Nalorex i zubna anestezija

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
masha2204
Posts: 2
Joined: Mon Jun 09, 2008 12:44 pm

Nalorex i zubna anestezija

Post by masha2204 »

Zdravo svima!Moj muz je bivsi zavisnik i posle nekoliko stotina skidanja se sada veoma uspesno leci i uzima terapiju Nalorex+Seroxat+Karbapin (uvece samo po potrebi)+Bensedin(za spavanje po potrebi.Interesuje me da li neko zna kakva je interakcija sa zubnom anestezijom i koja se koristi pri zahvatima?

Pozdrav i hvala:)
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Nalorex i zubna anestezija

Post by PsyTechGirl »

Pa.. Ja pijem isto wec dugo Nalorex, i josh neka dwa leka (jedan za simrenje i drugi antidepresiw..).
Do sada sam dosta puta ishla kod zubara, uwek pod anestezijom i razlike nikakwe nema.. Mislim da je swe ok, ali nemoj me uzimati zdrawo za gotowo jer sa druga dwa leka shto twoj muz pije pored nalorex-a, nisam upoznata.. Tako da je owo swe shto ja mogu da ti kazem, ali sam sigurna da ce ti se ubrzo josh neko jawiti sa wishe info, a do tada weliki pozdraw od mene i samo napred.. !!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Nalorex i zubna anestezija

Post by saša-ex »

Pa pitajte zubara.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: Nalorex i zubna anestezija

Post by simon_says »

masha2204 wrote:Zdravo svima!Moj muz je bivsi zavisnik i posle nekoliko stotina skidanja se sada veoma uspesno leci i uzima terapiju Nalorex+Seroxat+Karbapin (uvece samo po potrebi)+Bensedin(za spavanje po potrebi.Interesuje me da li neko zna kakva je interakcija sa zubnom anestezijom i koja se koristi pri zahvatima?

Pozdrav i hvala:)
Nema bas nikave!provereno!Kod zubara se dobija LOKALNA i to je uglavnom lidokain,ciji pra-pra predak koka..znaci druga prica je u pitanju ...ali,za svaki slucaj,kao sto sasa-ex veli najbolje je da se informise kod zubara...ako ga je blam,neka kaze da se plasi nekih alergijskih reakcija i ciao...eto..
ANONYMOUS does not forgive
rika
Posts: 3
Joined: Thu Mar 05, 2009 2:32 pm

Re: Nalorex i zubna anestezija

Post by rika »

ja sam imala operaciju u opstoj anesteziji preko nalorexa. Anesteziolog je to dozvolio zato sto nalorex blokira druge receptore a ne te ze anestetike. Ali u svakom slucaju treba upoznati lekara sa celom terapijom koju prima.
Post Reply