ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by check021 »

ONE LOVE... Let's get togheder and feel alright :) Imao sam i ja tripove sa Nalorexom,JEDNOM,u pocetku i bilo je VISE NEGO STRAAAAAAAAAAASNOO! Samo ja nisam imao u sebi "samo" dop nego i met. Mislim,pazi,kombinacija dop+metadon i na sve to bacis sutra dan Nalorex u sebe.Mislim,idiot,ali nisam mogao vise da gledam svu dramu...Tako da,ni po'' brige,niste jedine ni poslednje.
Sutra idem na kontam,koliko bi bar ja hteo(iako sam ja i dalje F11.1 pa sam "nebitan),na "BAR" pretposlednju kontrolu,pa ono... Da mogu da ischilliram :)
Ali,nije sve tako super ni kod Borisa...Ima jedan stih iz jedne pesme,secam se... "Secanja me nocu bude,puno znoja na frotiru..." -BAS TAKO... Tako da,ponekad,ako ne i svako vece jebeno kao beba(ili zena) placem iz nekog cudnog uvek razloga.Kako je SVE moglo biti drugacije,kako sam mogao i dalje imati istu ribicu,kako ovo-ono... Ma uzas...Evo i sad sam se skenjao... :'(
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Mauriko »

Aj sto si sebe skenjao... nego i mene koji sam procitao ovo. Hvala doktorima, da nije terapije ko zna kakvi bi to bedaci bili... A tebe Borise kontam skroz... Al jbg... kazu vreme leci sve rane...
Pa da im verujemo, nema nam druge...
Pozdrav
Who dares, wins !
User avatar
supergenije
Posts: 95
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:33 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by supergenije »

pozdrav svima!
Ovako pijem naloreks oko 2 godine a pre njega sam imao ugradjen implant od 6 meseci.
Idem jednom mesecno kod psihijatra i on je u fazonu da ja prekinem s terapijom jer jednostavno NE ZNA posledice dugogodisnjeg koriscenja naloreksa. Mene interesuje da li ovde ima ljudi koji su ga koristili duzi vremenski period i kakve odnosno da li uopste imaju neke zdravstvene posledice??
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

supergenije wrote:pozdrav svima!
Ovako pijem naloreks oko 2 godine a pre njega sam imao ugradjen implant od 6 meseci.
Idem jednom mesecno kod psihijatra i on je u fazonu da ja prekinem s terapijom jer jednostavno NE ZNA posledice dugogodisnjeg koriscenja naloreksa. Mene interesuje da li ovde ima ljudi koji su ga koristili duzi vremenski period i kakve odnosno da li uopste imaju neke zdravstvene posledice??

Evo ti i ja smo na sličnom. I ja sam ga pila do skoro, pre mesec - dva postepeno je keva prestala da mi ga daje.. Sad ga ne pijem već nekih mesec dana.. Možda i više.. Uopšte..
Što se posledica tiče, ja ne primećujem ništa za sada. Ni meni niko nije znao da kaže konkretno.
Uostalom, znaš kako.. Meni je, čini mi se, koristilo, tako da.. Fuck it, neka bude šta biti mora..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
supergenije
Posts: 95
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:33 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by supergenije »

Mene je iskreno strah da prestanem s njim jer osim sto sam narkomancina, plus sam i "opsesivno kompulzivan" i imam neke anksiozne napade...ovo su ti medicinski izrazi a po srpski desavaju mi se neke cudne stvari..tipa odjedanput mi se znoje ruke, lupa mi srce, znojim se, crvenim, skace mi pritisak..e sad to sam resavao sa lekovima za smirenje(nista na svoju ruku vec u dogovoru sa psihicem ), medjutim... sta ako mi se sve skurci a desava mi se iako dop nisam uzeo 2 g, da ga ga zavrsim, a kad se recidiv napravi zna se...napravio sam ih bar hiljadu..ko i svi. E sad ne mogu uzimati blokator ni ceo zivot mora se jednom preseci samo kad?? Imam dosta otvoren odnos sa doktorom i on zna za ove moje strahove..uskoro treba da se vidim sa njim pa cemo videti...
Nego ti kad si prestala sa blokatorom, jer se javljao rovac? Jer si pomisljala ono aj da se pocastim i sl. kako se osecas. Izvini ako si pisala o tome, nov sam a nisam prelistao sve teme. Pozdrav
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

supergenije wrote:Mene je iskreno strah da prestanem s njim jer osim sto sam narkomancina, plus sam i "opsesivno kompulzivan" i imam neke anksiozne napade...ovo su ti medicinski izrazi a po srpski desavaju mi se neke cudne stvari..tipa odjedanput mi se znoje ruke, lupa mi srce, znojim se, crvenim, skace mi pritisak..e sad to sam resavao sa lekovima za smirenje(nista na svoju ruku vec u dogovoru sa psihicem ), medjutim... sta ako mi se sve skurci a desava mi se iako dop nisam uzeo 2 g, da ga ga zavrsim, a kad se recidiv napravi zna se...napravio sam ih bar hiljadu..ko i svi. E sad ne mogu uzimati blokator ni ceo zivot mora se jednom preseci samo kad?? Imam dosta otvoren odnos sa doktorom i on zna za ove moje strahove..uskoro treba da se vidim sa njim pa cemo videti...
Nego ti kad si prestala sa blokatorom, jer se javljao rovac? Jer si pomisljala ono aj da se pocastim i sl. kako se osecas. Izvini ako si pisala o tome, nov sam a nisam prelistao sve teme. Pozdrav

