SoS!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

SuperShilja
Posts: 11
Joined: Sat Feb 07, 2009 2:22 pm

SoS!

Post by SuperShilja »

Pozdrav Svima...
Zadnjig 3 godine imam problema sa drogom..konkretno heroinom....Medjutim ovog leta sam cvrsto odlucio da se skinem i to sam uspeo na suvo....Nazalost pre dve nedelje sam kiksirao i ponovo poceo...jbg...Eto sada sam odlucioo da odmah prestanem dok je josh vreme i dok nije kasno...pa mi treba jedna informacija...Subotekse i metadon nikada nisam koristio kao drogu vec eventualno i to vrlo vrlo malo kada bih se skidao samo dan ili dva...Sada imam vrlo malo metadona i vrlo malo suboteksa jednu tabletu...pa me interesuje da li je to moguce ukombinovati i da li u opshte sme da se ukombinuje sobzirom da je suboteks polublokator a metadon opijat...Znam da u principu bi bilo najbolje da manem i jednog i drugog ali trenutni nisam u situaciji da se mogu skidati na suvo jer jednostavno nema vrmena da se zatvorim u sobi par dana...pa me interesuje da li je i kako moguce iskobinovati jedno sa drugim imam oko 8 kapi metadona i jednu tabletu suboteksa??!?!?
Hvala u napred:-)
p.s.zuri mi se jer mi zaista ne prija ovo stanje i zeleo bi shto pre da se vratim normalnom zivotu bez narkotika...bashsam se lepo osecao ovih 5,6 meseci dok sam bio cist ali eto zeznuo sam se na brzinu:-(
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: SoS!

Post by Sagitarius »

Prvi dan popij metadon(koliko je 8 kapi u mg?),a onda drugi dan pričekaj da te dobro "opere" kriza,pa onda popij subutex(koju tabletu imaš:od 2 ili 8mg)?
Ne bi trebala da te "strefi " inducirana kriza,ali pripazi,ako si u zadnje vrijeme uzimao metadon ili tramal,zajedno s horsom,najsigurnije bi bilo "odradit"taj drugi dan "na suho",lli s nekakvim sedativima,benzosima,samo da nisu opijati!.

Navedi malo detaljnije,na koliko si dopa bio,koliko dugo?
Pametno bi ti bilo,prije uzimanja suba,da se sam testiraš,pa ako si pozitvan na metadon,ne uzimaj sub taj dan,nipošto!
p.s.zuri mi se jer mi zaista ne prija ovo stanje i zeleo bi shto pre da se vratim normalnom zivotu bez narkotika...bashsam se lepo osecao ovih 5,6 meseci dok sam bio cist ali eto zeznuo sam se na brzinu:-(
Kako li se brzo zaborave ti osjećaji,pred malo žutog praha,zar ne?
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: SoS!

Post by PsyTechGirl »

Dobrodoshao na Forum.. Nadam se da ce ti pomoci da ti pomognesh sebi ..
Pozdraw ..! :smt039
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: SoS!

Post by Vlado_M »

Sagitarius, to sto si mu napisao bice od velike pomoci.

Hej SuperSilja, kad se skines i opet nakacis i opet skines i nakacis... i jos jednom skines i odmah nakacis ponovo... svrati na forum i pocni da citas.

Mozda tad provalis da sam protiv dopa nemas nikakvu sansu.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: SoS!

Post by Sagitarius »

Vlado_M wrote:Sagitarius, to sto si mu napisao bice od velike pomoci.

Hej SuperSilja, kad se skines i opet nakacis i opet skines i nakacis... i jos jednom skines i odmah nakacis ponovo... svrati na forum i pocni da citas.

Mozda tad provalis da sam protiv dopa nemas nikakvu sansu.
Čovjek pitao i dobio odgovor.Puno ih se zajebalo miješajući hepte i sub(uključujući i mene),pa kad lupi ona užasna kriza...

Nevjerovatno,svaka tema ima ovakav razvoj.

Kad sam shvati da mu trebaju odgovori na neka druga pitanja,onda će ih i postavljati.
A forum će ga izliječiti od herona,to bez sumnje.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: SoS!

Post by paramparcad »

Sagitarius wrote: A forum će ga izliječiti od herona,to bez sumnje.
drago mi je da si i ti poceo sa ironijom da eksperimentises :D
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: SoS!

Post by Sagitarius »

Pun sam ja skrivenih talenata :)
SuperShilja
Posts: 11
Joined: Sat Feb 07, 2009 2:22 pm

Re: SoS!

Post by SuperShilja »

ne...js nidsm uzimao ni trunku metadona...nemam ga u sebi..i da pogreshno sam se izrazio...znaci imam 60 kapi metadona i 4 mg suboteksa....i hteo bih odmah da pocnem da se skidam...pa bih voleo da mi neko kaze kako bih najbolje mogao da iskoristim pomagala koja imam i kojim redom?tacnije shta na shta sme?kako koliko??stvarno mi se zuri hvla vam u napred....????
SuperShilja
Posts: 11
Joined: Sat Feb 07, 2009 2:22 pm

Re: SoS!

Post by SuperShilja »

i da...zaboravih..uzimam 2,3 grama zadnji nedelju dana sigurno...na nos..i interesuje me da li suboteks mogu uzimati odmah24 sata posle heroina/
SuperShilja
Posts: 11
Joined: Sat Feb 07, 2009 2:22 pm

Re: SoS!

Post by SuperShilja »

a da li da prvo potroshim ovaj suboteks koji imam a onda odmah posle toga i ovaj metadon??/ne znam nisam pametan!!da li neko ima sa time iskustva?na suboteksu mi pishe osam to znaci predpostavljam osam mg:-)
Post Reply