HIPNOZA-HITNO

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
STOP
Posts: 55
Joined: Thu Mar 27, 2008 11:15 am

HIPNOZA-HITNO

Post by STOP »

...
Last edited by STOP on Sat Nov 15, 2008 9:44 am, edited 1 time in total.
Na sekundu zamislim da letim,otvorim oci SVEGA se sjetim!!!
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: HIPNOZA-HITNO

Post by Sagitarius »

Ćorava posla...
Ide uz bok s gatarama,skidačicama uroka i sl.
Moje skromno mišljenje.
tubalkain
Posts: 75
Joined: Thu Oct 23, 2008 9:42 pm

Re: HIPNOZA-HITNO

Post by tubalkain »

vidi na heroin-detox, otvorio sam topic na tu temu i javila se američka hipnoterapeutka, American Journal of Hypnotherapy navodi uspješnost od 80%, što se meni čini znanstvena fantastika. Hipnoza ima terapeutski potencial, jako sumnjam da može biti jedino oružje u arsenalu ali mogla bi u principu da promjeni neke neuropathways. Dodatni problem, na tim prostorima skoro sigurno nema hipnoterapeuta s iskustvom s ovisnpšću. osim pušenja naravno.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: HIPNOZA-HITNO

Post by Sagitarius »

tubalkain wrote:vidi na heroin-detox, otvorio sam topic na tu temu i javila se američka hipnoterapeutka, American Journal of Hypnotherapy navodi uspješnost od 80%, što se meni čini znanstvena fantastika. Hipnoza ima terapeutski potencial, jako sumnjam da može biti jedino oružje u arsenalu ali mogla bi u principu da promjeni neke neuropathways. Dodatni problem, na tim prostorima skoro sigurno nema hipnoterapeuta s iskustvom s ovisnpšću. osim pušenja naravno.
Ja sam ono napisao,jer u nas nema ozbiljnih istraživanja na tu temu,pa se sve svodi na nekakve muljatore iz Oglasnika.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: HIPNOZA-HITNO

Post by AnAna_mo »

Ma kakva crna hipnoza!?
hypnotizer.gif
hypnotizer.gif (3.22 KiB) Viewed 3863 times
Potpis.
tubalkain
Posts: 75
Joined: Thu Oct 23, 2008 9:42 pm

Re: HIPNOZA-HITNO

Post by tubalkain »

gdje je topic s onim dr zobinom, rus onaj u moskvi. to što radi izgleda ko blokator, jedino ne znam šta jim daje da im se tolko dopada onih 20 minuta, kaže frend ketamin.

U svakom slučaju, i to je šarlatanizam.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: HIPNOZA-HITNO

Post by Sagitarius »

tubalkain wrote:gdje je topic s onim dr zobinom, rus onaj u moskvi. to što radi izgleda ko blokator, jedino ne znam šta jim daje da im se tolko dopada onih 20 minuta, kaže frend ketamin.

U svakom slučaju, i to je šarlatanizam.
Ma ispiranje mozga,pretvore te u zombia,čuo sam da ti toliko "zatvori" receptore,da trebaju godine da,npr.,orgazam osjetiš u potpunosti.
RawerkaNaDopu
Posts: 9
Joined: Fri Nov 07, 2008 8:16 pm

Re: HIPNOZA-HITNO

Post by RawerkaNaDopu »

Ja mislim da od toga nema apsolutno nishta! samo zaludjiwanje i zaglupljiwanje..
drago
Posts: 3
Joined: Wed Nov 28, 2007 8:03 pm

Re: HIPNOZA-HITNO

Post by drago »

i mene to zanima,imash njihov sajt.evo ti broj telefona pa javi ako budesh ishao koji je fazon 064-5365225.na novom beogradu su.
drago
Posts: 3
Joined: Wed Nov 28, 2007 8:03 pm

Re: HIPNOZA-HITNO

Post by drago »

nashao sam i sajt http://www.hipnoza.org.Pishe kako se Riki Martin tako skinuo.Treba kao 10 do 12 puta da idesh kod njih na te seanse,uostalom idi na sajt pa vidi ili ih zovi.Bash me zanima koliko je kesha,kako su objasnili tamo pomaze posle prve seanse.Daj boze da je tako.To shto pljuju ZOBINA NIJE MI JASNO,ja imam tachno 8 ortaka shto su bili i svi su strejt po par godina.Neko se ozenio ima decu,neko je u zatvoru,neko je sam ali su strejt i svi su mi rekli istu stvar da posle toga nisu imali nikakvu zelju da uzmu dop,nemash onaj trip da imash strah od ljudi,crnjake i depresiju bez razloga.Ne moze Zobin da ti organizuje zivot posle inekcije to morash sam,pa kako se ko snadje.Ako budesh ishla na tu hipnozu javi obavezno shta je bilo,mislim da to nije gasiranje.
Post Reply