ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by draguljce »

Ja sam na Reviji bio dobar 18. mjeseci, taman se stabilizirao, umanjio antidepresive, poceo raditi, prestao piti Reviju 15-ak dana, sve super, izasao u grad i napravio recidiv!!! Jebi ga!! Ali za kupovinu vrewmena su dobri!! Ne smanjuju zelju, ne mijenjaju licnost, nisu otkrice 21. vijeka, ali u, kako sam i rekao, kupovini vremena su dobri!!
Pozzzz....
eksica

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by eksica »

pa to je ono što ja stalno pričam a vjerujem da je tako i kod suba...ako ih samo uzimamo a ne radimo ništa ne sebi....sve će posle biti isto i naravno da je posle borba cijeli život:Naravno da je borba je lakša što se ima bolji,bogatiji sadržaj u životu a za to se treba boriti...ne pada sa neba niti dolazi u pilulama.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

draguljce wrote:Ja sam na Reviji bio dobar 18. mjeseci, taman se stabilizirao, umanjio antidepresive, poceo raditi, prestao piti Reviju 15-ak dana, sve super, izasao u grad i napravio recidiv!!! Jebi ga!! Ali za kupovinu vrewmena su dobri!! Ne smanjuju zelju, ne mijenjaju licnost, nisu otkrice 21. vijeka, ali u, kako sam i rekao, kupovini vremena su dobri!!
Pozzzz....
Kakvo je to njesra .. Zamisli, toliko vremena sem žrtvovao i radio na sebi, da bi na kraju pao..
Pa ne znam, meni to nije jasno..
Kako ti to objašnjavaš, majke ti ??
Zar nisi uspeo za to vreme što si bio čist da napraviš neki odbrambeni sistem i to ?? Pa da se ipak ne sjebeš.. ??
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by draguljce »

Eto izgleda da nisam!! Kazem ti bio stabilan, poceo raditi, nisu mi trebale nikakve tablete ni pilule da normalno funkcionisem, ali ocito nisam bio rascistio sam sa sobom!! Sta ves ima nas i takvih. Kako moj doktor kaze: Narkomanija je teska bolest i sklona recidivu!!
Ali opet sam polako uspostavio kontrolu nad sobom, sad sam stabilan na Malo Suba i opet cu ubrzo (ako Bog da) biti na Reviji, samo sad drugacije gledam na svoju ovisnost i na sebe. Uvijek sam bio siguran da sam ne pobjediv, a sad.... Malo skeptican na sve!! eto!!
eksica

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by eksica »

Nemoj djevojčice ni malo da se čudiš,uskoro je taj period i ispred tebe a pisala sam ti već na PP i općenito i o svojim iskustvima.
Najslabiji si onda kada misliš da si jak,da je to iza tebe i da si postao jaći od droge(pod drogom podrazumjevam sve vrste droga,čak i one "lakše") Tada si sigurno na dobrom putu da padneš.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

Uh eksice, ti mene opasno plašiš sad sa svim tim pripremama i pričama o tom padanju ..
Totalno ne planiram da padnem ili tako nešto !!!
Kako da preskočim to padanje i ostanem normalna ??
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Sagitarius »

Kako moj doktor kaze: Narkomanija je teska bolest i sklona recidivu!!
Ne kaže samo on...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Zona Sumraka »

da, ali covjek je ipak strucnjak sagitariuse...a ne ko' neki vamo....sto nisu...mislim, budimo realni, ovo baca potpuno novo svijetlo na oblast narkomanije...
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Sagitarius »

?
Nekd mi je teško provalit tvoj cinizam,ili nije?
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Zona Sumraka »

:D sta mislis?
Post Reply