Informacija hitno!!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
jasko
Posts: 2
Joined: Sat Nov 03, 2007 1:25 pm

Informacija hitno!!

Post by jasko »

Znali iko neku privatnu"ordinaciju" ili tako nesto za ljecenje narkomana u BIH,ako iko zna bio bi mu puno zahvalan.....
Hvala.
gajke
Posts: 7
Joined: Sat Jan 31, 2009 9:17 pm

Re: Informacija hitno!!

Post by gajke »

klinika u srpskom sarajevu je meni pomogla 057321 490,rade sa subutexom i implantom.ja sam ga ugradio i nije bilo sretnijeg covjeka od mene ta 3 mjeseca,al poslije dodje djavo po svoje i sad se kajem beskrajno sto nisam nastavio sa ugradnjama,tj.ako se odlucis ne prekidaj sa implantima MOLIM TE!!!!Iimas broj tel.dr.gavrilovic branka.SRETNO
Nikajlo

Re: Informacija hitno!!

Post by Nikajlo »

a koja bi bila cenica tog potkožnog ukrasa i koliko to sve traje? da li ostajes kod lekara koji dan ili palis ćere isti dan?
thanx!
Nikajlo

Re: Informacija hitno!!

Post by Nikajlo »

još koje pitanje imam, nadam se da ne smaram preterano..

da li je implant, koji su ti na toj klinici dali, KOMBINACIJA subutexa i blokatora (mada znam da je sub i antagonist i agonist, pa me to sad malo buni..) i zasto ti je posle 3 meseca nastao pakao? ostao si bez kinte pa si prešao na oralni blok ili??

malo me nervira sto uprkos svoj iskrenosti na forumu, najmanje govorimo i cenama.. a one nas prilično zanimaju, ne?
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: Informacija hitno!!

Post by Mauriko »

Evo iz prve ruke saznajes.... Meni su danas ugradili drugi po redu...
To ti je nalorex ... Imas ga na 2,3,6,12 meseci pa biras koji ces.... Moras proci detoksikaciju pre ugradnje, ako ti je prvi put. Znaci moras biti cist...
Cena za tromesecni varira od 350-450e u Beogradu. Pa sta se zalis da niko nece da prica o cenama, mozda ljudi ne znaju... :D
A i pogledaj kada je pisao o tome ovaj lik.... u februaru , sumnjam da ce ti odgovoriti sta mu se desilo jer je na forumu bio zadnji put pre 7 meseci.
Odgovoricu ti ja, pa zezno se, mislio je 3 meseca, dovoljno je, ne treba mi vise, kad ono , djavo za ruku i ajmo opet u krug.
Tako da, moj je savet, najmanje 3 implanta po 3 meseca. A tako kazu i strucnjaci.
Who dares, wins !
Post Reply