INFO INFO

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

Re: INFO INFO

Post by feel »

hvlala ali meni vise netreba nikava klinika.

samo eto ne cini mi se to bas nesto. prvo kazes da je kontrola dva puta godisnje, sada da je osoba stalno pod nazorom, pa daj objasni malo to, kako to rijesavate, mozda nekim telepatskim sposobnostima. malo se zezam, ali tako mi to zvuci
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: INFO INFO

Post by skybeatz »

Sagitarius wrote:Postoji metoda "bezbolnog" detoxa,smislio ju je dr.Weissmann iz Izraela.
Radi se tako,da se ovisnika "potopi" pod opću anesteziju,te mu se dok je u snu,infuzijom daju kokteli vitamina i blokatora.Na taj način,fizička kriza prođe za nekih 24-48h.To bi se moglo i uradit i u svjednom stanju,ako je netko spreman da izdrži "induciranu krizu" izazvanu blokatorima,a koja je 100tinjak puta jača i intenzivnija od heroinske,doslovno se "raspadaš" dan dva,jedino te mogu donekle umirit enormne doze sedativa ili opća anestezija.
Metoda je skupa(oko 1500eur -5 dana "potapanja",nakon kojeg slijedi ugradnja implanta blokatora,te je i opasna,jer junkijevo izmučeno tijelo teško to podnosi).
Desilo se i par puta da osoba premine na stolu,ali oni to kriju kao "zmija noge",te je ta metoda rezervirana više-manje za jet-set junkije.
A stoji i ono:"A šta poslije?"
u pravu si za Weissmann-ov metod,ali da li je to zaista prava metoda za te pare..koliko ja znam jedina originalna varijanta se sprovodi u orange county-ju u Ca u USA..
poznatija kao RAPID detox rade je Dr Michael Lowenstein i Dr. Clifford Bernstein..
znaci samo oni za celu USA..ostalo su verovatno prevare.., jer skontajte sami terapija kosta 16 800dolara..
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: INFO INFO

Post by YugoS »

Ja sam prvi put za bezbolni detox cuo prije nekih 10-tak godina.Radila ga je jedna klinika kod Münchena,apsolutno bezbolna i pod narkozom!
To su radili oni koji su imali lovu da plate da se nebi patili sa fizickom krizom i to je bilo to.
Niko ti nista nije garantovao poslije.Taj drugi dio je bio na pacijentu da odluci.
I koliko se sjecam nije bilo nesto preskupo.
narkoman sam al' najlepsi.
Post Reply