Pomoc hitno !!!!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

neske26
Posts: 6
Joined: Sun Sep 14, 2008 10:03 am
Location: Ni na nebu,ni na zemlji :-)

Pomoc hitno !!!!

Post by neske26 »

Ovako..danas treba da popijem blokator(naloreks)!Bio sam cist 16 meseci!nista,ama bas nista...lek nisam popio i bljas...e sada sam spojio cetiri dana...poslednji put sam se uradio u petak uvece a danas je nedelja!Cale mi dolazi veceras oko 21h sa posla i rekao mi je da se spremim da popijem naloreks :shock: ..sta da radim?? moze li neko malo da me uputi ?!?!?
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by Sagitarius »

Pa popij naloreks.Nakon 2 dana si dovoljno čist od horsa,a i kratko si ga uzimao.
neske26
Posts: 6
Joined: Sun Sep 14, 2008 10:03 am
Location: Ni na nebu,ni na zemlji :-)

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by neske26 »

Dali je to sigurno...cale mi se izgleda napio,nema ga jos da stigne kuci :o ..,ali blok mi negine ujutro,ranom zorom :roll: !!!! Neki kazu da obavezno mora da prodje minimum sedam dana,u suprotnom show program(neverovatni bolovi,povracanje,proliv,uzasna zigra ....)!!!Uradio sam veceras urin test i pozitivan sam.Znaci 16 metara cist od svega,samo sam cirkao alkohol i to ne cesto...Izrovario se i pao,nazalost :( !Naloreks nikada nisam pio ranije,tako da nemam nikakva iskustva sa njima..Molio bih jos nekoga da me malo uputi,jos neki komentar ljudi...POMAGAJTE!! I da iskoristim ovaj post da pohvalim ovaj sajt,procitao sam ga celog i uzduz i popreko,svaka cast nema sta...Malo je ovakviz stranica(nazalost) na netu..!!!!!
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by Sagitarius »

Možeš ga popiti sigurno.Tih 7 dana su potrebni kad si debelo navučen,naročito ako je i metadon u igri.Postoji jedna caka koja može da blokira taj nezgodni efekt nalorexa,ako do njega dođe,a to je subutex od 2mg,koji je "jači",te ga izbaci s receptora.

Čekaj ti si onaj šta su ga batine skinule s dopa.
Vidim,uspilo je...
neske26
Posts: 6
Joined: Sun Sep 14, 2008 10:03 am
Location: Ni na nebu,ni na zemlji :-)

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by neske26 »

Ne to mi je ortak !
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by sunrise »

I, jesi li ga popio?

Odogovori da drugi znaju u buducnosti?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
neske26
Posts: 6
Joined: Sun Sep 14, 2008 10:03 am
Location: Ni na nebu,ni na zemlji :-)

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by neske26 »

Jesam...i nepreporucujem nikome da ga popije!!!A i ja nemogu da verujem daa sam poverovao liku na forumu!!!Strasno.i to sam popio pola i slosio se do jaja!!!
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by Sagitarius »

Jebote,ja bih ga znao pit dan nakon recidiva.
Oprosti ako sam ti odmogao,ali ako si se samo 4 dana pucao,2 dana bi trebala bit dovoljna da te očiste.
Jesi pio tramale,metadon?
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by sanela »

neske26 wrote:Jesam...i nepreporucujem nikome da ga popije!!!A i ja nemogu da verujem daa sam poverovao liku na forumu!!!Strasno.i to sam popio pola i slosio se do jaja!!!
Uvijek si mogao (i trebao!) tražiti mišljenje ljekara. Ovaj forum ne može zamijeniti stručnu ljekarsku pomoć...
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Pomoc hitno !!!!

Post by Sagitarius »

Yeah,i ja se petljam gdje mi nije mjesto
Post Reply