Da pocnem prvu!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Da pocnem prvu!

Post by Mark_Renton »

Valjda kao pionir novog foruma imam pravo ;)

Dakle - da jednom za svagda razjasnimo:

Nalorex blokira receptore za dop i njemu slicne gluposti: metadon, trodone (tramadol, tramal i kako se vec ne zove).
Ono sto sigurno znam je da moze da se na njemu pusi vutra!

Konkretno: Da li se preko nalorexa moze piti alkohol?
Da li se preko N mogu koristiti amfetamin-droge (speed, ekstazi)
Sta je sa skankom i LSD-jem? Kokain?
Mislim da ostale droge (npr. PCP, krek, mikrodotovi) nisu toliko zanimljive, posto su kod nas vrlo retke (osim tih mikrodotova)?

Molio bih da pisete ISKRENO i pozeljno je da iznesete neko svoje iskustvo, a ne one gluposti sto nam pricaju doktori - ako preko nalorexa uneses u organizam uneses 0.001 heroina mozes da umres. Aha, jos malo pa nista!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
john doe
Posts: 7
Joined: Sun Jul 24, 2005 11:07 am
Location: Novi Sad

Besprekorno!

Post by john doe »

Bio sam na dopu dve i po godine. Onda sam prestao i počeo uzimati blokatore, prvo implante Nalorexa, a zatim tablete. Ono što znam sigurno je da sve deluje preko blokatora osim dopa. Probao sam i alkohol, marihuanu, speed, extasy, čak i kokain. Sve šljaka ali ako si pravi dop junkey sve ovo te neće mnogo zanimati, osim možda alkohola. Jedanput sam uspeo napraviti pauzu sa Nalorexom i naravno za to vreme sam hteo ponovo videti šta propuštam. Pošto sam opet uspeo da se navučem, a dogodilo se da sam morao naočigled uzeti tabletu Nalorexa, to veče mi je ostalo za pamćenje. Kao što vidiš ostao sam živ ali stigla me je takva zikra, jedno deset puta jača. Otprilike toliko je i kraće trajala ali do jutra je bilo strašno. Nakon toga sam prelomio i sada sam skoro dve godine straight. Život mi se vratio, a i ja sam uspeo da smognem snage za tu konačnu promenu. Znam da nikad ne treba reći nikad, ali ovog trenutka mi sve to izgleda daleko i besmisleno. Svima koji su u tom problemu još uvek želim da što pre shvate da nikad nije kasno da se ponovo počne, ma koliko to teško i nemoguće izgledalo. I chose NEW life!
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

evo sve ti je napisao covek i sve je istina a najvishe ovo
Sve šljaka ali ako si pravi dop junkey sve ovo te neće mnogo zanimati, osim možda alkohola
:D
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

da upravo to....zato je meni doktor i rekao da mu je puno ljudi reklo da im nalorex pomaze i sa kokainom. Jer ustvari to je sve psiha...ako covjek vjeruje da mu to pomaze onda ce to tako i da bude. Nije bitno sto je to opiate blokator-nekome blokira i misli o tome svemu. Ako taj neko vjeruje u to onda super...pustite ga da vjeruje. Ja licno jedva cekam da pocnem sa nalorexom...zato sto mi je trenutno sada to jedini izlaz..lijek za kokain addiction ne postoji...tj. postoji u mojoj glavi. ALi posto sam skoro svu snagu i volju potrosila na dop i skidanje s' njega, lijeka vise nema. Trenutno!!! Zato se iskreno nadam da cu s' Nalorexom uspijeti to uraditi. Jer jeste da on blokira sve opiate ali ipak blokira i misli...mnogo je ljudi bas to reklo. A to da moze biti kobno uzimanje dopa na nalorexu je cinjenica...samo eto mnogi su imali srece. A i koja je poenta uzimati ga ako ces kontati kako da "probijes blokadu"????
I svaki doktor ce ti reci da stavis implant a ne tablete, jer i ako ti dodje da uzmes a ti tek stavio implant, moras znaci cekati 3 mjeseca da bi to mogao uraditi...a kontam za ta tri mjeseca 8 puta ces se predomisliti. A kad si na tabletama jednostavno mozes da ne uzmes tabletu taj dan i da uzmes dop...ali opet to je sve do tebe. Ako ti iskreno zelis da se oporavis i uspijes ti ces to i uraditi.
Kad si vec ovoliko izdrzao i uspio sto to kvariti???
eto...sve najbolje...i vjeruj u nalorex...i ako ti neko kaze nesto suprotno, ne slusaj!! :wink: :-D
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Nalorex ima dejstvo 72 sata, ali naravno ako ga ne uzmes posle 24 ponovo to dejstvo slabi i onda ga je lakse probiti.