Isti strah sam imala i ja. Ko zna, možda je to prirodno, pošto želimo da ostanemo čisti ?
Pojma nemam ..
Meni se, iskreno, rovoac još nije javljao. Ne mogu da objasnim ni kako ni zašto ..
Kažem ti, jednostavno je keva prvo proredila sa davanjem, a onda i prekinula..
Ja se nekako trudim da što manje razmišljam o svemu tome, tako da možda sama sebe ubedjujem da je sve u stvari kao pre, bez obzira što ne pijem više blokove. Nekako, ne pada mi na pamet ni da pomislim da bih mogla ponovo da ugrozim čitavo svoje postojanje uzimanjem nove doze.
Ne znam šta vreme nosi, ali trenutno se osećam tako.
Ne idem kod psihića, mada bih možda i trebala. Nekako, radim i pokušavam da živim normalan život.. Ne družim se više sa narkomanima, ne izlazim sa njima i sve tako.. Promenila sam krug ljudi oko sebe i sad kad skontam da je neko narkoman, izbegavam ga. Kako njega, tako i teme vezane za narkomaniju i dop pogotovo.

Kad se vidjam sa ikim, vidjam se sa onako, iole normalnim ljudima.
Samo mi je bitno da nema dopa u bilo kakvoj priči i to je to.
Ne mogu reći da sam svetica, pušim vutru. Ali jbga, zato mi dop ne pada na pamet.....

Kako tebi ide? Jel radiš, kako živiš ?? Kako provodiš dane ?? Jel se vidjaš sa tim starim društvom ??

Po meni, kidanje veza sa svima iz prošlog ivota je od ključne važnopsti ..
Ja sam pokidala veze sa svima iz prošlosti, sem sa momkom.. Za njega i sa njim me i veže vutra ..
Trebala sam i to promeniti, ali nemam snage .. Jbga, ima još borbe.. Nje nikad kraja ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
supergenije
Posts: 95
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:33 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by supergenije »

PsyTechGirl wrote: Kako tebi ide? Jel radiš, kako živiš ?? Kako provodiš dane ?? Jel se vidjaš sa tim starim društvom ??
Pa ide nekako, kakav sam bio moram da budem srecan sa ovim sto sam do sad postigao. Heroin sam uzimao oko 8 godina,zadnji put 2007.Naravno u tih osam godina sam pokusavao x puta da se skinem sto sam, sto uz pomoc klinika a najduze sam izdrzao 3 meseca koliko sam proveo u komuni. Posle dopa ide period od godinu dana kad sam se razbijao od koke i spida. Oko godinu dana sam potpuno cist uz 2 recidiva od par dana sa kokainom. Trenutno zavrsavam faks fali mi jos 3 ispita, tako da ne radim, mada sam sljakao kad sam se skinuo sa dopa u stampariji.
Nemam kontakte sa bivsim ortacima u smislu da se vidjamo i cujemo fonom ali vidjam ih po kraju, stanem popricam 5 min i to je to. Ali u sirokom luku izbegava bivsu ribu, takodje narkomanka, sreca pa nije iz mog kraja. Ona me je zivkala jedno vreme, ali i to je prestalo.
Danas imam neko drustvo koje je van tih prica. Ok likovi sa njima se ono vidim 2 puta nedeljno, popije se izbleji, ode na neku utakmicu. Imam i devojku ali ona mi ne lezi nikako, tako da kolko ce to trajati ne znam. Trenutni problem mi je praznina, neko nezadovoljstvo, osecam da mi djavo ne da mira. Ali sta je tu je, jednostavno ne smem opet da padnem, a nadam se da je ovo samo trenutno los period.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

Kad završiš te ispite, počećeš da radiš. A kad čovek radi oseća se korisnije i zadovoljnije.. Videćeš.
Biće to sve dobro, samo budi svestan protivnika i bori se.
Veliki pozdrav tebi..i svaka čast na dosadašnjem uspehu!! Samo guraj napred!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by skybeatz »

Tema nalorex iskustava,a ne zloupotreba istog..tako da nemojte o probijanju i slicnim sranjima..
posto je cinjenica da nam je lek poprilicno nepoznat ,odnosno na svakog induvidualno deluje..
da li je neko radio anilizu krvi pregled jetre 3mesecni..tako bar moja dokt kaze?
da li neko ima promene na kozi?
ja u sebi imam rivotril ,bens i nalorex,
kako da znam sta je od cega..da li neko uzima samo nalorex?
jer ako uzima jos nesto to vec nije to onda procamo o koktelu..ne?
kako to razdvojiti?
na svoju ruku?
VIPserbia
Posts: 27
Joined: Fri Feb 23, 2007 6:07 pm
Location: Subotica

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by VIPserbia »

prvo prestani sa rivotrilom pa onda i sa besedinima.............


popi ujtru blok i zaboravi na sve..... kao da si se ponovo rodio.... izdrzi tako 6 meseci pa idi kod doktora da vidis u kakvom si stanju,,,,,, ljudi su cesto imali neke "lose" cifre na testovima za jetru, ali prodje i to....

ako se ne gudras naravno.....a pod tim mislim na sve sto utice na psihu.... i rivotril i bensedin....
Post Reply