Molim za informacije oko lecenja u Bajinoj Basti...

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
hellfire
Posts: 472
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:03 pm
Location: сомвер ин Сербиа...

Molim za informacije oko lecenja u Bajinoj Basti...

Post by hellfire »

Da li neko od prisutnih na forumu moze da mi pruzi informaciju oko Centra za lecenje narkomanije u Bajinoj Basti? tacnije,voleo bih da ostvarim kontakt sa nekim ko je isao tamo na lecenje i ko zna kakva je procedura sto se tice prijavljivanja(da li se pregled zakazuje?), terapije, pomoci i slicno...Zanima me svaka moguca sitnica u vezi sa lecenjem u Bajinoj Basti. Molio bih da svako ko mi moze dati bilo kakvu informaciju sto se gore navedenog tice da isto i ucini,tj. da mi pomogne koliko je u njegovoj moci i objasni kako i sta treba da uradim...i da ponovim jos jednom, u obzir dolazi jedino Bajina Basta.
Zahvaljujem se unapred, svima koji budu zainteresovani da mi pomognu i pruze bilo kakav info...
u raju je lepo, al u paklu je ekipa...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Molim za informacije oko lecenja u Bajinoj Basti...

Post by saša-ex »

Centar u Bajinoj Basti je u stvari,čini mi se, deo komune iz Crne reke, tako da sve informacije o tome mozes naci na temama vezanim za tu zajednicu, imaš nekoliko otvorenih na ovom forumu.
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply