ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by eldineca »

PsyTechGirl wrote:
eldineca wrote:evo moje iskustvo

prije mozda 3 god,skido sam se subom u privatnoj poliklinici,posto je proslo nekih 10 dana kako sam se skino ukljuce mi narolex,ono imo sa utisak da mi je neko oko glave neki kajs nesta stego,ubio mi je zelju al sam se osjeco nekako glupo,doduse nisam ga dugo pio jer sam nakkon nekih desetak dana recidiviro,kako mi je salo lose bilo,uzeo sam prvo malo i nije me taklo,zatim uzmem gram i opali me takav crnjak,da sam zamalo puko.glava mi se nekako napuhala,imo sam osjecaj da mi je lobanja ko ono zuto od kinder jajeta a mozak kliker i da to sve neko zajedno treska,zavrsio sam odma na toj klinici i primio neki koktel ,nesta,umalo nisam umro,tolko sam se prepo da ga vise nikad nisam uzeo.e to bi bilo moje iskustvo,ako sta valja
Shto se nisi prepao obrnuto, pa nikad wishe ne uzeo dop, nego nastawio sa blokowima ?!?
To bi ti bilo pametnije... :-k
A shto se pomoci tiche, swako razlichito iskustwo je korisno.. Meni bar ..
da sam bar

znaci pomognu dosta,ko stvarno ne zli vise da se puca
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

Da, definitiwno !!
Ewo, meni ce uskoro biti 10 meseci kako sam na Nalorex-u, chista, bez recidiwa.. Samo speed i alkohol 1-2 puta, inache nishta drugo ..
Znash ono, jednom sam se i ja sjebala nalorex + dop.. I onaj pakao nikad wishe !! A moji su me zajebali tako shto su narawno to saznali i drzali me u kuci swe dok nisam mogla da pochnem redowno da ga pijem (nalorex).. Znachi nekih 7 dana nigde bez nekoga i onda Nalorex - terapija swe do dana danashnjeg.. Swako jutro kewa stwalja u usta pre posla, zajedno uz druge lekowe.. Na pochetku je bila puna shaka swako jutro, popodne pola shake, a uweche josh koja.. Ali sada sam dostigla samo par njih ujutru i to je swe !! I to mi da swe zajedno, da ja ne mogu da biram i da se proserawam (a ne znam zashto bih to i radila?), zajedno sa nekim gownetom za smirenje, antidepresiw i nalorex.. Tako da zato kazem da mi je bash zao da se i tebi nije isto to desilo, nego neshto skroz suprotno.. Ali widi, nikad nije kasno (da se ljubi strasno :lol: ) !! Ne zna, razmisli o tome..
Owu temu sam postawila samo zato shto kontam da mozda nije dowoljno samo nalorex i nishta drugo.. Zbog ostalih psihichkih smetnji koje se jawljaju u owom periodu.. Ali je swakako nalorex kao nalorex po meni genijalno reshenje!!
I to bash owaj - tablete !! Ne oni implanti i ostala sranja.. Tome se nikada ne zna rok trajanja tachni i wec posle maltene nekih mesec dana, ako je loshiji kontam da moze da se probije.. A owako, ako pokushash samo, znash shta te cheka.. Ewentualno preziwljawanje u strashnim agojnijama.. :axe:
Tako da ono, mislim da se wishe isplati chekanje na neka bolja wremena .. Jedino shto je owde zajebano je to shto morash da imash nekoga ko ce ti to SWAKODNEWNO dawati (terapiju), bez izuzetka!! Znachi neko odgoworan, kao shto je roditelj ili tako neko.. Nebitno koliko imamo godina, bitno je da imamo pored sebe nekoga ko moze da stane uz nas, shto mnogo znachi ...
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
eksica

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by eksica »

Posle raznih pokušaja liječenja,meni su blokatori mnogo pomogli,naravno da sam uz njih morala imati veliku želju za uspjehom kao i vrlo odgovornog saradnika koji mi je redovno davao izmrvljen blokator i držao me na oku narednih pola sata da ne mogu povratiti......posle je vrijeme počelo da čini svoje,vračala sam se normalnom životu...rovca je bilo ali blikator je takođe bio tu i sprečavao me je da uzmem.redovno sam vadila nalaze i jetra mi je bila u potpunom redu kao i drugi organi.

Uz blkatore sam imala kvalitetne psihoterapeutske seanse......od tada je prošlo dosta vremena,više ih ne pijem i dobro se osječam.
rika
Posts: 3
Joined: Thu Mar 05, 2009 2:32 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by rika »

uzimam nalorex vec 5 meseci interesuje me da li ste u toku terapije smrsali jer za to moja lekarka jednostavno nema odgovore!
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Sagitarius »

rika wrote:uzimam nalorex vec 5 meseci interesuje me da li ste u toku terapije smrsali jer za to moja lekarka jednostavno nema odgovore!
Nisam ga pio duže od mjesec dana,ali po logici,kako je opijat(antagonist),ima i sve nuspojave,kao i drugi opijati,a među njima je i usporen metabolizam.
Čitao sam,da ne umanjuje apetit,kao agonisti(heroin,metadon,morfij..)tako da mislim,da je najbolje da dodaš vitamine u prehranu(b kompleks naročito,on ti poboljšava metabolizam i apsorciju proteina,i drugih hranjivih tvari,plus što je pravi melem za našu "trulu" narkomansku jetru).
Vjerovatno piješ i neki antidepresiv,znam da Prozac i njemu slični,jako smanjuju apetit.
Ja sam jedno pola godine pio Portal(jeftinija varijanta Prozaca),i jako slabo sam jeo.
eksica

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by eksica »

rika wrote:uzimam nalorex vec 5 meseci interesuje me da li ste u toku terapije smrsali jer za to moja lekarka jednostavno nema odgovore!

ja sam ga pila 10 mjeseci,nisam smršala ni gram,čak sam se(valjda bez droge) pofino i udebljala....nalaze sam radila na 3 mjeseca,samo su mi jednom transaminaze bile visoke,kad sam počela piti ali odmah su spale i nikad više nisu bile loše,dapače.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

Ja ga evo pijem već 10ak meseci REDOVNO, bez ijednog preskakanja, svako jutro.. Uz njega pijem i neke antidepresive koji navodno znatno smanjuju apetit, ali kod mene deluje suprotno.. Valjda depra radi ssvoje ili šta već, ali sam se dosta ugjila ..
E sad kako smršati (A NE VRATITI SE NA DOP) ?? :lol:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
eksica

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by eksica »

ja sam ti već pisala da sam na blokatorima bila 10 mjeseci,uz njega sam pila antidepresiv cipralex i jedan psihostabilizator Eftil....meni je ta kombinacija bila čist pogodak....možda što je baš u tom periodu mog života došlo i mojih 5 minuta da raščistim sa drogom,uglavnom prije sam bila i u komuni i nešto malo na metu koji mi se toliko svidio da sam odmah shvatila da on za mene niti pod razno ne može biti lijek....bilo kako bilo,meni je blokator kupio vrijeme koje sam pravilno iskoristila,potpuno sam se izolirala,tj prekinula svaki kontakt i vezu sa prijašnjim životom,zatim imala sam dobrog psihoterapeuta i eto..ne znam više ni šta sam počela pisat :D
Mislim da je poenta,da bilo kojeg puta da se uhvatiš,odradi to sve po PS-u....narkomanija je izlječiva bolest!
coolio7
Posts: 22
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:38 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by coolio7 »

...Cao
Iskustvo sa nalorex-om kao implantom koji sam ugradio 4 za redom i nisam bio cist sa samim sobom , naravno opet sam poceo ,kazem da nisam bio cist sa samim sobom , to je stvar koja te drzi u strahu od uzimanaj Heroina ,ali sve ostalo dolazi u obzir.Nalorex od 50 mg koji i danas pijem su ok ,naravno trebalo je vremena da se sastavim sa samim sobom i uzimam ih neznam kako bih ti to pojasnio za svaki sloocaj i ok su potpuno ,prvo sto sam JA odlucio i zavrsio tu pricu ,a onda i oni imaju svoje zasite ti receptore nemas potrebu i ne mislis o .....Kad covijek prelomi ok je, a oni su tu da ti u pocetku daju tj. ono da izguras na misice ako vec nisi sigurna , pa vremenom razmisli, naravno ako prestanes sa uzimanjem svih PAS, uzimajuci i alkohol u obzir .To je to ukratko :)))
Pozz..........
eksica

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by eksica »

pa to je ono sa blokatorima,na početku malo na mišiće,znaš da ne možeš...crv radi ali džabe i posle kako vrijeme prolazi,menješ sve ostalo oko sebe i u sebi,smanjuje se i potreba,jednostavno prestaneš razmišljat o dopu...u 10 mjeseci sam imala možda dva perioda gdje sam ga sanjala po 1 do 2 noći i to je sve.
Post Reply