ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

Pozdraw swima..

Zanima me washe mishljenje i dali ste imali iskustwa sa NALOREX-om (blokatorom) ??

Ja ga pijem swaki dan wec nekoliko meseci, ali nigde nisam uspela na forumu da nadjem nishta na tu temu .. Ajde ako je neko imao nekog iskustwa, neka se jawi ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by AnAna_mo »

Ja sam vidjela vise tema o Naloraxu...
Potpis.
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Beobandit »

Ja sam iamo iskustva sa blokatorima, ne nesto puno ali povremeno sam ih uzimao po 15-20 dana. Prvo antaxon, a posle nalorex. Uvek sam imao ludacku zelju da se drogiram po tim lekovima sto sam i sprovodio u delo. Pokusavao sam da ih ispljunem kako znam i umem, bas sam se bio izvestio, cak i pojedem nesto preko izdrobljenog blokatora koji su mi davali u medu i cim se okrenu pljunem ga o majcu, presvucem se i odem. Jednom nisam uspeo da ga pljunem ili sam zaboravio ne secam se bilo je to posle doceka 2000. sutradan ujutru. To je bio antaxon u flasicama slicnim metadonu tecni blokator, mnogo gori kada se popije nego Nalorex ili Revia. Kako mi je tada bilo, strasno cim sam ga zeludac je poceo da me pece kao rakiju da sam eksirao, posle 5 min, suze, temperatura, da mi e vrti u glavi, najgora kriza puta 5, samo sto nisam imao bolove, pritisak u plucima, isao sam svaki 2 min u wc. Sto se mene tice davao bih blokatore po kazni samo onome ko se drogira preko metadona, pa bi ga posle mesec dana vratio na metadon i mislim da mu vise nikada ne bi detektvovali drogu dok je na odrazavanju. Da ne pominjem sto sam u to vreme dok sam pio blokatore toliko smrsao da mi se glava smanjila i vrat, jagodicne koske mi ispale kao da sam godinu dana radio speed. Nikad vise blokatore.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by saša-ex »

Blokatori su samo pomoćno sredstvo ako si u nekom procesu lečenja, jedinu njihovu ulogu im opisuje samo ime. Oni sami kupuju vreme, koje treba pametno iskoristiti, jer vreme samo po sebi ne leči narkomaniju.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

saša-ex wrote:Blokatori su samo pomoćno sredstvo ako si u nekom procesu lečenja, jedinu njihovu ulogu im opisuje samo ime. Oni sami kupuju vreme, koje treba pametno iskoristiti, jer vreme samo po sebi ne leči narkomaniju.
E pa tachno to, Sasa..
U dwe rechenice si uspeo da defnishesh moje stanje u zadnjih ko zna koliko ..

A shta predlazesh da se radi uz Nalorex, da bi doshlo do zalechenja ?? Lekowi ilishta ??
Kao shto rekoh, ja wec 7-8 meseci pijem Nalorex, a mama ga je kupila josh za bar pola godine..
A ja skoro da nishta wishe ne znam o njemu sem ada je blokator, pa otuda zainteresowanost .. ??
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by saša-ex »

Moraš na psihoterapiju. Ne znam koliko će ti to biti tamo izvodljivo ali morala bi da se iscimaš...Ti si beše trenutno u Kotoru?
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

saša-ex wrote:Moraš na psihoterapiju. Ne znam koliko će ti to biti tamo izvodljivo ali morala bi da se iscimaš...Ti si beše trenutno u Kotoru?
Pa da..
A widim ja da owo bash i nije krajnje reshenje, ali ono .. Uslowi su nikakwi, pretpostawljam da znash ..

P.S. Hwala ti shto mi odgowarash ..
Pozdraw ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by decak_iz vode »

ja ga pijem tri meseca. ako si odlucila da se skidas stvarno, zajebi te fore sa ispljuvljavanjem, sakrivanjem u ustima i slicno...
ja ga pijem zdrobljenog, keva uleti svako jutro sa kasikom i ne izlazi iz sobe dok nije sigurna da sam popio.uz njega pijem jos para lekova pa me zeludac otkida...
znam par slucajeva gde su se ljudi uradili preko bloka, i nije im nista bilo a znam i za par overa. bas mi ortak kaze pre neki dan kako su mu rekli u ZOV da u Novom Sadu sahrane svake godine oko 20 njih sto su se overili preko nalorexa.

takodje ako ga ne popijes dva dana mozes da se uradis, ali ako dan posle toga opet popijes nalorex moze biti zajebano. mislim glupo mi je sto ti ovo pisem, kazem stvarno ako hoces da se skidas popij tu kasiku i chiliraj....sto kaze sale kupujemo vreme da razmislimo sta zelimo.to im je jedina svrha.
a imas dosta tema na forumu o nalorexu...
Image
Image
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Lilith*Nancy* »

EEEE swe sto je Decak napisao potpisujem,ja sam se radila preko blokowa,najboji drug mi je tako owerio,ali za razliku od mene wise nije ustao....
Moje misljenje je da ako stwarno hoces da se boris zbog sebe,nikom nista ne dokazujes,blokowi ti ne trebaju.Moze to jedno wreme da bude mala pomoc,odredjena wrsta sigurnosti ali ako tacno znas da ga pijes iz sigurnosnih razloga-da se ne bi uradio/la.Wise od 3 meseca sam cista bez icega a ranije sam bila najgora od swe dece :twisted: Tako da-sada znam da je moguce biti potpuno cist,bez blokowa,bez lekowa,a pritom zaista osecati ziwot..... :smt026
Weliki HUG! :heart: :heart: :heart:
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

decak_iz vode wrote:ja ga pijem tri meseca. ako si odlucila da se skidas stvarno, zajebi te fore sa ispljuvljavanjem, sakrivanjem u ustima i slicno...
ja ga pijem zdrobljenog, keva uleti svako jutro sa kasikom i ne izlazi iz sobe dok nije sigurna da sam popio.uz njega pijem jos para lekova pa me zeludac otkida...
znam par slucajeva gde su se ljudi uradili preko bloka, i nije im nista bilo a znam i za par overa. bas mi ortak kaze pre neki dan kako su mu rekli u ZOV da u Novom Sadu sahrane svake godine oko 20 njih sto su se overili preko nalorexa.

takodje ako ga ne popijes dva dana mozes da se uradis, ali ako dan posle toga opet popijes nalorex moze biti zajebano. mislim glupo mi je sto ti ovo pisem, kazem stvarno ako hoces da se skidas popij tu kasiku i chiliraj....sto kaze sale kupujemo vreme da razmislimo sta zelimo.to im je jedina svrha.
a imas dosta tema na forumu o nalorexu...
Hey.. Hwala shto pishesh .. Ali ne znam , nisi bash u toku.. Ja pijem nalorex wec nekih 8 meseci mozda i ni jednom ga nisam niti ispljunula niti preskochila.. Swaki dan tako.. Ujutru radim, tako da bukwalno probudim mamu da mi da lekowe .. Tako da ja znam shta hocu i shta zelim i to nije problem.. Ali se sad samo pitam dali je to prawo reshenje i shta raditi josh pored toga ??
I by the way .. zanimaju me iskustwa jer nisam bash mogo upucena u nalorex i pored toga shto ga tako dugo pijem.. Moja parola je - shto manje znam to bolje.. Mada, bash je glupo da ga tako dugo pijem, a ne znam bash nishta.. Pa sam reshila da chujem malo od nekoga ko zna :)
Weliki pozdraw i hwala..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply