Pozzz

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

PikaCu
Posts: 4
Joined: Sun Mar 08, 2009 12:44 pm

Pozzz

Post by PikaCu »

POzz narode svih vera i nacionalnosti teMA NAS JE UJEDINILA NA ZALOST......NOOO COM
Nego imam jedno piotanje.... skidam se na suvo 3 dan mi je...znaci PAKAO u malom....
da li bih ja mogao sutra |NPR| popiti nalorex da ne bih dosao u iskusenje.... za horsom ili...... koliko tacno ttreba dana da bih ga mogao popiti.....strucan odgovor molom!!!
inacce na urinski test sam ok za 4-5 dana a meni gori pod nogama, znaci 4 dana ok da ga pijem ili ne...
\unapred tnx i sry za pisanje jer mi je jedna saka oduzeta..... od horsa...nerv mi neki oso da se proseta:) :-D
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Pozzz

Post by Sagitarius »

strucan odgovor molom
Pa idi kod stručnjaka,doktora.
Ja osobno,bi još malo sačekao.
eksica

Re: Pozzz

Post by eksica »

PikaCu wrote:POzz narode svih vera i nacionalnosti teMA NAS JE UJEDINILA NA ZALOST......NOOO COM
Nego imam jedno piotanje.... skidam se na suvo 3 dan mi je...znaci PAKAO u malom....
da li bih ja mogao sutra |NPR| popiti nalorex da ne bih dosao u iskusenje.... za horsom ili...... koliko tacno ttreba dana da bih ga mogao popiti.....strucan odgovor molom!!!
inacce na urinski test sam ok za 4-5 dana a meni gori pod nogama, znaci 4 dana ok da ga pijem ili ne...
\unapred tnx i sry za pisanje jer mi je jedna saka oduzeta..... od horsa...nerv mi neki oso da se proseta:) :-D
Uradi odmah ujutro test,i značeš smiješ li popiti ili ne ako budeš pozitivan,traži pomoć od ukučana ili nekoga ko te može držati u kući još dan dva.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Pozzz

Post by PsyTechGirl »

Ni slučajno, ako se ja pitam ..
Posle 4-vrtog dana.. Ne!! Ali dobro kažu ostali - najbolje kupi MOP test pa kad bude negativan, tog trenutka možeš da predješ na NALOREX ..
A što se stručnog mišljenja i saveta tiče, to ovde nećeš naći ..
Tako nešto možeš potražiti jedino u Domu Zdravlja ili nekoj sličnoj ustanovi ..
Pozdrav od mene i daj se javljaj kako ide ...
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Pozzz

Post by PsyTechGirl »

Uhhh, sad tek vidim da kasnim sa odgovorom ..
Nadam se da je dobro prošlo i da ćeš nam se javiti i to ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
PikaCu
Posts: 4
Joined: Sun Mar 08, 2009 12:44 pm

Re: Pozzz

Post by PikaCu »

pa jos se cimam ni tamo ni vamo sam pijem trodone koji me nepokriju... pa sam uzeo...neznam vise sta kako koliko i zasto u ponedeljak radim test i kraj ja mislim...tnx na savet
Sagitarius wrote:
strucan odgovor molom
Pa idi kod stručnjaka,doktora.
Ja osobno,bi još malo sačekao.
PikaCu
Posts: 4
Joined: Sun Mar 08, 2009 12:44 pm

Re: Pozzz

Post by PikaCu »

tnx svima.... ponedeljak ... ce reci sve... do tada sa 9 tronja..10 benja... i mojom voljom... :evil:
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Pozzz

Post by Sagitarius »

trodoni pa nalorex,
NE!!!NI U KOM SLUČAJU,SPUCAT ĆE TE KRIZA
pejaaa
Posts: 55
Joined: Fri Jan 16, 2009 3:22 pm

Re: Pozzz

Post by pejaaa »

care TRODON je OPIOIDNI analgetik. posle svakog opioida mora da prodje odredjeno vreme da bi mogao da uzmes blokator! kakvi crni trodoni!
PikaCu
Posts: 4
Joined: Sun Mar 08, 2009 12:44 pm

Re: Pozzz

Post by PikaCu »

Sagitarius wrote:trodoni pa nalorex,
NE!!!NI U KOM SLUČAJU,SPUCAT ĆE TE KRIZA
ma jok coll mi.. mada malo bukne vrljam ali okk je sutra test ikraj!!!D
:D :axe:
Post Reply