ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by draguljce »

HAHAHAHAH!!!!
Ana narkomancino stara!!!!!
I ti ces ubrzo na blokatore da znas!! Ja cu da te natjeram!!! :P :roll:
Znam samo da trpis sve kako na blokatoru, tako i bez njega!! Znam to, samo kontas eh sad am uzeo blokator pa ne treba droga!! Doktori kazu ide polako, pa polako ide i kad se u komunu smijestis pa se skines kao covjek, npr!!
Tako ja sad mislim. Nekima ce smetati to, ali sta sad!!
BLOKATORI=BACANJE PARA I MASKIRANJE OCIJU DRUGIMA!! nista drugo.

pozdrav antagonisticari!! :D
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by AnAna_mo »

draguljce wrote:HAHAHAHAH!!!!
Ana narkomancino stara!!!!!
Vidi duše moje kako mi tepa!! PDT_Love_07
Potpis.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by sanela »

draguljce wrote:Doktori kazu ide polako, pa polako ide i kad se u komunu smijestis pa se skines kao covjek, npr!!
Tako ja sad mislim. Nekima ce smetati to, ali sta sad!!
BLOKATORI=BACANJE PARA I MASKIRANJE OCIJU DRUGIMA!! nista drugo.
I draguljče, pošto si i sam na blokatorima, a sad si mišljenja da se u komuni skineš kao čovjek, šta ćeš TI napraviti sa SVOJIM životom?
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

AnAna_mo wrote:Ee Psy, jesi li ikada probala probiti blokaor, ili jesi imala slicnu neku nezgodu?
Ja nemam nikakvog iskustva sa blokatorima, ustvari nitko ih ovdje u Mostaru ne pije. Većina raje niti ne zna šta je to.
Ne znam dali si pisala o tome, nisam vidila..
Poz!
Zamisli nisam nikada.
Nikad mi nije palo na pamet da ga probijam.
Samo ga zgutam robotski i nastavim dan bez ikakve pomisli na dop..
Strašno nešto - šta ti je psyha!!! :lol:

Zato se najviše i plašim, šta dalje, kada prestanem sa blokatorima??
Šta me čeka ??
Da li me čeka sigurni recidiv ili ću to umeti/znati/moći nekako da iscooliram?!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by check021 »

Caos! Nije me bilo dugo... :) Da budem iskren,nisam bas ni hteo da gledam sta sam pisao i kako sam se osecao,jer sam to nekako ostavio iza sebe.Pazi moja sreca je sto nisam tako dugo bio navucen,i bila je tu jedna zena koja mi je jaaako pomogla,mislim da je iz Banjaluke.(kad kazem "bila",citaj "bila na forumu") Heheh...Kako god,da se vratim na temu. Pazi,ja sam bio dzanki,i tu nema sta.Nema tu razlike medju stazu ovo ono.Pajdoman,je pajdoman. E sad,ja sam se obratio metadonskom centru u NS-u,i stvarno,ljudi su mi izasli u susret.Nisam bio na metadonu,na terapiji mislim,ali sam ga rokao na crno pre terapije.Evo,sad je proslo vec ...pa recimo 6 meseci,kako uzimam svako jutro Nalorex,i osecam se super.Samo ima jedna stvar.Izbgubio sam neke od najdrazih...Nemam s kime vise da se druzim,cesto me muce secanja.Ali,vidis,gledam uvek pozitivno.Gledam ka napred.Zavrsio sam tu kriticnu cetvrtu godinu gimnazije(kada sam i propustio mesec i po zbog svega) ali sve je vremenom doslo na svoje mesto nekako. :) Sad imam osmeh na licu i sve...Ali opet,nemam drustvo oko sebe...Voleo bih da stvorim neko drustvo oko sebe ali ne ide jednostavno.Ne znam zasto...Mozda sam poceo da se plasim ljudi ili sta vec.Ne znam..Ja sam iz Beceja,inace ;) Ne znam...super mi je sve,ali nedostaje mi druzenje malo ponekad...Znas ono...sve da bude isto,samo bez horsa,metha ili caja od maka...Ne kazem,dunem ja dzoint ponekad-ali to je retko da budem iskren.Cak i takve likove i situacije izbegavam,ali kad naletim na "prave" i SAMO vutrase i vutrasice do jaja-bleja. Osecam se usamljeno...Nego,Nalorex je super stvar ako IMAS PODRSKU OKO SEBE I AKO SU JAAAAKO SVESTAN SVOJE SITUACIJE. ZNACI,ja sam jako okolevao i na njemu cak...bilo je tu svega,ali sam se izborio-ime mi govori BORIS (hahaha) :) Ne znam,zabo' sam da pisem tebi,jer Vam ljudi zaista nisam posvetio paznju poslednjih meseci pa ono...Ko god ima bilo kakva pitanja (SVEEEEEEE!) Boris je tu,kao sto ste vi bili za mene! Respect
sale
Posts: 6
Joined: Thu Sep 24, 2009 2:20 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by sale »

kad se skines sa necega bitno ti je da se ne druzis sa istim ljudima kao pre jer ako se pocnes sa njima druziti ako su oni na necemu dzaba si se lecio....znaci kad se izlecis zapocni novi zivot sto je bajbolje...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

