Pomoc hitno !!!!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by paramparcad »

sta bi sagy?sto navuce coveka na tanak led?c,c,c...sramota.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by Sagitarius »

Pa gdje si dosad? :D
User avatar
ex J
Posts: 15
Joined: Thu Oct 09, 2008 2:35 pm

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by ex J »

Ovaj moj odgovor daleko prevazilazi vremensko ogranicenje 'HITNO' :)
al drago bi mi bilo kad bi bilo kome pomoglo ovo sto cu da napisem sad i UVEK kad se spomene slicna situaacija !

bila sam navucena dugo i na dosta (na nos) kad mi je 'na kvarno' dat Nalorex !
NIKOM,NIKAD,NI ZBOG CEGA ne bi preporucila to iskustvo ...
kad bi taj koji mi ga je 'uvalio' - da izvinesh na izraazu- znao i osetio samo jedan delic toga, hummm ...

Stoga - nije i ne moze nikad da se desi da samo posle 2 dana mozes da popijes blokator !! Ni u ludilu ..

uvek prvo test pa sve ostalo .. i kad si sam sa sobom i kad si 'pod prisilom'

p.s. za prvi post imam dosta znaka uzvika :D

pozzz
RawerkaNaDopu
Posts: 9
Joined: Fri Nov 07, 2008 8:16 pm

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by RawerkaNaDopu »

JBG ja kasnim sa odg ali bih wolela da sam mogla da ti odg onda kad ti je trebalo.. :vom:
mislim da ni sluchajno ne bi smeo da ga popijesh poshto sam ja to doziwela samo u kracem wremenskom periodu=jednom rechju PAKAO!
Ne ynash shta ti se deshawa,mislish da uumiresh
Ja sam uyela pro zuto,a na njega kroz par sati NALOREX.. Samo shto sam ja to odradila naiwno-nnisam znala shta ce mi biti swe dok me nije snashlo..
Wolela bih da znam kako ti je swe to proshlo..
Pozdraw i CHUUWAJ SE!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by MANS0N »

WW
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
serial
Posts: 8
Joined: Mon Mar 17, 2008 9:38 am

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by serial »

E,pa tako sam se i ja sje8ao letos...
Puko keca preko dana (pola na nos pola na gan) i onako odvaljen dosao kuci gde me keva sacekala sa blokom!!!
Ja onako mrtav,siguran u sebe da mi nece biti nista popijem pola(izdrobljeno i pomesano sa sokom),pa brzo otrcim i ispeglam u wc solju.Onda sam usao u sobu,izvukao jos jedan mali lajn i krenuo napolje.Onog trenutka kad sam izasao tako me je preseklo,mislio sam da ima -10000 C.Jedva sam se dovukao nazad do sobe,onako obucen legao u krevet i pokrio se sa svim sto sam nasao.Ono je bre STRASNO!!!!Tu noc sam smrsao sigurno 3 kg a hladno u pm...
Ono malo dopa sto mi je ostalo u grlu je bilo kao da sam progutao zar.Peglao sam po sebi,pisao,sline su curile na sve strane.Mislio sam da umirem i par puta sam pomislio "Samo ne idi ka svetlosti"!!! :(((
Post Reply