Opijati preko blokatora?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
feniks-2.put
Posts: 39
Joined: Sun Nov 25, 2007 8:26 pm

Opijati preko blokatora?

Post by feniks-2.put »

Pozdrav,
molim vas da mi pomognete i pojasnite sta se ovde desavalo, jer sama bas i nisam sigurna.
Moja kcerka je na terapiji Nalorexom, bensedinom i rivotrilom bila 5 meseci. Poslednji mesec se povukla u sebe vise nego inace. U poslednjih par meseci drugi prijatelj joj je umro - heroin preko blokatora.Nije htela ni o cemu da razgovara sa mnom. Poslednje 2 nedelje delovala je bolesno, gripa, upala grla, uha, i kad je sve to proslo(navodno), bila je u licu jako crvena, nikad nije tako izgledala. Kad bih je upitala da li se oseca dobro i prokomentarisala da joj je lice izuzetno crveno, samo bi mi grubo odbrusila da nema pojma zasto, i da jeste dobro. Inace, blokatore je pila. Sad se pitam da li je moguce da ih ispovraca nakon sto ih popije izdrobljene i provede 15-ak min. nakon toga sa mnom. U to vreme smo se posvadjale jer je krenula da odbija da koristi dalje Nalorex, no na moje insistiranje, pa cak i ucene da ako nece da ih pije moze da se seli, nastavila je. Pretposlednji put popila ga je 31.12., zatim 02.01., 04.01. nije me sacekala da dodjem sa posla i dam joj blokator. To isto vece ponovo se pocela drogirati. Da li je moguce da ne bude nikakvih posledica ako je popila blokator 48h ranije?
User avatar
feniks-2.put
Posts: 39
Joined: Sun Nov 25, 2007 8:26 pm

Re: Opijati preko blokatora?

Post by feniks-2.put »

E, jesam i ja glupa bila... evo malocas procitah u jednom postu da posle 48h mozes bez problema da se "uradis".
A doktorica rece, budite bez brige, 72h receptori su pokriveni... sta reci...
Sad jedino da molim Boga da odluci ponovo da ostavi dop... i to sto skorije...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Opijati preko blokatora?

Post by cokapeace »

:cry:
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
coacoa
Posts: 37
Joined: Sun Nov 04, 2007 11:03 pm
Location: Beograd- Bar

Re: Opijati preko blokatora?

Post by coacoa »

AKO JE ZA UTEHU, A ZNAM DA NIJE........
JBG.....
MOZE....
BLOKATORE "SATRO RADE NA 3 MESECA.....ILI VISE ....NIJE BITNO......
COVEK JE PREDAMNOM BIO...IMAO JE BLOKATOR NA RUCI......ZNACVI IMPLANT, NE LEKOVE, NALOREX I SL.....
TREBALO JE TO DA GA CUVA NAREDNA 2 MESECA!!!!!
TAKVA JE SITUACIJA BILA DA SMO NA KRAJU NAS 5. ORICA ISPALA KRIVA ZATO STO SE ON URADIO....
I SUTRADAN SE URADIO
I PREKOSUTRA,.................
A SATRO....OSIGURAN JE......

NE VERUJEM ISKRENO U TA SRANJA, U DOKTORE KOJI LAZU I UZIMAJU PARE !
VERUJEM U MOC ZDRAVOG RAZMISLJANJA I NORMALNIH POSTUPAKA....
....ALI....
POSTO SAM I JA CLAN OVDE,,,.....
NEMOJ SE PREVISE UZBUDJIVATI.......
POTRAZI JAKO JAKO STRUCNIJU POMOC...
SVAKO DOBRO. !
->
Unsuccessfully Coping With The Natural Beauty Of Infidelity
<-
User avatar
Adiktusha_Totalis
Posts: 12
Joined: Fri Mar 07, 2008 6:08 am
Location: Levitacija u orbiti nepoznate planete
Contact:

Re: Opijati preko blokatora?

Post by Adiktusha_Totalis »

cula sam da se blokator bilo koje vrste moze probiti.Neki zavisnici to cine trodonima,neki pa opet sa heroinom.Navodno heroin ne "radi" preko blokatora.Medjutim skoro sam cula da ukoliko osoba koja ima implant ili pak pije blokator uzme odredjenu kolicinu heroina odjednom,automatski "probija" blokator, i on vise nema svoje dejstvo.U pitanju je gram i po heroina...To je poslednja informacija koju sam cula za "probijanje" blokatora heroinom.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Opijati preko blokatora?

Post by Modesty »

to je čista IGRA SA SMRĆU,pa ko voli nek izvoli!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Opijati preko blokatora?

Post by zvrky »

Adiktusha aj ti lepo to isprobaj pa onda dodji da nam kazes kako je bilo da se ne bi neko ni kriv ni duzan zajebao tvojim instrukcijama,pozdrav.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
feniks-2.put
Posts: 39
Joined: Sun Nov 25, 2007 8:26 pm

Re: Opijati preko blokatora?

Post by feniks-2.put »

Vidi, Adiktusha, vec sam napisala da su dva momka umrla uzimajuci dop preko blokatora !!!
Sta uopste tvoji postovi predstavljaju?!
Ovde uvertiru za overdose, a na tvom drugom postu prvo ide reklama za Mendilex, a onda upozorenje?! :evil:
Post Reply