Ne znam je li to sve psiha, ali fizicki se lose osecam dok ujutru ne popijem nalorex? I to vec par dana, bas mi nije jasno!?

I jos jedna zanimljivost: naime, posle izlaska sa klinike, pa jedno 10 dana sam imao dijareju (proliv) za koji me je doktorka ubedjivala da je samo poremecaj crevne flore i da ce se za dan-dva regulisati sam. E, posle tih 10 dana, meni se smuci i odem u apoteku i kupim Loperamid (koji sluzi za zaustavaljanje dijareje). Znam od ranije da se prvo uzmu dva i ako ne zaustave, posle svake tecne stolice jos po 1. Progutao ja dva i onako iz dosade reko' da procitam ono upustvo sto dolazi uz lek i tamo pise, citiram:

"Loperamid je sintetnski antidijarotik po strukturi slican petidinu. Usporava peristaltiku DELUJUCI LOKALNO NA OPIOIDNE RECEPTORE u zidu creva, gde smanjuje.... " i tako dalje!

Znaci nisam mogao da verujem! naravno da lek nije delova... i baba mi donese neki caj koji mi je super pomogao!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hahhaa.sega...ko bi pomislio na tako nesto...eto vidis. Ali bitno je procitati i pitati sta ti daju i da li je baza opiata. Samo ti njega uzimaj...proci ce to sto ti je lose....mora malo i lose biti jebi ga. Sve ti je islo kao po ledu do sada...mora malo i da boli jel' tako? I ja se kmezim nekada...sto mi je lose a uzela sam subutex...tj smanjila sam...a nije mi bas tako lose...mora malo i da boli. MAda ja iskreno mislim i da ne mora i da moze bezbolno...ali eto...
i ja cu na nalorex uskoro:)...ja se pravo radujem tome ne znam zasto
neka je i psiha ...ali ja cu ga uzimati i radice i necu misliti na gluposti...i to je to
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Što se Nalorexa tiče,prako njega možeš uzimati SVE,osim heroina metadona,trodona,čaja od maka...itd-sve što ne dolazi u dodir sa receptorima na koje Nalorex(Revia,Antaxon)deluje... :!:
Usput to na A je verovatno Antaxon-isto što i nalorex,samo što je u kapsulama,ima ga u kutiji mnogo manje,a dosta je skuplji... :smt026
Nalorex ima dejstvo 72 sata, ali naravno ako ga ne uzmes posle 24 ponovo to dejstvo slabi i onda ga je lakse probiti.
Što se tiče probijanja blokova imam dosta iskustva,i iskreno ne želim govoriti koji blok kako probiti :!:

NEGO PIJ TAJ NALOREX I NE SERI :!: :smt016
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

:smt046 :goodman: :prayer: :smt038 :smt039
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

I dalje mi nije jasno

Post by Mark_Renton »

Moze li se kombinovati buprenorphine-HCL (subutex) sa nalorexom?

Luna, znam tvoj odgovor, ali na drugom mestu sam drugacije cuo, pa bih hteo jos necije misljenje.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

A sto ti ne bi, na primer, lepo pozvao info telefon u Drajzerovoj, postavio im pitanje i dobio odgovor na sva pitanja koja te interesuju??? Koliko znam, njihova web adresa ti je poznata, a tamo ima i broj telefona.

Ili, je mozda ideja da dodjes do odgovora sta sa cim mozes da mixas da bi dobio nesto novo i mocnije, cime bi se pukao???

Moram da se ogradim, da ne bih pogresno bila protumacena, ovo drugo je pitanje, nije konstatacija.
Post Reply