moze li se "probiti" blokator?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by skybeatz »

cokapeace wrote:Znala sam ja jednog koji je Alkoholom pokusao da probije blok...tu noc sam ga videla sa flasom viskija,a sutra sam mu otisla na sahranu..nasli ga mrtvog na stepenistu od zgrade..mislim da samo po sebi to sve govori...

Batalite te blokatore,ako niste sami sa sobom resili sta hocete od svog zivota,i ne igrajte se sa njim jer vam isti moze oduzeti,a iz groba se niko nije vratio~da pokusa ponovo...pozzz

jbt Znaci ja sam imao srece....nisam imao nameru da probijam blokator sa bilo cim....ali izasao sam sa drugarima..i znate kako vec ide...ja 2 meseca clean i kao pa sta sad,pijemo..nije droga nije opijat..ali sam zaboravio da u sebi imam jos i rivotril i bensedin..neznam da l je bilo tragova flormidala od pred noci...
evo cinjenice 18 rakija 3guarane i 2 piva...4sata sam bio super dobar,,pleso ,muvanje zezanje dabstep dnb,ma sve ql
i odjed kao bomba prelkid,,neradi mi centar za ravnotezu..muka mi je vidim cujem ali neupravljam svojim telom,,covece kako da sam ketamin uzeo...nekako sam se ja izvuko,...napravio sranje kuci,nista veliko.....,zaspo u wc u i razb ogledalo glavom..ali sutra sam bio ok..malo tuzan sto sam zasro,al ok...
e sad zna li ko sta se meni zapravo desilo,mislim na hemijsku reakciju u mom mozgu..bas me zanima...da sam znao da ce to da mi se desi.drugi scenario bi bio..?
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by cokapeace »

skybeatz wrote:e sad zna li ko sta se meni zapravo desilo,mislim na hemijsku reakciju u mom mozgu..bas me zanima...da sam znao da ce to da mi se desi.drugi scenario bi bio..?



scenario bi ti verovatno 2 m pod zemljom prijatelju...batali se igrati sa zivotom,iovako je prekratak.

pozzz
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
VIPserbia
Posts: 27
Joined: Fri Feb 23, 2007 6:07 pm
Location: Subotica

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by VIPserbia »

2 meseca clean?
a zasto onda "tragova flormidala od pred noci..."? svaki dok ce ti ga prepisati ne duze od 15 - 20 dana.
pazi ovo: rivotril + bensedin + flormidal + 18 rakija 3guarane i 2 piva = ?????????????

....hemiska reakcija u mozgu? mislim da to nema veze sa blokatorom.....
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by skybeatz »

ma jasno mi je sve...nego me je zbunio brejk od 4 sata te veceri...
da mi je neko rekako decko ukoliko uneses puno alkohola,u kratk vrem inervalu..tvoja jetra napunjena lekovima ce to
tek naknadno preraditi tako da ce te sve odjednom spucati..i desice ti se haos,..
nebi to u radio..., da sam znao sta me ceka..ocekivao sam dejstvo ranije i mislio sam sebi oderditi granicu..
florm nepijem odavno...ostalo mi je dosta toga..i bas kad zaglavim nocu za kompom,propustim voz sa san..ovo mi je instant resenje..

bilo bi dobro otvoriti temu o promeni karaktera kao navodnoj potvrdi da je covek izlecen..
to je stvarno zanimljiva tema,i vidim da se provlaci gotovo svuda....
mogu i ja samo recite , gde je adekvatno..
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by nepopravljiv »

ja sam probao sve moguce nacine sto su mi pali napamet i sto sam cuo da probijem blokator NEMA SANSE NE MOZE DA SE PROBIJE,probao sam alkohol,tablete,dop preko blokatora ne moze da se probije bar ja nisam mogo a ako ga je neko probio svaka mu cast.
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by teodora4 »

nepopravljiv wrote:ja sam probao sve moguce nacine sto su mi pali napamet i sto sam cuo da probijem blokator NEMA SANSE NE MOZE DA SE PROBIJE,probao sam alkohol,tablete,dop preko blokatora ne moze da se probije bar ja nisam mogo a ako ga je neko probio svaka mu cast.
ili moze ili mnogi po Nbg lazu :-D
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by nepopravljiv »

ne kazem ja da iko laze mozda su probili ja nisam uspio,
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by teodora4 »

nepopravljiv wrote:ne kazem ja da iko laze mozda su probili ja nisam uspio,
pa salim se sta a znam da li su ... uglavnom kazu oni koji jesu da je tanka granica izmedju toga da se probije i overi...
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by teodora4 »

mada mi nije jasna poenta
uplasena
Posts: 2
Joined: Wed May 11, 2011 11:01 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by uplasena »

NIje mi bas jasno o ccemu se ovde pise i nemojte mi zameriti sto postavljam pitanje na pogresnom mestu. Cula sam za lek koji se alkoholicarima stavlja u hranu i pice da bi izazvao mucninu pri koriscenju alkohola. Da li neko ima iskustva sa tim i o ccemu se tu zapravo radi? Unapred zahvalna!
Post Reply