KOLIKO KOSTA UGRADNJA BLOKATORA???

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Nikajlo

Re: KOLIKO KOSTA UGRADNJA BLOKATORA???

Post by Nikajlo »

HonkyTonkWoman wrote:i da. u hr. mi nemamo jos ni b od blokatora pa me zanima i cjena i kako bi se trebala ponasat prije s obzirom da sam na subu i kako on uopce djeluje??


hey, wait, I ve got a new complaint
(što bi reko pokojni Kurt Cobain)

U HR NEMA BLOKATORA?????????????
JESI LI TI SIGURNA U TO???????????

izvini na capsovima i upitnicima ali ne mogu da verujem sta si upravo napisala!

kontam da bi zbog svoje dobrobiti, trebalo da se malo bolje raspitas...
molim te javi rezultate pretrage blokatora po Hr. ljekarnama and domovima zdravlja!
stvarno si me totalno zbunila!!!


(mada i sub je delimično blokator, ali samo delimično a onaj drugi deo je jednako paklen kao i ono od čega se svi lečimo).


uspešnu pretragu ti želim!
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: KOLIKO KOSTA UGRADNJA BLOKATORA???

Post by HonkyTonkWoman »

mauriko hvala.jasnije mi je.jel to tipa revije? i nema u hr toga
SISTER MORPHIN
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: KOLIKO KOSTA UGRADNJA BLOKATORA???

Post by HonkyTonkWoman »

evo sad sam provjerila ima revija ali jako je skupa i tesko je do nje doci,tako da svi preko slovenije ali ja ne znam nikoga samo jedna cura davno ju je pila ...mi u hr svi cekamo te suboxone iako ne vidim neku razliku osim sta se ljudi nece moc bost
SISTER MORPHIN
User avatar
boris
Posts: 25
Joined: Sun Oct 18, 2009 2:50 pm

Re: KOLIKO KOSTA UGRADNJA BLOKATORA???

Post by boris »

djomlac wrote:Treba uskoro da ugradim blokator pa me interesuje cena onako okvirno,3 meseca,6 meseci...i takodje me interesuju sledeci lekovi koje mi je psihic dao da pijem TAGRETOL,TOLVON...DIKLOFENAK ZNAM STA JE?
te lje kove što ti je dao psihič ja sam odmah bacio traži dati dadne karabapin i njh oij,onei ostali naprave od tebe starca,nemožeš hodati,blokator je najeftiniji nalerexson,a ugradnja blokatora tamo gdje sam ja bio košta 500evra i traje 2mjeseca to je klinika dr vorobjev,neznam možda ima jeftinije,nalorexon neznam gdječeš nači u bosni ga nema nije priznat u srbiji takođe provjeri možda grešim pozdrav
User avatar
boris
Posts: 25
Joined: Sun Oct 18, 2009 2:50 pm

Re: KOLIKO KOSTA UGRADNJA BLOKATORA???

Post by boris »

Mauriko wrote:Znas sta bi ti u Srbiji uradili kad bi htela da ugradis blok. a na subu si.
Ovako bi izgledalo tvoje lecenje.
Dodjes, ostanes izmedju 7-10 dana, za to vreme ti urade detoksikaciju, razne testove ( na sve i svasta, za Hiv, HC.... analizu tvoje licnosti i bolesti ) . Odrede ti terapiju za naredni period, siguran sam da krizu neces ni sekunde osetiti a bices slobodna od subova. To ti je oko 1000e
E onda ide implant nalorexa koji je oko 400e na tri meseca, a moj je savet da treba minimum 3 na po 3 meseca.
E sad sa tom terapijom koju dobijes, nema sanse da ti bude neka velika psihicka frka, bude tu i tamo po neki bedak. Samo je problem sto nisi iz Srbije pa ne mozes redovno na kontrole i psihoterapije.
Ja sam upoznao mnogo ljudi iz inostranstva koji dolaze da se lece od subova i meta... I svako od njih je to podneo bez problema. Moj ti je predlog da resavas tu stvar sa subovima, jer uz prave strucnjake, i malo tvoje odlucnosti , mozes biti slobodna.
ja nisam baš to sam uradio što si napiso ima 24 dana kako sam izašo lošemi je ,ne ko prvi dana ali još se ganjam sa krizom,pitaj te ostale kad ih vidiš kako je njima,ima odavden još dvojica koji su bili u isto vreme kad i ja jedan se lupa heroinom drugi spidom nisu izdržali a dali su 5000evra mi smo isli u kliniku dr vorobjev,možda je tu bolje gdje je su ti išli,neznam,ja ništa neuzimam oči su mi ispale do 21 oktobra možda je to zato što ja imam staža puno,
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: KOLIKO KOSTA UGRADNJA BLOKATORA???

Post by Mauriko »

Ja sam sve to prosao i super mi je. Nisam imao nikakve krize, samo sam drugi dan na klinici povracao al su me odma uspavali i nisam se budio bas dugo.
A te ljude vidjam non-stop... i niko nije imao velikih problema, samo su dvojica napravili po jedan recidiv i to je to.
Evo oni kao i ja guraju sesti mesec.
Who dares, wins !
Post Reply