AnAna_mo wrote:Ee Psy, jesi li ikada probala probiti blokaor, ili jesi imala slicnu neku nezgodu?
Ja nemam nikakvog iskustva sa blokatorima, ustvari nitko ih ovdje u Mostaru ne pije. Većina raje niti ne zna šta je to.
Ne znam dali si pisala o tome, nisam vidila..
Poz!
Nikada jebote..
Možda mi je jednom palo na pamet, onako neko popodne, ali ni blizu tome da sam poželela to da uradim, a kamoli to uradila..
Taj deo ne mogu da objasnim nikako..
Nekako se dobro osećam dok ga pijem, sigurna sam.
Kao kad se mala deca plaše mraka pa upale svetlo i onda je kao sve okay.
Tako ja popijem blok i onda sam 'mirna' ..

Priča ima gomilu na tu temu.. Probijanje bloka..
Znam samo da sam bila toliko glupava na početku, znači prvu tabletu sam popila pošto sam se odradila sa dopom (koliko samo nisam imala pojma o ničemu..) i za malo da sam umrla.
Pozlilo mi najstrašnije bilo, nisam znala gde se nalazim.. Osećaj se kao da si na krizi puta 100. Neverovatno..
I toliko ti iscrpi organizam od svih tih osećaja da na kraju padneš u nesvest i jebiga, ako te inekcijom uspeju probuditi, uspeju, a ako ne - ko ti je kriv..
Mene su na sreću uspeli probuditi i od onda mi ništa slično ne pada na pamet ..

Ovo sam ti samo ukratko opisala, jer stvar je bila strašna.. Toliko strašna da sam je ja skoro i zaboravila.. Tako ja praktikujem.. Kad je nešto jako loše samo zaboravim da se uopšte i desilo.. Budala..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

check021 wrote:Ko god ima bilo kakva pitanja (SVEEEEEEE!) Boris je tu,kao sto ste vi bili za mene! Respect
Borisa za Kralja :D
Drago mi je da si bolje, drug..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by AnAna_mo »

PsyTechGirl wrote: Znam samo da sam bila toliko glupava na početku, znači prvu tabletu sam popila pošto sam se odradila sa dopom (koliko samo nisam imala pojma o ničemu..) i za malo da sam umrla.
Tako sam ja jedno ljeto otišla sa bivšim i jednim kolegom (svi narkomani) na more da se zajedno skidamo. Hahaha. I kupimo mi kilo Subutexa i od sutra počinje skidanje. Hajde da vidimo... Kako smo imali puno robe, navečer se toliko sašijemo da smo prespavali i noć i dan. Probudimo se mi u krizi i "nije na se dalo" odmah skidati - početi sa subutexom, pa samo se opet malo roknuli tek toliko da skinemo lošinu, i gotovo. To je zadnji šut, odmah poslije toga skidanje. I popijemo mi nakon sat vremena po dvije tablete. Hahahahaha koji je to cirkus bio. Nisamo se potrudili ni pitati šta-kako, ni pročitati uputstvo. Da ne govorim da smo ostatak suba prodali i uzeli robu. Ma jebia, skidat ćemo se kad dođemo u Mostar!
a ima jedna pametnica blago majci, zove mene zorom na interfon da joj prodam svoj hep, da bi se "s nedjelje" počela skidati Subom i Hepom kombinirano! Ma nema...
:D
Potpis.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

AnAna_mo wrote:
PsyTechGirl wrote: Znam samo da sam bila toliko glupava na početku, znači prvu tabletu sam popila pošto sam se odradila sa dopom (koliko samo nisam imala pojma o ničemu..) i za malo da sam umrla.
Tako sam ja jedno ljeto otišla sa bivšim i jednim kolegom (svi narkomani) na more da se zajedno skidamo. Hahaha. I kupimo mi kilo Subutexa i od sutra počinje skidanje. Hajde da vidimo... Kako smo imali puno robe, navečer se toliko sašijemo da smo prespavali i noć i dan. Probudimo se mi u krizi i "nije na se dalo" odmah skidati - početi sa subutexom, pa samo se opet malo roknuli tek toliko da skinemo lošinu, i gotovo. To je zadnji šut, odmah poslije toga skidanje. I popijemo mi nakon sat vremena po dvije tablete. Hahahahaha koji je to cirkus bio. Nisamo se potrudili ni pitati šta-kako, ni pročitati uputstvo. Da ne govorim da smo ostatak suba prodali i uzeli robu. Ma jebia, skidat ćemo se kad dođemo u Mostar!
a ima jedna pametnica blago majci, zove mene zorom na interfon da joj prodam svoj hep, da bi se "s nedjelje" počela skidati Subom i Hepom kombinirano! Ma nema...
:D

Eeee, vidiš ti koliko smo mi bili neinformisani..
A da ti je znati koliko je samo i sada još ljudi, mimo nas, koji su isto tako neinformisani,, To je haos..
Ali ajde to, nego će poumirati svi samo zato što NE ZNAJU.. E, to je sranje ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply