RUS-MEDIK....PRAVI IZBOR ILI NE???!!!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
bonny_castle
Posts: 19
Joined: Mon Jul 28, 2008 11:07 pm

RUS-MEDIK....PRAVI IZBOR ILI NE???!!!

Post by bonny_castle »

pozdrav svima...
ja sam novi kolac na forumu i zeljela bih da porazgovaramo na temi da li je klinika Rus.medik u beogradu pravi izbor il ne.
mnogo je pitanja, a jako puno onih na koje nemamo odgovore mi koji smo spremni da platimo neke basnoslovne cifre za izljecenje za 21 dan....
moguce ili ne???? dilema....
nadam se da ce administratori prihvatiti ovu temu.
unaprijed hvala!!!
remember, today is the tomorow you were worried about yesterday.
do not give up, and do not give in....accept failure, everybody fail at something, but dont ever accept not trying again!!!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: RUS-MEDIK....PRAVI IZBOR ILI NE???!!!

Post by saša-ex »

Los izbor. Ne postoji magicno lecenje za 21 dan. Nisi postao narkoman za tri nedelje, ne mozes se tako ni skinuti.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
bonny_castle
Posts: 19
Joined: Mon Jul 28, 2008 11:07 pm

Re: RUS-MEDIK....PRAVI IZBOR ILI NE???!!!

Post by bonny_castle »

saša-ex wrote:Los izbor. Ne postoji magicno lecenje za 21 dan. Nisi postao narkoman za tri nedelje, ne mozes se tako ni skinuti.
saša hvala ti na misljenju, ma i meni je sve to nekako sumnjivo, al evo kad ono bas nemas vise izlaza ne znas sta da radis.
znas kako to ide...utopljenik se hvata i za slamku. ovaj decko zaista se cini kao beznadezan slucaj, ovisnik je punih 13 godina i uopce ne pokazuje zelju da se lijeci na bilo kakav nacin. i tako ja naidjem na rus-medik, nazovem i oni mi kazu kako ce da mu stimulisu mozak i kojekakve hormone srece i zadovoljstva, nece kazu vise da misli na drogu, mi cemo da odradimo posao na pravi nacin.
e sad to nam je zvucalo ono kao , pa ako mogu nesto da urade, buduci da on ne zeli sam....nemamo drugog izbora.
buduci da si ti u beogradu vjerujem da si cuo vec za rus-medik, a jako bih cijenila ako bi mi rekao jel znas ikoga ko je boravio na toj klinici i da se izljecio ili nije izljecio??? nalazimo se u slijepoj ulici i osjecam da je ovo posljednji pokusaj da mu pomognemo, jer, opet ponavljam, on ne moze i nece sam, a bilo kakva provjerena informacija bi nam dobro dosla jer se radi o velikom iznosu novca koji traze da platimo za taj tretman.

svako savjet i svako upucivanje jako cu da cijenim i unaprijed hvala!
remember, today is the tomorow you were worried about yesterday.
do not give up, and do not give in....accept failure, everybody fail at something, but dont ever accept not trying again!!!
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: RUS-MEDIK....PRAVI IZBOR ILI NE???!!!

Post by bojanol »

Pa ja mozda i greshim, mala Pepeljuga je bila na toj klinici, ali... Procitaj njenu temu na ispovestima.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: RUS-MEDIK....PRAVI IZBOR ILI NE???!!!

Post by pepeljuga84 »

Ja sam bila kod Rusa u Zemunu-ali po istom principu rade.
Pazi istina je da ti malo srede psihu i ubiju želju-ali barem kod Rusa u dr.Vorobjev(valjda je to pravo ime) klinici nema odgovarajuće tj nikakve psihoterapije.
Kao ta mentalna injekcija pomaže.Ja nisam imala da platim 21 dan jedva sam uspela 15 stoga nisam dobila mentalnu injekciju,ipak nije mi jasno ako te ona ubedi da se ne radiš-što ti pored toga ugrađuju implant.
Otkud znam-nije to potpuno lečenje...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: RUS-MEDIK....PRAVI IZBOR ILI NE???!!!

Post by YugoStar »

Koliko ja sam ceprkao oko toga,mislim Rusi nasi,Vorobjev i Rus ruski Zobin,a jedno vrijeme sam bas se zadao oko toga,misljenja sam da im netreba bas vjerovati.Iz tog razloga im nisam ni titule napisao.
Ipak se ogradjujem od apriori negiranja,mada sam cuo rekla-kazala price,a i neke od ljudi do cijeg mi je misljenja stalo.
Mislim,citao sam ja i za Zobina u Njemackim novinama,kontam ipak su Njemci ozbiljniji i to i naisao na "sve lijepo i bajno" komentare.
Mada kontam da je to uzimanje lopatom i da idu na fol da pacijenta prepadnu.Ako uzmes riknuces,a prije toga ti demonstriraju kako reagujes na neku zanemarljivu kolicinu opijata,kao proba,kad kao zavrse to.Pacijenta puste da nekoliko minuta osjeti nenormalnu patnju za vrijeme probe,da misli "Boze,evo me dolazim",a onda te rjese te vjestacke muke i kazu da ce se to desiti ako uzmes ponovo hors samo taj put ces umrijeti u pomenutim mukama.
Ja to shvatam tako,a volio bih da neko napise da nisam u pravu i to.
Ja bas i necitam sve sa foruma i malo sam povrsan,pa vas molim da ovo sto sam napisao i obavezno provjerite!
Post Reply