La vita?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

La vita?

Post by azraaa »

ukratko sta mislite o toj klinici, doktorki i njenom nacinu rada, o blokatorima, itd? je li to jedina klinika u BiH koja ima blokatore?
PDT_Love_07
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: La vita?

Post by azraaa »

tema zasad pregledana 54 puta zasto niko nista ne napise, dobila sam samo jednu pp. u cemu je prob?
PDT_Love_07
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: La vita?

Post by saša-ex »

Lekarka koja vodi kliniku ima dva sina, oba su narkomani, cini mi se da je ta prica...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: La vita?

Post by azraaa »

katastrofa
PDT_Love_07
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: La vita?

Post by Sagitarius »

Mrzim blokatore-kemijsko nasilje,slično Tantalovim mukama(onaj iz grčke mitologije što je gledao stalno na grane stabala pune slasnog voća,ali nije mogao da ih dohvati)
User avatar
addicted
Posts: 19
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:15 pm

Re: La vita?

Post by addicted »

nema 2 sina ima jednog..istina da je narkoman,al eto kao i on se lijeci(ona/doktorica/ ga drzi pod kontrolom..hah)..ja ih znam lično..bila sam na blokadi prije 3 godine..a prvi put sam otisla u beograd jos prije nego je la vita otvorena...neznam sta da vam kazem osim da je zeni do para najvise..nabila je cijene da te Bog sačuva..znam da sam jednom ostala bez subutexa i trazila od nje...tablu(u kojoj je 5kom) mi je naplacivala po 100km(i to ko meni,jer se znamo)...neznam kakvo joj je stanje sad jer nisam odavno bila(hvala Bogu)..i nadam se da necu nikad više..i sjećam se da su joj infuzije (u koje ona stavi "nesto da ubrza ciscenje" prije nego se uvede nalorex -a sestra to krije ko zmija noge..znaci da je to ustvari obicna infuzija sa malo klonidina,b-komplex i glukoza ) isto bile pravo skupe,al se nesjećam koliko,uglavnom fura se na kliniku u beogradu,i ovdje hoce da oguli jadne ljude kojima je stvarno potrebna pomoć..moj savjet je da se sami pokusate skinut-znaci negativizirat,a to je nekih 7-10 dana(pit puno soka od jabuke i kisele vode-da brže izadje) i kupit naltrexon i pocet ga pit..izuzetak je metadon kome treba puno duže da izadje iz organizma8i do 3 sedmice) pa poslije negativiziranja od metadona treba proc nekih 7 dana da se moze slobodno blokada popit...prvi i drugi dan po pola a dalje po 1 tabletu dnevno..sretno
look on the bright side is suicide...Kurt C.and Junk is not a kick. The point of junk is not to get a kick. The point of junk is that you must have it.”
maskeron
Posts: 2
Joined: Fri Sep 19, 2008 2:25 am

Re: La vita?

Post by maskeron »

zdravo ekipa! bas me je ta la vita zanimala i tako sam i dospio na ovaj forum. ne davno sam cuo za nju, kao i za blokatore koji traju po par mjeseci. medjutim, nikako da saznam mogu li se jos negdje nabaviti neki kvalitetni blokatori i koja im je cjena? nisam imao iskustava sa njima tako da mi je to relativno nepoznato .po onome sto sam cuo, shvatio, to je dobra stvar.
kako se ovaj put jos nisam navukao, nece mi biti problem biti cist par dana kako bi ih mogao poceti uzimati. sanela mi je pisala da cu na forumu naci inf, cime se ipak ne mogu pohvaliti. vjerujem da ih netko ima u glavi ovaj tren pa bi ga molio da mi ih posudi.ispalit cu ko kokica ako se opet navucem. to mi se cini kao nesto sto bi meni uvelike pomoglo za razliku od hepova u ciju funkciju ljeka nikad vjerovao nisam.
maskeron
Posts: 2
Joined: Fri Sep 19, 2008 2:25 am

Re: La vita?

Post by maskeron »

Ne mogu uopce pronaci la vita u tel. imeniku BiH. ak netko zna broj tel., mail i sl., bio bi mu zahvalan...
User avatar
addicted
Posts: 19
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:15 pm

Re: La vita?

Post by addicted »

Jestel u toku?jel još pljačka ljude?
look on the bright side is suicide...Kurt C.and Junk is not a kick. The point of junk is not to get a kick. The point of junk is that you must have it.”
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: La vita?

Post by oxo »

kao i svi ostali privatnici =)
Post Reply