HITNO potreban Nalorex

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
reli
Posts: 28
Joined: Tue Aug 19, 2008 8:57 am

HITNO potreban Nalorex

Post by reli »

Pozdrav svima na forumu!

Evo i mene posle dužeg vremena. Supruga mi je bila na lečenju u jednoj privatnoj klinici u Nišu. Prošla je detoksikaciju (35000din.),razgovore sa psiholozima(56000din.). Sve je OK ali sada zelimo da prekinemo te razgovore sa psiholozima jer je besmisleno davati 4000din. sa 2 sata razgovora.
Odlučili smo da kupimo Nalorex mada supruga kaze da joj ne treba ali ja sam da ga pije nekih 8 mes. čisto radi preventive.

Zanima me gde mogu nabaviti Nalorex u Beogradu ili Nišu.

HVALA SVIMA!!! :D
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: HITNO potreban Nalorex

Post by PsyTechGirl »

Dom Zdravlja.. Doktor.. Recept.. Apoteka.. I to je to!!
Verujem da ga u bilo kojoj apoteci ima, samo ga treba potražiti i pitati ..
Srećno i sve najbolje !!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: HITNO potreban Nalorex

Post by simon_says »

U Beogradu mozes da kupis i bez recepta.U sustini u malo ozbiljnijoj apoteci mozes da nadjes Nalorex,Reviu,Antaxone ili mozda jos neki lek iz te grupe lekova pod nekim meni novim imenom
Au kako je skupo lecenje!Ali postooo zdravlje nema cenu...jao kakvi lopovi!
Ako si iz Nis pitaj u nekoj apoteci, ce ti daju bez recepta,sigurica.Pogotovo sto i ovo nije najjevtiniji lek.
Ako me pamcenje dobro sluzi kostao je oko 15 evrica tabla.Nek' pije po pola tablete,everyday, i imate tablu tacno na metar dana.
Aj pa srecno
ANONYMOUS does not forgive
Post Reply