u vezi antaxona

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
J
Posts: 10
Joined: Wed Aug 31, 2005 7:55 pm
Location: bg

u vezi antaxona

Post by J »

dobar dan.nova sam na forumima pa ajde da se predstavim
ja sam J ;]

chitala sam sve ove teme u vezi antagonista i ne bih da smaram
ali u specificnoj sam situaciji...

bila sam navuchena 2 god. i posle bila na lecenju jos 2
i napravila recidiv pre jedno tri meseca
sada se opet chistim...kapiram da me razumete kako mi je i sve to...da ne duzim...

ranije sam uzimala Antaxon i to u vidu kapi*dakle technost
necu imenovati gde se lecim,neki ce mozda provaliti...ali nek ostane ovako....

tamo su mi doktori rekli da je antaxon blokator za APSOLUTNO sve psihoaktivne supstance....shto je bullshit...naravno....to je shatro za moje dobro bla bla....ali sam ja kontala ako me za to lozhe...sta ako me loze i za ostale stvari?!? :?

drugarica koja se lecila na istom mestu je preko istog tog antaxona uzela hors i URADILA SE,kao prvo, a kao drugo nista joj se nije dogodilo

sada taj isti antaxon oni daju u vidu inekcije depoa koji deluje tri nedelje
a ja ovde cujem vi pricate da se to guta kao tableta

dajte molim vas recite mi sve sto znate o antaxonu
*koju su efekti ako se preko njega uzme?

ja sam bila chista duze vreme i lepo se snasla u strejt zivotu
odjednom je s neba pala odluka da koketiram sa dopom ponovo
koketiranje se zavrsilo znate vec kako sve vam je poznato.

poz.pls odgovorite :wink:
this world
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

pise da je to isto sto i nalorex...comercialno ime :antaxone. Ali probaj ga naci pod nalorex i budi na njemu...postoji u tableti a kao i patch-koji ti stave pod kozu i dobra si 3mjeseca. Ja se mislim da to uradim jer ako ti dodje da uzmes a tek si stavila taj patch...jebi ga...moras cekati 3 mjeseca da bi moga a kontam za 3 mjeseca cu se predomisliti sto puta.. ali ono ko zeli da uspije taj ce i uspjeti...ko ce da uzme uzece prije ili kasnije...ako ti je dobro u cistom zivotu i ufurala si se-sto je stvarno super jer ja nisam ni blizu toga jos uvijek sam ko's'marsa....to je velika stvar i trebas biti ponosna na sebe sto si uspijela....zato zajebi dop, znas vec gdje to vodi...kao i svi mi. Nadji nalorex...cini mi se da neko iz bg zna i gdje se moze nabaviti....dosta ljudi kazu da utice na njih i psihicki-u sta je dobro vjerovati-i da ni ne misle na dop...
i ja cu pocet sa nalorexom cim zavrsim sa subutexom-well suboxonom sada...
a sta je "sve ostalo"..sto si spomenula u postu? ako ti nije frka reci/// cisto me zanima
barem ovdje mozes biti iskrena i otvorena ok? Zato i jesmo tu...pisi javi se....
User avatar
J
Posts: 10
Joined: Wed Aug 31, 2005 7:55 pm
Location: bg

Post by J »

pozdrav i tnx na odgovoru :wink:
ako mislis na "sve ostalo" u vezi doktora...
pa mislila sam na generalno sve shto sam kod njih proshla na terapiji
oni su meni davali taj antaxon u kapima i govorili da je to blokada za bukvalno sve psihoakt.supstance ukljucujuci i alkohol...
vise od x puta sam se uverila da nije...
ipak u pocetku lecenja ja sam stvarno prestala sa SVIM drogama a i sa alokoholom mada alkohol nikad nisam nesto preterano volela

sada sam primila inekciju antaxona u vidu depoa koja traje tri nedelje...
8. mi je dan...tek...
ali ovo sam prosla vec jedanput....i mogu vam reci sada, po drugi put je mnogo tezze...psihichke krize su neopisive...sanjam dop...sanjam dilera...
sve me podseca na to...ma znate vec kako ide...

sve u svemu...
ZAISTA je MOGUCE SKINUTI SE...ako sam ja uspela, stvarno moze svako...
period koji sam bila clean mi je stvarno postao normala...navikla sam se, pregurala nekako depresiju i sve sto ide uz to..i stvarno mi je bilo OK
samo treba izdrazati....i kloniti se stavri koje nose negativnu enegriju...
ne vidjati vise ljude koji sa tim imaju veze...
culi ste ovo verovatno x puta tako da ne duzim....
ali shansa uvek postoji...kao i izbor!
poznajem devojku koja je 10 godina bla na dopu...skinula se
sada ima porodicu i cist je vec skoro 5 godina
moj buraz od tetke je bio 7 god na ganu...chist je 4 godine zdrav prav...
DAKLE...svima vam zelim bolju buducjnost....
DO NOT ADJUST YOUR MIND-IT IS REALITY THAT IS MALFUNCTIONING :wink:
um mozhe sve!

pozdrav i keep it positive 8)
this world
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

J wrote:
s
DO NOT ADJUST YOUR MIND-IT IS REALITY THAT IS MALFUNCTIONING :wink:
Hehe, dobra fora...

Ako ti treba "shema" za nalorex u BG, samo reci. Znam apoteku u kojoj daju bez recepta. Mada, kako je meni doktorka pricala (ako sam lepo razumeo) nalorex se sada moze uzimati i bez recepta, ali problem je naci apoteku koja ga ima, jer je relativno skup a ne kupuje se toliko cesto pa im se i ne isplati da ga drze. Ja kad sam uzimao nalorex, tabla je bila malo manje od 1500.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
Post Reply