moze li se "probiti" blokator?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
maja2002
Posts: 26
Joined: Fri Jul 27, 2007 5:25 pm
Location: Beograd

moze li se "probiti" blokator?

Post by maja2002 »

Sestra sam dugogodisnjeg heroinskog zavisnika,kojem je od januara meseca ove godine ugradjen implant.Vec izvesno vreme primecujem promenu kod njega,da skratim,mislim da se ponovo radi.Lekari tvrde da heroin nema dejstvo dok ima implant,medjutim on meni deluje isto kao da je uradjen, pa me interesuje ako ne moze da se radi dopom, cime moze?
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by joesspappa »

maja2002 wrote:od januara meseca ove godine ugradjen implant.
?
????
KOJI IMPLANT? Na koliko dugo... koliko ja znam ugradjuje se na 2, 3 meseca i na godinu dana...
Inace na implantu nema shanse da se uradi bilo chim shto sadrzi opijate... znaci, heroinom, trodonima, opijumom, metadonom, cajem od maka... ali zato je manje otporan na dejatvo alkohola... i moze da se naduva travom, shitom, moze da guta exere, lsd slichice, da shmrche kokain... da duva lepak... ?!!?
Opishi malo bolje njegova stanja...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

A najbolje je testirati ga na sve droge i saznati. Naravno, to uraditi BEZ NAJAVE, iznenada, samo ga jedno jutro kad ustane terajte da se ispiski u tester. Ako je cist, nece se opirati, mozda ce se malo ljutiti jer mu ne verujete i te fore, ali ako odbije iz bilo kog razloga, skoro sa potpunom sigurnoscu moze se tvrditi da je kriv.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Slazem se s Markom!
Ne razbijaj glavu nego u apoteku i s njim u wc nek pisa. Ionako bi trebao redovito raditi testove bez obzira na implanatnt ili ne
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
maja2002
Posts: 26
Joined: Fri Jul 27, 2007 5:25 pm
Location: Beograd

Post by maja2002 »

ugradjen mu je implant od 3meseca(prva dva su bila na 2 meseca),a sto se tice simptoma,oci su mu otecene,zapravo cela faca,ima posebnu intonaciju kada govori(isto kada se radio),ne gleda u oci kada razgovara samnom,zadrzava se u kupatilu po sat vremena(kao nekada),moralise,opet saosecajnost sa svima, ma sve isto kao nekada.
Ponovo ne spava citave noci,itd.
Razmisljamo o tome da ga odvedemo u neku rusku kliniku u Zemunu, dr.Vorobjov,pa mi javite ako ste culi nesto o njima.
Pozdrav
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Nemojte ni u ludilu tamo da ga vodite, već smo pisali na forumu o njima, samo ćete potrošiti gomoli para na totalnu glupost, imaš druga rešenja, samo malo prelistaj forum...
maja2002
Posts: 26
Joined: Fri Jul 27, 2007 5:25 pm
Location: Beograd

Post by maja2002 »

zasto da ga ne vodimo,navedi makar jedan razlog.Taman sam pomislila da je to idealno resenje,sada sam totalno sludjena.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Opce diskusije>Otvorena ispostava ruske klinike dr. Vorob

Post by joesspappa »

@MAJA U naslovu posta ti je link gde se nalazi rasprava o ovoj prevari... ponavljam> na opcim diskusijama>Otvorena ispostava ruske klinike dr. Vorobjov u Zemunu

#Specijalnom metodom koju cuvaju za sebe, strucnjaci klinike "Doktor Vorobjov" bukvalno "brisu" secanje na osecaj koji stvara droga. Na klinici i mnogo kockara.
Lecenje traje od 1 do 21 dan. I prema duzini lecenja formira se i cena. Za narkomane je od 750 -4000 evra, za alkoholicare 800, za kockare 4000.

Apstinencijske krize se uspesno i potpuno bezbolno resavaju detoksikacijom. Pacijentima se ne otimaju san i apetit. Mogu mirno da spavaju i jedu.
Ova metoda je za 15 godina koliko postoji ostavila iza sebe vise od 10.000 izlecenih zavisnika, narkomana, alkoholicara, kockara. #

Kompletan tekst na adresi:

http://www.novosti.co.yu/code/navigate. ... 2007-05-15[/i]
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Da je i jedna stvar od onog što je napisano o ovoj terapiji istinita, tvorci bi dobili Nobelovu nagradu a mi ne bi pisali po ovom forumu. Ne postoji magična tableta i ne postoji izlaz iz narkomanije bez dosta muke i borbe. To je realnost, sve ostalo su prevare i to skupe.
maja2002
Posts: 26
Joined: Fri Jul 27, 2007 5:25 pm
Location: Beograd

Post by maja2002 »

Danas smo bili na razgovoru u toj bolnici, cisto da cujemo i njihovu stranu price.Hospitalizacija traje 21 dan, pa posle dobija vakcinu svakog meseca i ugradjuje mu se implant na godinu dana (nista spektakularno).
Sve to kosta 6000 eura,barem su nama toliko trazili iako je on na terapiji vec 7 meseci.
Post Reply