Da pocnem prvu!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

E baš vam hvala ,pa nisam mislila da krijem od neznam koga, imam ja pomoć što se tiće podrške !
nego da li može da se kupi ili nabave negde lekići !Ali mi je potrebno da nemoram da idem u neku kliniku da se prijavljujem tamo ili kako to već ide,nego da ih nabavim sama !
HOĆE te da mi kažete da ste svi vi lečeni u klinikama,pa su vam Doce prepisali taj Subotex !Ma hajde ! Nego imali neko ko to nabavlja i prodaje na crno !
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

SVAKO DAVANJE SAVJETA O TOME GDJE NABAVITI LIJEKOVE(na crno, ilegalno) KOJI SE SVRSTAVAJU U NARKOTIKU SMATRA SE DILANJEM.
MOLIM VAS DA SE KANETE TE VRSTE SAVJETOVANJA.
HVALA
M. Sarkic
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

pa nema savjeta. Nema na crno. Morash negdje na lijecenje. Sta ces. Oni ga nabavljaju iz BG a u BG ga kao nema. Politika jebena. Samo polako. Na crno nema....mozes ici u HR i tamo kod doktora dobiti. Ali to je to. Eto....nista se ti ne brini. samo polako. uspjeces ti sa ili bez S.
caos
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

Luna hvala ti,vidim da si ovde !Pokusacu sa tvojim savetom !Cujemo se obavezno da ti kazem sta sam uradila !
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

A sta si uradila? :-D hocu i ja da znam,heheh
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Jojjj kako mi je drago sto veze nemam o tim zamjenama, blokatorima i ostalim sranjima.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

A sto ti je drago zivotati?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

zvrky wrote:A sto ti je drago zivotati?
Hehehe! A baš! Jebate svako znanje je vrijedno, oli ne znaš to?
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

A zasto ih uopste pijete blokatore onda, zbog mame i tate?

Vec sam odgovorila sta se dogadja ako se ne saceka da opijati skroz ne izadju iz organizma, preziveh jedva i to posle OSAM dana uzela sam blokator, ali je metadon jos uvek bio u meni.
Jeste, sve radi preko blokatora, ali ako pokusas da ga probijes....neka ti je Bog u pomoci

A to sto se uzima preko blokatora inace uopste ne utice na cuku, jetru, bubrege, CNS.... :twisted:

Samo izvolite, zao mi je ljudi, jako mi je zao..

Nije sada kao ja sam pametna, ali edukovana sam dovoljno, zalecena sam i verujte mi da mi je jako tesko kada citam ove diskusije da li moze ovo preko onoga ili DAJ SAMO DA PROMENIM OVU REALNU SLIKU U GLAVI......


EEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Post by Sagitarius »

Subutex je puno bolji izbor od blokatora za skidanje.Smiruje i psihu(tj. majmuna),te se može uzeti 12h nakon zadnjeg šuta,kod metadona je malo zajebaniji prelaz.U Hrvatskoj ga stranci mogu dobiti u Vinogradskoj.Kutija je 67kn(7x2mg).Ja sam ga pio 20 dana,pomoglo mi je,i bez nekih većih problema sam ga doveo do nule.
Post Reply