2009 1:32 pm

Re: subotex=suboxone

Post by Mistake »

Pozdrav svima! Ja sam čuo da suboxtone dolazi definitivno u bih. Ima li neko informaciju kada će tačno doći i u kojoj apoteci će se moći nabaviti?
ameer
Posts: 82
Joined: Sun Sep 20, 2009 3:24 pm

Re: subotex=suboxone

Post by ameer »

,,
Last edited by ameer on Wed Dec 09, 2009 10:48 am, edited 1 time in total.
"Slatko i gorko; može se upoznati samo okusom, a nikako preko riječi,,
Nikajlo

Re: subotex=suboxone

Post by Nikajlo »

Mistake wrote:Pozdrav svima! Ja sam čuo da suboxtone dolazi definitivno u bih. Ima li neko informaciju kada će tačno doći i u kojoj apoteci će se moći nabaviti?


hahahahahahaha :finga: izvini, ne rugam se ali me ovo tvoje pitanje nasmejalo do suza!!!! kao da pitaš kada stiže lebac u pekaru!!!!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: subotex=suboxone

Post by sanela »

z_p wrote:.POTPUNO ČIST preko 2 godine(

(mislim da je bio razlog kako bi se spustip sa papira koji smo pojeli u znak dobre prijašnje zabave:)...


Dobrodošao z_p

Sve mi ovo ima smisla osim gore napisanog da si bio potpuno čist preko 2 godine, a sub si uzeo kako bi se spustio sa papira...
Moj savjet ti je da prestaneš zloupotrebljavati sub i potražiš stručnu pomoć.
Visions

Re: subotex=suboxone

Post by Visions »

...
Last edited by Visions on Sat Nov 20, 2010 4:36 pm, edited 1 time in total.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: subotex=suboxone

Post by AnAna_mo »

Jeli istina da pakovanje od Suboxona nije u kutiji, nego u bočici?
Potpis.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: subotex=suboxone

Post by YugoS »

Nikada cuo za bocicu !

Suboxon,bar ovaj sto sam vidio i sto koristim je isto pakovan kao i subutex.Isti je i proizvodjac."Schering-Plough".
Tabla od 7 komada,podjezicnih tabeta.

Subutex je uvozila Hrvatska,a Suboxone uvozi Slovenja.
narkoman sam al' najlepsi.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: subotex=suboxone

Post by AnAna_mo »

Hmmm...
Ukucaj u Google Slike "Suboxone", pa će ti biti jasno zašto pitam.
To je možda ta neko strano tržište, američko, europsko...
Ko će ga znat! :D
Potpis.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: subotex=suboxone

Post by tess »

[.[/quote]
...a sub ne zloupotrebljavam, ustvari možda sam ga u početku zloupotrebljavao jer mi nije bio potreban uopšte...da bi kasnije postao nažalost...tako da mislim da mi struščna pomoć nije potrebna...prošao sam dosta priča raznih neuropsihijatara tako da svaku znam..ovo je samo moja greška u izlet što mi nije bio potreban i u izlet kome nisam put poznavao...jer sam se tad prvi put susreo sa subotexom...kako sam došao u Hrvatsku..
:)[/quote] Pa ti bi covece mogao da otvoris i sam neuropsihijatrijsku ordinaciju ,posto kazes da znas sve... Nisam znao da rokanje i smrkanje suba nije zloupotreba i da kad to radis strucna pomoc nije potrebna.Pa covece nemas ti laksu prehladu pa da ti strucna pomoc nije potrebna,ti si narkoman isti kao i ja i jedino sta nam je potrebno,to je strucna pomoc i puno volje da slusamo i da se menjamo.Nisam hteo da te vredjam,nego da potvrdim bolnu istinu koju ti vec znas.Isto ti je dal si na dopu,metu,trodonu ili suboteksu.Strucna pomoc je neophodna.Sve najbolje i puno srece.,
dal' mi steti droga leti?
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: subotex=suboxone

Post by YugoS »

AnAna_mo wrote:Hmmm...
Ukucaj u Google Slike "Suboxone", pa će ti biti jasno zašto pitam.
To je možda ta neko strano tržište, američko, europsko...
Ko će ga znat! :D
Anchi,one narandzaste su u opticaju u S.Americi,ali u Evropi su pretezno bjele.Mozda jos negdje,ali to je sto znam.

Inace,ja sam pomislio na bocicu u kojoj se drzi tecnost,pa me to malo zbunilo.
Ono sto si vidjela su pakovanja od 30 podjezicnih tableta i nema ih na ovim nasim prostorima jos.Ali proizvodjac je isti.Znaci naljepnica na onoj plasticnoj "bocici" je ista kao i na kutiji.

Pozdrav.
narkoman sam al' najlepsi.
Post Reply