Reakcija na implant !

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
ex J
Posts: 15
Joined: Thu Oct 09, 2008 2:35 pm

Reakcija na implant !

Post by ex J »

Bolje vas nashla ... :)
Ovo mi je prvi post,prvo pitanje. Vrlo rado cu se kasnije ukljuciti i u ostale diskusije.

Pila sam Nalorex,ne znam ni sama kolko dugo i kolko puta (sa recidivima). Sada sam ugradila blokator po 3x i poslednji - nadam se .
Ali, prosla 2x sve je bilo ok osim slabog svraba oko ranice. Ovaj put imam poveci otok,crvenilo i kao stvdnjuce neko. Sve to na mestu gde je tableta ne rana .
Htela bi da mi neko kaze, ako zna - dal' je to normalna reakcija, prezasicenje, infekcija ili nesto peto ?


Unapred hvala - pisemo se idalje :)
Last edited by ex J on Thu Oct 09, 2008 3:04 pm, edited 1 time in total.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Reakcija na inplant !

Post by saša-ex »

Desava se, ne bi trebalo da je neki problem ali najbolje da vidis sa doktorom koji ti je to odradio...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
ex J
Posts: 15
Joined: Thu Oct 09, 2008 2:35 pm

Re: Reakcija na inplant !

Post by ex J »

Hum...
bila sam juce, malo se zabrinuo ... :)
mazem neku masss' pa u subotu skidam konce ..

hvala na odg.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Reakcija na implant !

Post by joesspappa »

Meni je to doca objasnio, a i sam sam video da je, posto sam na istom mestu stavljao 3 puta, tu malo zadebljala i koza i tkivo ispod pa je malo jace probio... kad je stavljao... ostavio dublji trag ili tako nesto...
Nista posebno, malo reakcija na strano telo... imao sam i ja.
Bolelo je, kad se setim, ali prodje posle nedelju dana...
bese claritin se dobije uz te reakcije... i to kao prodje... odakle si ex J? ...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
ex J
Posts: 15
Joined: Thu Oct 09, 2008 2:35 pm

Re: Reakcija na implant !

Post by ex J »

Ej, meni je bilo prosto neverovatno kolko ne boli ! Mislim, pecka i grtko je al nista strasno .. :) E sad, grozota samog cina i raspolozenje posle toga - to je 2ga prica skroz ..
No, ko sto kaze jedna nasa estradna diva - 'ziv se covek na sve navikne' :lol:

Iz Nisa sam .
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Reakcija na implant !

Post by heroinapg »

Dobrodosla...
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: Reakcija na implant !

Post by azraaa »

mom momku je iz rane izlazio gnoj mjesec dana. ja mislila da je izvadio sam. bila neka rupica sa tim gnojem.
PDT_Love_07
User avatar
ex J
Posts: 15
Joined: Thu Oct 09, 2008 2:35 pm

Re: Reakcija na implant !

Post by ex J »

Znas kako - doktori , osim sto su hipohondri kad se radi o njima samima , takodje su i 'ladovine ' (ne znam strucniji naziv) kad se radi o svim ostalima ...
te, u skladu s tim - tek kad bi mi poteko neki 'Johnny Walker- Label Scotch', mozda bi i zavredeo paznju :))

salim se,doca mije luuuudd ko Rasha Popov, sutra idem da vadim konce.. ako nekoga ineresuje (jer mog 'rodjenog momka ne) - mogu da vam prenesem dijagnozu i utiske :D

btw AAzraa - ne znam sto se njemu to desavalo ... ne mora da znaci da je pokusao da ga vadi , mozda se podljutilo samo ...
borpabor
Posts: 1
Joined: Fri Dec 12, 2008 4:06 pm

Re: Reakcija na implant !

Post by borpabor »

nemam odgovor...imam pitanje ali sam se prijavio sad i ne provaljujem kako ja i gde postavljam pitanja...pa se nadam da ce neko da procita i da mi pomogne....evo o cemu se radi: pre tri godine sam zadnji pit izasao iz bolnice (Toponica- "odjel " Nark.) i od tada sam bio cist prilicno dugo pa onda prekidao apstinenciju na kratko...iskulirao po 5,6 dana pa nazad na Nalorex i tako...generalno ja nemam vise veliki neki problem sa drogom-nadam se da na moram da pricam kojom...jer mi je jasno da sam mozes sebe da izlecis ako hoces i kraj svakoj prici...a na heroinu sam bio aktivno od 97 do 2004 ...tad sam puko. Kako god...pre nekoliko nedelja mi ponestao nalorex i ja sam se popeo malo...i poceo da kovem metadon 3-4 kubika nekih dve nedelje i po neki trodon preko...onda sam pre ..eto 10 dana stao ...leg'o sam izgurao 5 dana na suvo...neki sedativ eventualno...i mislio sam da sam ok da popijem nalorex koji sam u medjuvremenu nasao.
Ali...5 dana nije bilo dovoljno jer sam pola sata posto sam popio pola nalorexa poceo da se raspadam...pao sam bio na hitnu lagao da su bubrezi...cuda...nekako se pokupim i evo sad neznam o cemu se radi...dal' je moguce da nisam mogao da es ocistim od metadona za 5 dana ...od dopa sam se cistio za tri! ... ili je nesto drugo u pitanju...znaci pio sam metadon 3-4 kubika ..ajde nedelju dana ...iskulirao 5 dana,popio pola nalorexa i sjebo sam se kao nikad...i kriza koja se pojacala me nije toliko sjebala koliko neki osecaj kao da sam uzeo najstrokaviji ekser ...jeza ...pa haluc. blage doduse...neznam sta da radim...trenutno trpim treci dan krizu i ne smem da pipnem ni trodon da mi malo minu bolovi a ne smem ni nalorex jer ne znam, strah me je od onog sto me snaslo pre tri dana....ajde neko ce valjda da procita ovo i da mi kaze nesto...i da mi kaze kako da upravljam jer jos ne provaljujem kako da pitam ..kako poruku da posaljem...osecam se kao da sam stavio cedulju u flasu i bacio u vodu pa chekam
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Reakcija na implant !

Post by saša-ex »

Od metadona moraš biti duže čist nego od heroina, to je jedino što sam siguran. Mogu te jedino posavetovati da nikako ne uzimaš ni heroin a ni trodon...
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply