Dr. Popovic Ne lechi SUBOTEXOM

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
exerspid
Posts: 4
Joined: Wed Dec 19, 2007 9:13 pm

Dr. Popovic Ne lechi SUBOTEXOM

Post by exerspid »

danas sam bio kod njega i kaze da se ovde pojavila i informacija da lechi sa subotexom shto uopshte nije tachno...
tako da mi je rekao da vam javim da ga slobodno ne zovete za subotex jer ne radi sa tim...
inache odlichan lekar, jedini koji meni daje volji da prestanem da se gudriram... i uspeva dobro u tome...
inache shto se singidunuma tiche i ako sam ishao pre kod popovica reshio sam da pre dve nedelje odem u singidinum, niti sam dobio subotex, niti su me skinuli, tj ja sam trazio samo zikra da mi se skine... odma iz kancelarije sam otishao na shemu... znachi kod njih mi nije bilo pomoci, mada 4-5 poseta i neke analize i testovi dobili su od mene 20000 a nishta mi nisi pomogli, skinuo sam se sam i krenuo opet kod doktora popovica gde je meni posle samo jednog razgovora odma lakshe i odma gubim zelju za gudrom koju sam imao...
ipak kako bilo NE ZOVITE Dr POPOVICA ZA SUBOTEX...
toliko od mene:-)
PozzZZzz
User avatar
xyx
Posts: 41
Joined: Tue Sep 18, 2007 12:07 am
Location: BGD

Re: Dr. Popovic Ne lechi SUBOTEXOM

Post by xyx »

ne lechi on, ali njegove bivshe kolege da... klinika "singidunum" je u pitanju...
ako nekog zanima, mogu nabaviti broj telefona pa se sami raspitajte...
terapita se sastoji od davanja nekih koktela kroz infuziju, verovatno je u pitanju detoxikacija, e sad ne znam da li se to radi pre ili posle sub-a...
subutex ne daju da se iznosi sa klinike nego morash da budesh njihov pacijent i tamo ti ga daju...
shto se cena tiche, najskuplji tretman je 32 ili 34 hiljade dinara, a to je upravo taj sa sub-om (ima i drugih metoda)
mozesh doci kod njih i u krizi i uradjen, primice svakog (naravno, sve za pare)

ne znam tachno sajt koji je, probajte preko google-a ili ako hocete da iskopam brojeve telefona doktora...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Dr. Popovic Ne lechi SUBOTEXOM

Post by Modesty »

Postao/la exerspid dana 19 pro 2007, 21:25




danas sam bio kod njega i kaze da se ovde pojavila i informacija da lechi sa subotexom shto uopshte nije tachno...
tako da mi je rekao da vam javim da ga slobodno ne zovete za subotex jer ne radi sa tim...
inache odlichan lekar, jedini koji meni daje volji da prestanem da se gudriram... i uspeva dobro u tome...
inache shto se singidunuma tiche i ako sam ishao pre kod popovica reshio sam da pre dve nedelje odem u singidinum, niti sam dobio subotex, niti su me skinuli, tj ja sam trazio samo zikra da mi se skine... odma iz kancelarije sam otishao na shemu... znachi kod njih mi nije bilo pomoci, mada 4-5 poseta i neke analize i testovi dobili su od mene 20000 a nishta mi nisi pomogli, skinuo sam se sam i krenuo opet kod doktora popovica gde je meni posle samo jednog razgovora odma lakshe i odma gubim zelju za gudrom koju sam imao...
ipak kako bilo NE ZOVITE Dr POPOVICA ZA SUBOTEX...
toliko od mene:-)
PozzZ
ma šta nam napriča,majke ti..pa ti ljudi,tj. ta žena,ne da liječi u ordinaciji,ona o svom trošku zove pacijente,dostupna je na mob 24h na dan..dolazi na internet da bi pomogla....promjenila je toliko života......spomenik joj bre treba dići...kako te nije sramota da pišeš takve gluposti....nisi naveo nijednu stvar koja se desila kad si tamo otišao,zbog čega se desila....neka ljudi imaju neku predstavu.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: Dr. Popovic Ne lechi SUBOTEXOM

Post by rajouno »

i ja da se pridruzim,nemas pojma o cemu pricas sinko!kad bi batr trecina dr bila, kao sto su dr iz SINGIDUNUMA-vjeruj mi mogo manje narkmana bi bilo!meni je licno ta zena mnogo pomogla,iako se nikad upoznale licno nismo..sto kaze modesty,o svom trosku me i zvala,i pircale bi po sat vremena(inace ja sam iz cg-pa ti vidi)svaki put kad bi ja imala neku frku,i mnogo joj hvala,kamo srece da me ona lijecila,ustedjela bih mnogo vremena..i novca koje sam bacila na razne budale koje su me skidale metadonom,trodonom...ma zacarani krug!ne mozes prozivati nekoga tek tako,zato sto ti nisi dobio ono sto si ocekivao-ne mozes otici i trazti da ti "samo" skine zikru,kad si vec takva junacina sto se ne skines sam?
LJUDE OSTAVI DA RADE SVOJ POSAO!

PS.spomenik podizemo,swakako :D
PER ASPERA AD ASTRA...
exerspid
Posts: 4
Joined: Wed Dec 19, 2007 9:13 pm

Re: Dr. Popovic Ne lechi SUBOTEXOM

Post by exerspid »

prvo ne razumem chemu napadi na moje mishljenje....zar nema svako pravo na svoje mishljenje????
ja sam napisao moje iskustvo sa singidunumom i kako se zavrshilo... kraj priche... topic nema nikakve veze sa tim, njega sam otvorio da napishem da popovic ne daje subotex jer ga dosta ljudi zove i trazi... chak shta vishe popovic ne daje ni nalorex, on je vishe postao psihijatar za zivot posle droge a ne psihijatar koji skida sa droge... mislim ima on neki svoj tretman koliko znam, ali mi nije nishta rekao koji je niti je mene zanimalo.... ja sam kod njega otishao zbog depresije na prvom mestu pa zbog navuchenosti na brze droge... tako da nisam imao neko skidanje nego sam odma posle tri dana prvo pio svaki dan deset dana antagoniste posle ishao jednom mesechno i dobijao u vidu depoa i nisam smeo radim nishta od alkohola do kokaina, znachi potpuna apstinencija.... znachi za sve neverne tome, da bi se vratili u normalu treba vam taj depo i chovek koji je tu da vas usmeri u pravom pravcu... meni je to trebalo i sasvim sam zadovoljan...
a sa singidunumom ja nisam komentarisao vasha iskustva, nego moje lichno, tako da ono...
Post Reply