Ultra Rapid Detox

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
Abraxas
Posts: 13
Joined: Sun Jun 08, 2008 5:21 pm
Location: Skopje

Ultra Rapid Detox

Post by Abraxas »

Zeleo bih da pitam clanove Foruma dali neko ima iskustvo sa ovim "nacinom" lecenja.Mozda je ova tema i bila ranije,ako jeste izvinjavam se i obrisite je...
Zasto me bas ovo pitanje zanima.I to poprilicno.Naime,ja sam sa H poceo pre 15-16 god,imao sam samo jednu ozbiljnu pauzu od 2-2,5 godina.Znaci,ni H,ni metadon...Nista sem piva.Kako sam se opet vratio je nebitno,ali sam se vratio na metadon.Uzimam ga redovno 6 god,20 tableta na dan.U ovih 6 godina sam varirao izmedju 14 i 26 tableta,ali nikad manje od 14,a vise od 26 prilicno cesto...
Jedan od najboljih doktora u MKD mi je predlozio da ostanem na odrzavanju(kao neki moji prijatelji).To je za njega "manje zlo".Po njemu,zivecu normalno,imacu decu i sve ce biti u redu.Govorim o stvarno dobrom doktorom,mozda i najboljim u Makedoniji po pitanju zavisnosti.
Drugi doktor mi predlaze da idem na ultra brzu detoksikaciju,jer misli da samo tako imam sanse da se izvucem.Jer,vreme me gazi.Ako me nije vec pregazilo(ali ne zelim da tako razmisljam).Ono sto sam u stvari zeleo da pitam clanove Foruma je...Dali je neko od vas bio na tu Ultra-brzu detoksikaciju,dali stvarno posle toga covek-bolesnik nema fizicke krize,sta se desava posle...
Mene je iskreno strah od tog "tretmana" jer mi se jedan blizak poznanik izlecio...na pocetku,ali je zatim zavrsio na over.Usput je pricao da ne zna su mu uradili u glavi,ali "da On vise nije On".Tako je momak pricao----Ja vise nisam Ja!!!Jos jedan poznanik je takodje overirao jer "su mu se desavale cudne stvari".Zato mene panicno hvata strah,jer koja je poenta da se izlecis od droge,a da izgubis sebe.TJ poludis.
Ako neko ima iskustvo sa Ultra Brzom Detoksikacijom i ako zeli da podeli tu pricu i to iskustvo,bio bi mu jako zahvalan...
Pozdrav iz Skopja!
Abraxas
Posts: 13
Joined: Sun Jun 08, 2008 5:21 pm
Location: Skopje

Re: Ultra Rapid Detox

Post by Abraxas »

Hvala vam na detaljnom odgovoru!!!!Pozdrav.
perica

Re: Ultra Rapid Detox

Post by perica »

Decko,vidis da umes i normalno da se ponasas. i,evo ja cu ti ispricati,necu da te davim,kako to izgleda otprilike.
U,Beogradu mislim da vise tako nesto ne rade. A,islo je na sledeci nacin. Malo anestezijwe,pa onda ufuravanje neke kolicine BLOKATORA u organizam. posto ti savetuju da nista ne uzimas 24 h, pre pocetka ,znaci da si u teskoj frci i onda narkoza,blokator u krizi pocinje da deluje ,(kome se to desilo zna sta ce osetitisamo dok buder citao ovo podsecasnje.), i cela fora je u tome da izazovu sve ono sto krizu cini krizom,ali ogromnog inteziteta i tako nekoliko sati. zavisi koliko godina ima pacijent,pa da li je od necegqa jos bolestan,naravno koliko je navucen i na sta,na koje opijate,da li su problem i lekovi.........
sve u svemu kada se preobudis,prvo ti nikako nije jasno o cemu se radi,niti gde si ,sta si....
mada je verovatno stvar cela i individualna. pa.onda zato i dolazi do "raznih problema i poremeceja strukture licnosti,"ja bas i nisam ja?!" to mu nekako dodje najkrace. mada ima i jos simptoma,ne vidis neko vreme bas dobro,ukrstene ti oci-zrikav budes,ali je i to mozda jedan dan. no,ipak sranje nastaje sutrada,mozda i tek za dva dana,(posto je osecaj da je sve "cudno" svo vreme prisutan,i traje.
A,onda se desilo da im je neko umro,da li u samom cinu,ili kao posledica,stvarno nisam siguran,devojka je u pitanju,i prestali su.
e,sada ovi prevaranti Rusi dodjose u Zemun,i pocese da magicno lece sve oblike zavisti. Doktori su stvarno cudo. Lecenje traje od 1-21 dan. koja informacija?!? lece se kockari,narkomani i alkoholicari,samo su cene razlicite za razlicite ciljne grupe. imas o njima na forumu.
kao,uz neke infuzioje i neki :aparat: brisu secanje na opijate i "zadovoljstvo" ????? Strasna prica za velike novce. eto,to je to! kako lece to ultra brzo kod vas u bjrM?
malo te nisu shvatili na ovom forumu,ali si ti bas pogresio svojom postavkom. ipak su ljudi dosta osetljivi. EvoJA PRVI SAM STRASNO OSETJIV,DA BIH SADA MOGAO DA POCNEM DA RIDAM SAMO DA MI NE,KO NESTO RUZNO KAZE,ILI ME OPTUZI ZA NESTO. JU,UMRO BIH OD MUKE I SUZA. :cry:
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Ultra Rapid Detox

Post by Modesty »

Moj komšija je bio kod tih rusa,pukli su silnu livu i toliko mu je izbrisano to sječanje na zadovoljstvo da sad pije blokatore! To su bwe nehumane torture vlastitog organizma,bacanje paral...bla,bla,bla.
Pa kad bi se to tako olako rješavalo,tj. da su ti rusi stvarno pronašli tako efikasnu i brzinsku metodu za liječenje od narkomanije ,već bi bili nominirani za Hobelovu nagradu jer je problem narkomanije u svijetu u velikom porastu i užasan problem....šta vamm je ljudi.
Post Reply